شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - hellboy - 2014-03-11 11:29 AM

دادا من هم ای تی دارم هم بلیزارد البته تلنبم گان پاوره در عمل تفاوت زیادی ندارن تازه من حس میکنم توی فشار بالای 150 بلیزارد راحت تر شارژ میشه

RE: اوانیکس بلیزارد - old.hunter - 2014-03-11 11:49 AM

نه دادا اون مال تلمبه هست نه تفنگ
اينجاست كه يك تلمبه با سيلندر باز تر خودش رو نشون ميده Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-03-11 12:32 PM

(2014-03-11 11:09 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-11 11:05 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله ميشه اين كار رو كرد
اما حقيقت امر اينكه اگر با تلمبه هاتسان يا وبلي بخواهيد كار كنيد يكم سخت تر از تلمبه هاي بالاتر هست
منظورم فشاري كه به بدن وارد ميشه Khansariha (8)

من با وبلی در دونوبت 4-5 دقیقه ای یا کمتر ای تی 44 رو از 100 تا 180 شارژ می کنم ... در بلیزارد تعداد کمپرس افزایش پیدا میکنه درسته ؟ به فشار بیشتر نیازی نیست که؟ Khansariha (8)
دوست عزیز ای تی مخزن ۱۸۰سی سی داره وبلیزارد مخزن ۳۲۰سی سی .چون حجم مخزن بالاتر هست نیاز به زمان بیشتر برای شارژ هست ولی نیروی بیشتر نیاز نیست چون هردو سلاح ۲۰۰بار هستند .تلنبه های وبلی وهاتسان دسته کلفتری دارند ودر مقایسه با اونها تلنبه های هیل راحتترند به همین دلیل طراحی بهتر دسته والا سیستم داخلی شون یکی هست (البته منظورم متریالشون نیست)

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-04-12 10:02 AM

دوستان درمورد بلیزارد ورژن دو خودم مشکلی پیش اومده لطفا راهنمای کنید دیروز تفنگمو بردم بیرون گروپ بگیرم متوجه شدم که هم گروپش بازشده دوم اینکه یه بار قوی مزنه یه بار ضعیف میشه قبلا یه بار تا 220 بار شارژ کردم ممنون میشم راهنمای کنید سوال بعدی اینه که نمیتونم تفنگو ازقنداق باز کنم گفتم اگه این امکان براتون وجود داره چنتا عکس از بازو بسته کردن این نوع تفنگ بزارین ممنون یه پیچ زیر تفنگ هستش که باز کردم تفنگ ازقنداق باز نشده در این مورد اگه میشه توضیح بدین :khansariha (8)سپاس ازدوستان بامحبت گل Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - arash1324 - 2014-04-12 10:14 AM

(2014-04-12 10:02 AM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان درمورد بلیزارد ورژن دو خودم مشکلی پیش اومده لطفا راهنمای کنید دیروز تفنگمو بردم بیرون گروپ بگیرم متوجه شدم که هم گروپش بازشده دوم اینکه یه بار قوی مزنه یه بار ضعیف میشه قبلا یه بار تا 220 بار شارژ کردم ممنون میشم راهنمای کنید سوال بعدی اینه که نمیتونم تفنگو ازقنداق باز کنم گفتم اگه این امکان براتون وجود داره چنتا عکس از بازو بسته کردن این نوع تفنگ بزارین ممنون یه پیچ زیر تفنگ هستش که باز کردم تفنگ ازقنداق باز نشده در این مورد اگه میشه توضیح بدین :khansariha (8)سپاس ازدوستان بامحبت گل Khansariha (8)

سلام و درود Khansariha (8)

تا به حال چندتا شليك داشتيد ؟

باز بودن گروپ مي تونه از خرابي اورينگ ها باشه . از كثيف بودن لوله هم باشه .

در صورت خراب بودن اورينگ ها تفنگ دچار شليك هاي متفاوت ميشه . البته تلورانس شليك در تفنگ هايي كه رگلاتور ندارند طبيعي هست . ولي در حد طبيعي .Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-04-12 12:48 PM

(2014-04-12 10:02 AM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قنداق با همون تک پیچ بایست باز بشه ،ولی سلاح خیلی فیت داخل قنداق قرار میگیره وبا حوصله بایست درش بیاری .احتمالا والو سلاحت سائیدگی ایجاد شده یا اشغال ریزی گرفته که قدرت کم وزیاد میشه وبهمین دلیل هم گروپ باز شده .پیشنهاد من اینه که خودت باز نکنی وبدی دوستانی که دراین کار تجربه دارند بررسی کنند .فروشگاه مرکزی قبلا کار تعمیرات انجام میداد ولی الان بایست بپرسی

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-04-12 01:34 PM

ممنون ازKhansariha (226) جوابتون تابه حال حدودا 500 شلیک داشتم قبلا یه بسته 500 تای جی اس بی اگزات 18.14 گرین گرفتم خوب جواب نداد گروپ خوبی نمیداد گفتم شاید ساچمه ها تقلبی بوده باشه پیچ زیر قنداق رو باز کردم ولی باز نشد واقعیتش ترسیدم گفتم اگه زیاد فشار به قنداق بیارم ممکنه بشکنه و ما شهرستان می شینیم حقیقتا گفتم شاید راهکاری داشته باشه که تعمیرش کنم باید پا شم این همه راه رو تا تهران بیام یه کم سخته برام با وجود مرخصی که به این راحتی به کسی نمیدن ، گفتم ببینم هیچ راهی نداره یاد بگیرم ؟

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-04-12 02:42 PM

(2014-04-12 01:34 PM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ازKhansariha (226) جوابتون تابه حال حدودا 500 شلیک داشتم قبلا یه بسته 500 تای جی اس بی اگزات 18.14 گرین گرفتم خوب جواب نداد گروپ خوبی نمیداد گفتم شاید ساچمه ها تقلبی بوده باشه پیچ زیر قنداق رو باز کردم ولی باز نشد واقعیتش ترسیدم گفتم اگه زیاد فشار به قنداق بیارم ممکنه بشکنه و ما شهرستان می شینیم حقیقتا گفتم شاید راهکاری داشته باشه که تعمیرش کنم باید پا شم این همه راه رو تا تهران بیام یه کم سخته برام با وجود مرخصی که به این راحتی به کسی نمیدن ، گفتم ببینم هیچ راهی نداره یاد بگیرم ؟
دوست عزیز سال 90 برای اسلحه من مشکلی ایجاد شد وبرای فروشگاه مرکزی پست کردموبعداز تعمیر برام ارسال کرد.البته در همین انجمن دوستانی هستند که میتونید سلاح رو برای تعمیر بفرستید براشون .با اقا مسیح هماهنگ کن .

RE: اوانیکس بلیزارد - amiremadi - 2014-04-12 07:00 PM

به نظر من کسی تفنگهاشو برای فروشگاه مرکزی نفرسته.چون اون مانی کلاهبردار کارهای تعمیرشو انجام میده که کل قطعات نو و سالم تفنگتون را با اجناس درب و داغون و تعمیری خودش عوض میکنه و شما هم متوجه نمیشوید.
البته اگر تعمیرکارش مانی نیست قضیه فرق میکنه .ولی بهتر هست اول خوب تحقیق کنید و از دوستان بیطرف تهرانی اطلاعات کامل بگیرید.
به نظر من هم آقا مسیح گزینه بهتری هست نسبت به مغازه دارهای تهران

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-04-13 08:58 AM

ممنون از دوستان ، من تفنگو دیروز از قنداق جدا کردم و جکشو گلنگدن رو خارج کردم حالا یه 100 باری ذخیره داره حالا از روبه رو که نگاش میکنم از داخل (از قسمتی که فنرو پیچ داره )یه زائده وجود داره و بالا تر از اون یه حفره هست که داخل اون هم به برامدگی داره و دور برامدگی یه فنر، چند وقت پیش یه چند قطره روغن ریختم داخل سیستم گلنگدن که ظاهرا نباید این کار رو می کردم چون زمانی که فنرو چکش رو در آوردم دیدم که کلی سیاهی داخل اون قسمتها وجود داره اه به احتمال زیاد همین کثیفی ها روی قسمت والو و داخل اون قسمت که عرض کردم فنر کوچولو داره روگرفته اینم میدونم بیشتر خرابی ها یا از اورینگه یا این که والو کثیفه با این چیزی که من دیدم به احتمال خیلی قوی گذینه دوم پیش اومده حالا اساتید فن اگه امکان داره راهنمای کنید که چطوری این دو قسمت رو پاک کنم که یکی یکی چک کنم که ببینم از کثیفیه یا از اورینگ باوجود فرموده دوستمون لازمه خودم دست به آچار بشم باراهنمای اساتید گرامی ،البته خدای نکرده به کسی توهین نباشه ممنون Khansariha (8)Khansariha (48)