شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از cz s 200 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: تجربیات از cz s 200 (/showthread.php?tid=820)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - shahin - 2011-12-05 10:13 AM

(2011-12-05 01:54 AM)hossein2012 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برای خرید پی سی پی نظرم روی at44s-10 هاتسان بود اما با دیدن رنج قیمت این اسلحه دودل شدم!!
از نظر دوستان ارزش داره به جای هاتسان این مدل رو بگیرم؟

دوست عزیز سئوالت رو باید توی تاپیک مشاوره ی خرید سلاح مطرح کنیKhansariha (8)
شما باید هدفت از خرید رو هم مشخص کنی چون قدرت اسلحه ها با هم فرق داره
این اسلحه برای تارگت به نظر من خیلی خوبه ولی برای شکار نه

عارف جان ما قبولت داریم بزار این گروپتو داشKhansariha (256)

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - craftsman - 2011-12-05 10:20 AM

به به دوستان خلاصه يه حركت تاكتيكي انجام داديد و مارا متحير فرموديد!خخخخ
اين تفنگ مكانيزمش شبيه مدل مسابقه اي s200 CZ كه در تاپيك تفنگهاي مشابه عرض كردم مشابه يا همون ايرآرمز aa s200 mk هست The AA S200 Mk 1. Similar to the CZ 200.
مدل مسابقه ايش بسيار جمع و جوره و قنداق مسابقه اي رو بيشتر ميپسندم.اتفاقلا ديروز داشتم يه تاپيك درباره تيون اين تفنگها ميخوندم كه بد نيست اينجا هم تصاويرشو بزارم.البته مدلش شايد تفاوت داشته باشه اما بنظرم مكانيزم داخليشون يكي باشه اول اجازه بديد نتيجه اين تيون رو ببينيم!!البته اگر حجم تصاوير زياده دوستان عزيز زحمتشو بكشن ممنون
اميشم: اين هم لينك اصليkhansariha (8):
Shot# FPS BAR
1 730 200bar
10 728 -
20 752 180bar
30 784 165bar
40 786 160bar
50 791 150bar
60 792 145bar
70 808 140bar
80 806 135bar
90 802 120bar
100 806 110bar
110 759 -
115 757 100bar

[تصویر: aamprpowerupgrade1.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade2.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade3a.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade3b.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade6.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade7.jpg]
[تصویر: aamprpowerupgrade8.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - AIRKING - 2011-12-05 10:30 AM

عارف جان شما لطف دارید.
اتفاقا نظر تیم مدیریت هم دقیقا همین هست.یعنی معرفی یک برند و ایجاد تاپیک و تبادل نظر در خصوص محاسن و معایب.
من خودم بارها و بارها گفتم که ما اینجا به دنبال کسب سود نیستیم و اگر برندی معرفی میشه اول خودمون و بعد دوستان باید (تاکید میکنم باید)زیر و بم جنس در بیارن و هم از محاسن بگن و هم معایب.
الان اینطور که به نظر میرسه دقت این اسلحه محشره و در حد اسلحه های مسابقات هست با قدرتی بیشتر و کیفیت ساخت این اسلحه هم فوق العاده هست.اما در خصوص قدرت برای اونایی که دنبال قدرت های بالا هستند ممکنه ارضاء کننده نباشه .
ان شا اله با ریویو کامل شما از این سلاح و گروپ ها و کلیپ های این اسلحه دوستان و عزیزان فعال در سایت شناخت بهتری نسبت به این اسلحه پیدا خواهند کرد.و مطمئنا با گفتن معایب اون حق انتخاب با خریدار خواهد بود.
باز هم از همه عزیزان تشکر میکنم.
اقا حسین عزیز من پیشنهاد میکنم سریع تصمیم نگیرید پی سی پی هاتسان الان نزدیک به 1.5 سال هست که تو بازار هست و به قول معروف همه از زیر و بمش با خبرند و بارهای بار توسط کاربراین این سایت امتحان شده و حتی باز شده اما این اسلحه فعلا بار جدید هست و باید منتظر موند تا مشخص بشه چند مرده حلاجه البته در دقت فوق العادش هیچ شکی نیستKhansariha (8)
یا علی

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - craftsman - 2011-12-05 10:30 AM

كل داستان اينه كه يه واشر6 ميليمتري مسي بين فنر و چكش قرار داده شده!

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - AIRKING - 2011-12-05 10:52 AM

با توجه به معرفی این اسلحه توسط دوست عزیز و استاد ارجمند جناب اقا جاوید گل بر ان شدم که منم یه سری اطلاعات البته در حد خودم به این تاپیک اضافه کنم.
اول از همه امتیاز این اسلحه در سایت ریوی سنتر 4.6 از 5 هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دوستان میتونن با مراجعه به این لینک ریوی های خارجی را در رابطه با این اسلحه مطالعه کنند.
این اسلحه در 4 مدل عرضه میشه»
1:مدل CZ200 s color
2:مدل CZ200 sfs
3:مدل CZ200 T که مخصوص مسابقات هست
4:مدل CZ200 s hunter
که به ترتیب [تصویر: CZ_200_S_FS_COLOUR.png]

[تصویر: CZ_200_S_FS.png]

[تصویر: CZ_200_T.png]

و مدل که اقا عارف زحمتش کشیدن
[تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER.png]
[تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER_detail-1.jpg][تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER_detail-2.jpg][تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER_detail-3.jpg][تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER_detail-4.jpg][تصویر: CZ_200_S%20-HUNTER_detail-5.jpg]

در مدل مسابقه که همون مدل تی هست سرعت شلیک 165 متر بر ثانیه هست و در بقیه 240 متر بر ثانیه البته در کالیبر 4.5
اینم هم دو کاتالوگ برای معرفی بهتر این اسلحه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - saeedaria - 2011-12-05 12:54 PM

با سلام
تشکر از همه دوستانی که در این بحث شرکت داشتن.همونطور که دوستان هم اشاره داشتن سیاست ما از ابتدا معرفی محصولات بوده و نه تبلیغ.تفاوت تبلیغ و معرفی اینه که در تبلیغ صرفا با بزرگنمایی مزایا،معایب رو نادیده میگیرن اما وقتی بحث معرفی پیش میاد همه جوانب با هم بررسی میشه و به اجماع نظر میرسیم.رو این حساب هست که وقتی برخی دوستان ما رو به تبلیغ برخی محصولات متهم کردن کمی دلگیر شدیم که چرا هنوز همو خوب نشناختیم و با همه این توضیحات سوبرداشت همچنان وجود داره!!؟؟
از مزایای این سلاح گذشته چند عیب نه چندان بزرگ هم داره.
1-اینکه برای شارژ مجدد باید کپسول بطور کامل از سلاح جدا بشه و این مسئله در بلند مدت دردسرساز هست.چه از نظر استهلاک قطعات و چه از نظر سهولت کار.
2-با توجه به اینکه تازه داره به بازار ایران معرفی و در سطح گسترده توزیع میشه،دقیقا وضعیت تامین لوازم جانبی و یدکی و خدمات پس از فروش مشخص نیست

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - AIRKING - 2011-12-05 04:15 PM

البته سعید جان تقریبا تمام اسلحه های مسابقاتی برای شارژ باید کپسول از اسلحه جدا بشه.من اب توجه به اینکه مدتی هست از نزدیک با این اسلحه ها کار کردم و به دفعات در سالن ها و هنگام تمریانت کپسول باز و بسته میشه اما تا الان ندیدم که مشکلی در این خصوص به وجود بیاد البته بهتره که کپسول در حالت بسته مورد شارژ قرار بگیره اما گاهی اوقات سیاست سازندگان به این شکل است.
در خصوص خدمات پس از فروش کاملا موافقم.Khansariha (8)

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - میثم کماسایی - 2011-12-05 05:38 PM

سعید جان مورد دوم رو باید جزو معایب بزرگ دونست داداش Khansariha (8)

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - saeedaria - 2011-12-05 05:44 PM

صحبتهایی برای ارائه خدمات پس از فروش و تهیه لوازم یدکی با شرکت الماس داشتیم که باید به جد پیگیری کنیم

RE: تجربیات از cz s 200 Hunter 0.22 - stivist - 2011-12-05 06:17 PM

دوستان از اینکه میبینم همه دارن در تهیه یه گزارش کامل برای این اسلحه بی نظیر همکاری میکنند بسیار خوشحالم.
جلال جان دقیقا طبق فرامایش شما این اسلحه در 4 مدل عرضه میشه که کاملا یکسان هستند فقط مدل t دارای قنداق قابل تنظیم و 8 ژول هستش و باقی 16 ژول هستن. مدل hunter هم نسبت به 3 مدل قبل به دلیل مخزن اون 30% تعداد شات بالاتری داره و وزنش 100 گرم نسبت به 3 مدل قبل کمتره.

جاوید عزیز همین طور که شما گفتید مدل cz 200 دقیقا همان مدل s200 airarms هستش و تمامی مکانیزم و قطعات یکی هستن فقط سیلندر و لوله متفاوت هستش که هر کارخونه برای خودش جداگانه تولید کرده.(cz لوله cz داره و airarms لوله والتر-البته تو فروم های خارجی من چند مورد دیدم که شرکت cz اسلحه رو به صورت کاستومایزی با لوله والتر داده بیرون ولی مصرف کنندگان مثل لوله cz ازش راضی نبودند من پیج هاشو دارم هر کی خواست میتونم در اختیارش بزارم)

سعید جان دقیقا یکی از مشکلات اسلحه همین موضوع شارژ هستش و من روز اول که اسلحه رو نداشتم این رو یه مشکل بزرگ میدونستم ولی بعد از اینکه به دستم رسید و با توجه به تعداد شاتی که داشتم و تعداد دفعاتی که شارژ میکردم دیدم زیاد ابن مشکل محسوس نیست(دقیقعا شما 1/4 یک اسلحه معمولی دفعاتی هستش که شارژ میکنید یعنی اسلحه های دیگه 4 بار شارژ میکنند تا شما یه بار شارژ کنید) و بعد از چند روز با توجه به محاسنی که این نوع شارژ کردن به همراه داشت به این نتیجه رسیدم که شرکت سازنده با سیاست این کارو کرده و نمیشه بهش زیاد خرده بگیریم(البته یه نوع مخزن اضافی این اسلحه داره که میشه تهیه کرد که اون هم از رو و هم از انتها شارژ میشه مثل مدلهای وایرخ).در مورد خدمات بنده هم با شما کاملا موافقم ولی واقعا 3 نکته قابل تفکر هستش که من بهش رسیدم و بعد خرید کردم.1-اول کیفیت بالا و طراحی مهندسی هستش که باعث میشه قطعات کمتر مستهلک بشن(که تو وایرخ و این اسحه به وضوح دیده میشه) 2-سادگی طراحی و مکانیزم(بر خلاف وایرخ که بسیار پیچیده هستش)3- واقعا من به این نکته رسیدم که تو ایران باید فکر خدمات رو تا حدودی از سر بیرون کنیم.چون واقعا بعد از چندین بار که بنده به مشکل بر خوردم و یا مشکلات رو دیدم متوجه شدم هنگام خرابی اسلحه برای اسلحه هایی که خدمات دارندو پر فروش هستن(هاتسان یا اوانیکس) یا نمایندگی ها قطعات رو ندارند و سفارش تهیه میگرند یا هنگام تهیه قیمت انقدر بالا هستش که میبینم ساخت اون قطعه در داخل به صرفه تر هستش(بار ها این موضوع رو دیدم) با توجه به این موضوع که اسلحه رو شرکت الماس وارد کرده (نه وارد کنده شخصی)میشه امید داشت مثل اسلحه های هاتسان و اوانیکس هنگام خرابی سفارش تهیه قطعه داد.البته بنده کاملا موافق هستم در صورت همه گیر شدن یک نوع اسلحه در زمینه تهیه و سفارش قطعه تسریع میشه و قیمت تا حدودی متعادل تر میشه.

انشالله تمامی اطلاعات فنی و مزایا و معایب در ریویو به صورت کامل در اختیار دوستان قرار میگیره

اما در مورد گروپ:هر چند دلم میخواست گروپ رو با فیلم بزارم ولی خوب این رو میزارم و یه گروپ دیگه با فیلم هم تهیه میکنم.میدونم دوستان گروپش شگفت انگیزه ولی در نظر بگیرید که دوربین من زومش 10 هستش و عملا برای گروپ گیری نیستش مطمئن هستم اگه دوربین با زوم بالاتر بزارم روش دیگه گروپش میشه شگفت انگیزتر میشه.دوستان این اسلحه به قدر دقیقه که من جرات میکنم باهاش تو 35 متری یه تیکه زغال به اندازه 2تا ساچمه 5.5 رو بزنمKhansariha (214)
این هم گروپ های مقدماتی بنده:
1-اسلحه:cz s 200 hunter
2- ساچمه: اف ایکس 8.5 گرین
3-دوربین:اور برایت زوم 10
4-حالت:خوابیده با ساپورت
5-هوا:ارام

فاصله 15 متر 5 شات:
[تصویر: hhkpk2l2xwz4w12nh28y.jpg]

فاصله 35 متر 10 شات:
[تصویر: trvlzi7jcfa11e9ve2y6.jpg]

البته دوستان امروز دو نوع ساچمه هوی (کراسمن الترا مگنوم و جی اس هوی) و پرو مگنوم رو امتحان کردم
کراسمن بسیار سفت جا میرفت و گروپ بسیار بدی داشت(فاجعه بود)
جی اس 10.5 گرین واقعا مثل اف ایکس عالی بود و میشه گفت حتی بهتر هم بود
پرومگنوم با توجه به پرومگنوم بودنش خیلی خوب بود و میشه با دقتی و گروپی که داد میشه تو 30 یا 40 متری راحت باهاش در نوشابه زد ولی دیگه نمیشه باهاش هدف اندازه 2تا ساچمه 5.5 رو بزنی خخخخ

یا حق