شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از cz s 200 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: تجربیات از cz s 200 (/showthread.php?tid=820)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - hamidlol - 2013-04-15 01:57 PM

(2011-12-05 06:17 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از اینکه میبینم همه دارن در تهیه یه گزارش کامل برای این اسلحه بی نظیر همکاری میکنند بسیار خوشحالم.
جلال جان دقیقا طبق فرامایش شما این اسلحه در 4 مدل عرضه میشه که کاملا یکسان هستند فقط مدل t دارای قنداق قابل تنظیم و 8 ژول هستش و باقی 16 ژول هستن. مدل hunter هم نسبت به 3 مدل قبل به دلیل مخزن اون 30% تعداد شات بالاتری داره و وزنش 100 گرم نسبت به 3 مدل قبل کمتره.

جاوید عزیز همین طور که شما گفتید مدل cz 200 دقیقا همان مدل s200 airarms هستش و تمامی مکانیزم و قطعات یکی هستن فقط سیلندر و لوله متفاوت هستش که هر کارخونه برای خودش جداگانه تولید کرده.(cz لوله cz داره و airarms لوله والتر-البته تو فروم های خارجی من چند مورد دیدم که شرکت cz اسلحه رو به صورت کاستومایزی با لوله والتر داده بیرون ولی مصرف کنندگان مثل لوله cz ازش راضی نبودند من پیج هاشو دارم هر کی خواست میتونم در اختیارش بزارم)

سعید جان دقیقا یکی از مشکلات اسلحه همین موضوع شارژ هستش و من روز اول که اسلحه رو نداشتم این رو یه مشکل بزرگ میدونستم ولی بعد از اینکه به دستم رسید و با توجه به تعداد شاتی که داشتم و تعداد دفعاتی که شارژ میکردم دیدم زیاد ابن مشکل محسوس نیست(دقیقعا شما 1/4 یک اسلحه معمولی دفعاتی هستش که شارژ میکنید یعنی اسلحه های دیگه 4 بار شارژ میکنند تا شما یه بار شارژ کنید) و بعد از چند روز با توجه به محاسنی که این نوع شارژ کردن به همراه داشت به این نتیجه رسیدم که شرکت سازنده با سیاست این کارو کرده و نمیشه بهش زیاد خرده بگیریم(البته یه نوع مخزن اضافی این اسلحه داره که میشه تهیه کرد که اون هم از رو و هم از انتها شارژ میشه مثل مدلهای وایرخ).در مورد خدمات بنده هم با شما کاملا موافقم ولی واقعا 3 نکته قابل تفکر هستش که من بهش رسیدم و بعد خرید کردم.1-اول کیفیت بالا و طراحی مهندسی هستش که باعث میشه قطعات کمتر مستهلک بشن(که تو وایرخ و این اسحه به وضوح دیده میشه) 2-سادگی طراحی و مکانیزم(بر خلاف وایرخ که بسیار پیچیده هستش)3- واقعا من به این نکته رسیدم که تو ایران باید فکر خدمات رو تا حدودی از سر بیرون کنیم.چون واقعا بعد از چندین بار که بنده به مشکل بر خوردم و یا مشکلات رو دیدم متوجه شدم هنگام خرابی اسلحه برای اسلحه هایی که خدمات دارندو پر فروش هستن(هاتسان یا اوانیکس) یا نمایندگی ها قطعات رو ندارند و سفارش تهیه میگرند یا هنگام تهیه قیمت انقدر بالا هستش که میبینم ساخت اون قطعه در داخل به صرفه تر هستش(بار ها این موضوع رو دیدم) با توجه به این موضوع که اسلحه رو شرکت الماس وارد کرده (نه وارد کنده شخصی)میشه امید داشت مثل اسلحه های هاتسان و اوانیکس هنگام خرابی سفارش تهیه قطعه داد.البته بنده کاملا موافق هستم در صورت همه گیر شدن یک نوع اسلحه در زمینه تهیه و سفارش قطعه تسریع میشه و قیمت تا حدودی متعادل تر میشه.

انشالله تمامی اطلاعات فنی و مزایا و معایب در ریویو به صورت کامل در اختیار دوستان قرار میگیره

اما در مورد گروپ:هر چند دلم میخواست گروپ رو با فیلم بزارم ولی خوب این رو میزارم و یه گروپ دیگه با فیلم هم تهیه میکنم.میدونم دوستان گروپش شگفت انگیزه ولی در نظر بگیرید که دوربین من زومش 10 هستش و عملا برای گروپ گیری نیستش مطمئن هستم اگه دوربین با زوم بالاتر بزارم روش دیگه گروپش میشه شگفت انگیزتر میشه.دوستان این اسلحه به قدر دقیقه که من جرات میکنم باهاش تو 35 متری یه تیکه زغال به اندازه 2تا ساچمه 5.5 رو بزنمKhansariha (214)
این هم گروپ های مقدماتی بنده:
1-اسلحه:cz s 200 hunter
2- ساچمه: اف ایکس 8.5 گرین
3-دوربین:اور برایت زوم 10
4-حالت:خوابیده با ساپورت
5-هوا:ارام

فاصله 15 متر 5 شات:
[تصویر: hhkpk2l2xwz4w12nh28y.jpg]

فاصله 35 متر 10 شات:
[تصویر: trvlzi7jcfa11e9ve2y6.jpg]

البته دوستان امروز دو نوع ساچمه هوی (کراسمن الترا مگنوم و جی اس هوی) و پرو مگنوم رو امتحان کردم
کراسمن بسیار سفت جا میرفت و گروپ بسیار بدی داشت(فاجعه بود)
جی اس 10.5 گرین واقعا مثل اف ایکس عالی بود و میشه گفت حتی بهتر هم بود
پرومگنوم با توجه به پرومگنوم بودنش خیلی خوب بود و میشه با دقتی و گروپی که داد میشه تو 30 یا 40 متری راحت باهاش در نوشابه زد ولی دیگه نمیشه باهاش هدف اندازه 2تا ساچمه 5.5 رو بزنی خخخخ

یا حق
لطفا لینک عکس را اصلاح کنید

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - whisper - 2013-05-29 01:45 PM

سلام دوستان
کلیپی از تیون ظاهری cz s200 تارگتی :

[تصویر: iran_airrifle_cz_s200.png]

لینک دانلود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - miladshafiei - 2013-05-30 07:51 PM

سلام دوست عزیز ( hamidlol ) لطفا عکس ها رو دوباره آپلود کن تا ببینیم و لذت ببریم . با تشکر

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - masih.hunter - 2013-07-11 08:10 PM

سلام
گروپ از سی زد اس 200 کالر

فاصله 21 متر دقیق

ساپورت مناسب

12شات
[تصویر: 13735606451.jpg]

[تصویر: 13735606462.jpg]

واقعا" تیراندازی با این اسلحه لذت بخشه .

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - Cayalouss.The.Removal - 2013-07-11 08:26 PM

ایول مسیحجان....این اسلحه اصن ی دنیای دیگس تو سلاح های بادیKhansariha (399)

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - HALFMAN2010 - 2013-07-11 09:25 PM

مسیح جان دستت درد نکنه بابت گروپ های بسیار خوبتKhansariha (8)
فقط اگه فرصت کردی یه گروپ 50 متری هم بگیر چون 20 متر یه مقدار برای این تفنگ کمه و حتی خودم با 54 هم گروپی در همین حد گرفتم

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - masih.hunter - 2013-07-17 06:21 PM

سلام احسان جان اینهم گروپی که درخواست کرده بودید البته با ایر استیریپر ساخت خودم جی اس بی ار اس 7.33 گرین فاصله 45 متر البته کلیس رو من روی اندازه کلی گروپ گذاشتم.

[تصویر: 13740726311.jpg]

[تصویر: 13740726312.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - THUNDER - 2013-07-17 06:35 PM

مسیح جان با این مازل فشار شکن مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شده!
راستی یه سوال در مورد قنداق: این قنداق ها چجوری رنگ میشن؟ دستیه؟ دستگاه مخصوص داره یا یه پروسه ی خاص داره؟

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - masih.hunter - 2013-07-17 06:39 PM

امیر جان این ایر استیریپر هستش و دقیقا" از روی برنو ام کا 300 کپی شده با ظرافت بسیار زیاد.

این مدل قنداقها پرسه ساختشون اینطوره که چندین لایه چوب که قبلا" رنگ شده رو پرس میکنند و بعد ازش قنداق میتراشن .

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-07-17 07:17 PM

دادا دستت طلا عجب چیز خوشگلی شده
یه ندا میدادی شاید ماهم میخواستیم در طرح شما ثبت نام کنیم ایر استریپر دار بشیمKhansariha (8)