شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از cz s 200 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: تجربیات از cz s 200 (/showthread.php?tid=820)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: تجربیات از cz s 200 - winterzxz - 2015-11-11 07:03 PM

(2015-11-11 03:45 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز برای تیونیگ کدل تارگت به 16 ژول کافیست سوراخ پورت هوای لوله گشاد بشه
در مدل 16 ژول در مسیر کانال هوای از والو به لوله یک پیچ الن مغزی قرار داره که نقش فشار شکن قابل تنظیمو اجرا میکنه و مدل تارگت نیست که میشه تعبیه کردد البته راه اسونتر اینه که سوراخ پورت هوا با قطر .5 نمره افزایش پیدا کنه تا به قدرت مطلوب برسه و نخواد اون پیچو تنظیم کنید
در بعضی سایتها دیدم که نوشته سوزن مخزن 7 ژول پلاستیکیه و 16 فولادی که در 7 ژولهای که من اینجا ددیم همه فولاد بود

ممنون آقا سهیل بابت راهنماییتونKhansariha (8)

RE: تجربیات از cz s 200 - nas - 2015-11-11 08:15 PM

قیمتش چنده

فرستاده شده از LT26wِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از cz s 200 - SOHEIL-GUNSMITH - 2015-11-17 12:17 AM

دوست عزیز الان فقط تک و توک مدل 7.5 ژول تو بازر هست حدود 3900 مدلهای 16 ژئل کالر که نایابه تا 5 تومن هم میگن مدل 16 هانتر هم اگه تمیز باشه حدود 3 تا 3500 ایر ارمز هم اک بخان بیارن همون 3700-800 حداقل در میاد

RE: تجربیات از cz s 200 - صادق قرنجیکی - 2016-02-14 06:29 PM

[تصویر: AA-S200-last-reviwe-3-.jpg]

با سلام خدمت دوستان علاقمند به این مدل دوست داشتنی ،
مدتی بود که قصد فروش S200 خود را داشتم، بالاخره این تفنگ بادی نازنین تقدیم یکی از دوستان هم استانی گلستانی شد. بنا به قولی که به خریدار داده بودم در خصوص تست دقیق و اطمینان از سلامت تفنگ ، فرصتی را برای کرنوگرافی سلاح و تست دقت و گروپ گیری گذاشته که نتایج آن را برای اطلاع علاقمندان به اشتراک می گذارم. این بررسی یک مراسم خداحافظی برای خودم بود. Khansariha (172)

[تصویر: AA-S200-last-reviwe-5-.jpg]
[تصویر: AA-S200-last-reviwe-7-.jpg]
[تصویر: AA-S200-last-reviwe-6-.jpg]

مدل سفارشی ایرآرمز دارای مخزن 122 سی سی بدون مانومتر هست و برای دقت بیشتر از مخزن یدکی مدل های سی زد استفاده کردم. مخزن در فشار کاری 190 بار شارژ شده و با تنظیم نسبتا دقیق نسبت به دستگاه کرنوگراف Chrony M-1 و رعایت فواصل لازم بر روی رست قرار گرفت.
[تصویر: AA-S200-last-reviwe-1-.jpg]

فاصله 21 متری را برای تست دقت و گروپ در نظر گرفتم ، دوربین هم از دوربین هاوک 4-16*40 و زوم 10 استفاده کردم. ساچمه مورد استفاده ، JSB Exact 8.44 gr بود ، البته به علت نبود وقت و زمان کافی ، سورت وزنی و ظاهری نشدند.
[تصویر: AA-S200-last-reviwe-8-.jpg]

نمودار شات استرینگ 80 شات از شروع فشار کاری 190 بار تا 105 بار :
نوضیح : (کرنوگرافی تا 80 شات انجام شد ولی گروپ گیری را تا 90 شات با گروپ های 5 شات ادامه دادم )

[تصویر: AA-S200-last-reviwe-16-.jpg]

پایین ترین سرعت خروجی 216.1 و بالاترین سرعت خروجی 231.9 متر بر ثانیه بود ، متوسط سرعت خروجی شات ها 227.38 متر بر ثانیه و ES در 80 شات به 15.8 متر بر ثانیه می رسید. برای یک مخزن با حجم کم 122 سی سی تعداد شات خوبی برای استفاده تیراندازی دقیق و تفریحی هست. در تجربه های قبلی و تجربه دیگر دوستان دارنده سلاح بازه 120 تا 160 بار بهینه ترین شات ها رو برای استفاده تیراندازی دقیق تر در اختیار تیرانداز قرار می دهد. همینطور بد نیست اشاره ای داشته باشم به موضوع تلورانس شاتی که این اواخر در گفتگوهای دوستان زیاد در مورد آن شنیدم که تاثیر فاحشی در دقت حاصله تا یک محدوده با توجه به نوع تفنگ ندارد. این تجربه را با این سلاح و چند سلاح دیگر که رگوله هم بودند داشتم. با توجه به گروپ گیری همزمان با کرنوگرافی در هر 5 شات می توان به این موضوع دقت بیشتری کرد.

نتایج تست دقت همزمان با کرنوگرافی در گروپ های 5 شات :
برای گروپ از کارت هدف 25 متر بنچ رست با پر کردن رینگ 10 با رنگ آبی برای دید بهتر روی دوربین استفاده کردم ، عکس شاخصی قرار ندادم چون فکر می کنم بیشتر دوستان با اندازه هدف های بنچ رست آشنایی کافی دارند. گروپ 18 روی هدف تعیین شده جا نشد و جدا روی کاغذی قدیمی روی پایه هدف گرفتم که در تصویر جدا نمایش داده شد.

[تصویر: AA-S200-last-reviwe-10-.jpg]
[تصویر: AA-S200-last-reviwe-9-.jpg]

* امیدوارم این اطلاعات مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشد. در خصوص دقت این موضوع رو هم عرض کنم که به علت نبود فنر استیج اول ماشه ، در گروپ ها خطاهایی از نظر ماشه کشی ایجاد شد و نیز عادت به دوربین هاوک با زوم بالا برای من مشکل استفاده از زوم های پایین تر را ایجاد می کرد. ولی با این حال فکر می کنم دقت قابل قبولی در همه گروپ ها حاصل شده است.

RE: تجربیات از cz s 200 - BABOLAZIZIYA - 2016-11-15 05:57 AM

فقط یه سوال داشتم ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایین
شما سلاح خودتون رو که مانومتر نداشت چطور شارژ میکردی .....؟؟؟ ممکنه من اشتباه برداشت کردم ؟

RE: تجربیات از cz s 200 - صادق قرنجیکی - 2017-03-22 10:12 PM

(2016-11-15 05:57 AM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط یه سوال داشتم ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایین
شما سلاح خودتون رو که مانومتر نداشت چطور شارژ میکردی .....؟؟؟ ممکنه من اشتباه برداشت کردم ؟

مدل های CZ که خوب رو سیلندر هوا مانومتر دارند و با جدا کردن از تفنگ و با استفاده از رابطش شارژ میشد. برای مدل های سفارشی ایرآرمز مثل همین مدل که کوییک شارژ هستند و بوسیله کوپل شارژ روی مخزن و کیت شارژ و اتصال به مخزن یا تلمبه شارژ می شن. برای چک محدوده مقدار شارژ هم از مانومتر کیت شارژ کپسول یا تلمبه می شه استفاده کرد.

Khansariha (8)

RE: تجربیات از cz s 200 - behnamnozari - 2017-06-08 03:34 PM

با سلام به همه دوستان خوب

بالاخره خوندن پست های این اسلحه تموم شد و من هم ان شاالله به زودی یه دونه از این اسلحه تهیه میکنم

RE: تجربیات از cz s 200 - behnamnozari - 2017-06-14 06:56 PM

با سلام به اساتید محترم
یه درخواست دارم
اگه ممکنه روش افزایش قدرت cz 200 t به شونزده ژول رو بگید ترجیحا با عکس باشه

ممنونم

البته این روزها دیگه کسی به سایت هم سر نمیزنه اما امیدوارم که کسی باشه و جواب این درخواست منو بده
با سلام به اساتید محترم
یه درخواست دارم

ممنونم

البته این روزها دیگه کسی به سایت هم سر نمیزنه اما امیدوارم که کسی باشه و جواب این درخواست منو بده

RE: تجربیات از cz s 200 - صادق قرنجیکی - 2017-09-05 11:36 AM

(2017-06-14 06:56 PM)behnamnozari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به اساتید محترم
یه درخواست دارم

ممنونم

با سلام به اساتید محترم
یه درخواست دارم

ممنونم

دوست عزیز ،
روش دقیقی رو بنده تجربه نکردم. چیزی که دوستان هم انجام داده بودند همه یک روش واحد نبود. تغییر فنر چکش و یا تغییر اندازه ورودی پورت هوا از جمبه تغییراتی بوده که انجام دادند.
البته کارایی و عملکرد موفقل این تغییرات رو نمی دونم
Khansariha (8)

RE: تجربیات از cz s 200 - amirirani - 2017-09-14 03:19 PM

سلام خدمت دوستان يه سوال داشتم ،شنيدم كه cz 7.5 ژولي رو به شانزده ژولي تبديل ميكنن، خواستم بدونم چه قسمت از تفنگ رو دستكاري ميكنن و اين تبديل قدرت مشكلي براي تفنگ ايجاد نميكنه منظورم از نظر استهلاك قطعات ديگر ؟؟؟ متشكرم[/align]