شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-02-08 12:07 PM

(2014-02-08 12:01 PM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . من یدونه بلیزلرد ورژن 2 shb بادوربین لیپرز 4-16-40AO دارم خواستم نظر شما دوستان عزیز رو بدونم اینکه چطوری باید واشراشو عوض کنم از کجا واشرا رو تهیه کنم
دوست عزیز اسلحه ات چه مشکلی داره که میخوای اورینگ تعویض کنی؟

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-02-08 12:46 PM

مشکلی نداره آک گرفتم دوستان توضیح دادن برای اینکه تعداد شات بیشتری داشته باشم

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-02-08 12:54 PM

(2014-02-08 12:46 PM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکلی نداره آک گرفتم دوستان توضیح دادن برای اینکه تعداد شات بیشتری داشته باشم
یکی از دوستان انجام دادند وواشر اب گذاشته بودند تو پستهای قبلی بگردی مراحل رو کامل نوشتند

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-02-08 01:49 PM

آخه فکر نکم واشر آب بشه استفاده کرد به نظر میاد که واشر مخصصوص داشته باشه شما خودت کلا این آزمایش رو تفنگت انجام دادی ؟

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-02-08 02:05 PM

(2014-02-08 01:49 PM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه فکر نکم واشر آب بشه استفاده کرد به نظر میاد که واشر مخصصوص داشته باشه شما خودت کلا این آزمایش رو تفنگت انجام دادی ؟
من انجام ندادم .حقیقتش نظر شخصی من اینه که سلاح رو درحالت تعریف شده کارخونه استفاده کنم.البته قبلا یک ای ار6 داشتم که رگوله کردم وفشار شکن گذاشتم .ولی اخرش به این نتیجه رسیدم هرسلاح به همون حالت استانداردش استفاده بشه بهتره .
بلیزارد تعداد شات مناسبی داره .درهرحال مطمئنم واشر اب گذاشته بودند وشات بالایی میداد

RE: اوانیکس بلیزارد - amiremadi - 2014-02-08 02:20 PM

آقا رضا درست میفرمایند
روی سوزن والو واشر آب گذاشته بود که باعث میشد چکش که به سورن والو ضربه میزد اون سوزن کمتر به عقب میرفت و در نتیجه مقدار باد کمتری از کپسول خارج میشد
و این عمل باعث میگردد که قدرت پایینتر بیاید ولی تعداد شات بیشتر شود

RE: اوانیکس بلیزارد - unknown - 2014-02-08 06:16 PM

اضافه کردن واشر آب برای تغییر عملکرد ماشه و تعداد شات بیشتر با تعویض اورینگ ها فرق داره. اورینگ ها وقتی باید عوض بشه که در مرور زمان و احیانا بیشتر از فشار توصیه پر کردن تفنگ له شده و در نتیجه باد کپسول کم بشه. برای اینکار هم از واشر مخصوص تایفون استفاده می شه که قیمت تک فروشیش 2 تا 5 هزار تومان هست و بعد باز کردن تفنگ و بیرون آوردن واشر معیوب از اورینگ فروش ها باید تهیه بشه. در مورد بلاک لئوپارد خودم واقعا تعویضش کار سخت و دشواری بود که البته بیشتر به خاطر دو مخزنه بودنش بود.

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-02-09 08:17 AM

من به این نتیجه رسیدم که فعلا به صورت استاندارد ازش استفاده کنم ببینم چطوریه . دوستی میفرمود که هر یک خشاب 10تای که تموم بشه یه بار باید دوربین تنظیم بشه خواستم دوستان خوبم راهنمای کنن این قضیه درسته ؟ یه بسته ساچمه باراکودا 14/21 گرین گرفتم طبق راهنمای های رفقا . چطور ساچمه یه؟ شاید جای این سوال اینجا نباشه اما دوربین لیپرزی که براش تهیه کردم طبلکاش یه پیچ زیرش نسب شده که نمیدونم کارش چیه .

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-02-09 09:06 AM

(2014-02-09 08:17 AM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به این نتیجه رسیدم که فعلا به صورت استاندارد ازش استفاده کنم ببینم چطوریه . دوستی میفرمود که هر یک خشاب 10تای که تموم بشه یه بار باید دوربین تنظیم بشه خواستم دوستان خوبم راهنمای کنن این قضیه درسته ؟ یه بسته ساچمه باراکودا 14/21 گرین گرفتم طبق راهنمای های رفقا . چطور ساچمه یه؟ شاید جای این سوال اینجا نباشه اما دوربین لیپرزی که براش تهیه کردم طبلکاش یه پیچ زیرش نسب شده که نمیدونم کارش چیه .
دوست عزیز بلیزارد تا30شات که خیلی عالی هست(البته ثبات شلیک یک اسلحه رگوله رو نبایدازش انتظار داشت)وتا40شات هم نیاز به تنظیم مجدد نیست وبعد40شات دوباره شارژش کن .بهترین بازه همون 30شات هست .
باراکودا ساچمه عالی هست ولی با قیمت این روزهای جی اس بی 18گرینی پیشنهاد من خرید این ساچمه هست که بینظیره ونسبت به باراکودا بصرفه تر هست .اون پیچ زیر طبلک بایست قفل طبلک باشه.

RE: اوانیکس بلیزارد - tactirandaz - 2014-02-09 09:13 AM

(2014-02-09 08:17 AM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست گرامي

بله سعي كن هميشه در حالت استاندارد كارخونه از تفنگت استفاده كني.
نه دوربين يكبار بيشتر نياز به تنظيم ندارد. بليزارد از فشار 200 تا 120 حدود 25 تا 30 شات خوب ميده كه از فشار 180 تا 140 20 شات كاملا دقيق ميده. ساچمه باراكودا هم ساچمه خوبيه براش ولي جي اس بي 18 گرين فكر كنم دقيقتر و باليستيك بهتري داره.