شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=845)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - RAK - 2015-07-08 12:39 PM

با سلام .
اسلحه دو لول رویهم بایکال مدل MP-27EM-1Cکه به دلیل استقبال خوب مردم ایران از اسلحه های بایکال به عنوان قدر دانی در سهمیه سال 94-95 بدون هیچ محدودیتی در سراسر اسلحه فروشیهای ایران با قیمت دولتی و سهمیه ای بفروش میرسه
طلا کوب و نقش ونگار زیبا و کوپ نیکل با کروم وسفید
[تصویر: 0-value-114797-204[1].jpg]
[تصویر: 0-value-114807-388[1].jpg]
[تصویر: 0-value-114800-205[1].jpg]
[تصویر: 0-value-114803-206[1].jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mik - 2015-07-08 01:00 PM

(2015-07-08 12:39 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .
اسلحه دو لول رویهم بایکال مدل MP-27EM-1Cکه به دلیل استقبال خوب مردم ایران از اسلحه های بایکال به عنوان قدر دانی در سهمیه سال 94-95 بدون هیچ محدودیتی در سراسر اسلحه فروشیهای ایران با قیمت دولتی و سهمیه ای بفروش میرسه
طلا کوب و نقش ونگار زیبا و کوپ نیکل با کروم وسفید
فکر و خیالشم قشنگه!!!!!!
Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
زنده باد ایرانKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-07-08 01:27 PM

اینو توی قسمت لاف زدن هم میشه گذاشتش. ولی از اینکه برای بایکال ارزش خودشو قایل شدین دمتون گرم.Khansariha (8)Khansariha (8) واقعا تفنگهای خوبین.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - MIRAS - 2015-08-03 05:20 PM

با سلام خدمت اساتید محترم
یک بایکال سوار آکبند دیدم قیمت دادن 800 11
لطفا نظرتون را اعلام بفرمایید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-08-03 08:02 PM

به انجمن خوش امدینKhansariha (8)
با این قیمت سوار روس میارزه و قیمتش مناسبه البته این نظر منه تا اساتید چی بگن احتمالا تخفیفم داره. شهرستانها مثل کرمان تا 15 میلیون هم شنیدم حالا خریدار هم داشته باشه!!!!؟؟؟؟!؟ ولی تفنگ بسیار خوب و کاردرستیه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - سنگک - 2015-08-03 09:28 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز.چهار تا چوک شرکت آمریکایی کارلسونز که مشترک بین بایکال و رمینگتون اسپارتان هست به دستم رسیده.دوتاش را روی بایکالم نصب کردم که درست مثل چوک فابریک خودش روی اسلحه نصب شد.خود شرکت نوشته که گارانتی مادام العمر دارد البته نه در ایران..و ادعا کرده در نمونه اکستندد پترنش از چوک فابریک هم به علت طول بلند تر چوک بهتر هست و نوشته هم قابلیت شلیک ساچمه استیل هم سربی هم شلیکهای سنگین را دارد. در زیر عکسش را قرار میدهم.

راستی طول چوک فابریک بایکال حدودا 4 سانتیمتر هست و در نمونه اکستندد طول چوک حدودا 6 سانتیمتر هست.یعنی دوسانت از چوک فابریک بلند تر هست و دو سانت طول لول را اضافه می کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-08-04 12:05 AM

دوست عزیز؛قیمت هم بدین و همینطور چگونگی تهیه البته اگر براتون امکان داره. در ضمن باهاشون شلیک داشتین ؟؟کیفیت کارم محبت کنید دیگه عالی میشه. ممنونم
اون مگسک که بستین جای اصلیش راحت باهاش کار میکنید؟یه توضیح هم بدین البته شاید در گذشته هم گفته باشین ولی من یادم رفته. پیریه دیگه. ببخشید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - سنگک - 2015-08-04 01:30 PM

جناب کاربخش قیمتشون را هنوز درست حساب نکردم .اگر خدا کمک کنه دوست دارم که یک پترن از این چوکها و نمونه فابریک بایکال بگیرم که حدودا باید 15 تا 18 شلیک کنم و بعد با هم مقایسه کنم.و غیر از پترن میخواهم روی یک ورق گالوانیزه امتحان کنم ببینم آیا ضرب ساچمه مثلا درچوک فول اصلی بایکال با چوک اکستندد فول کارلسونز فرقی دارد یا نه؟اما با این وضع موجود و بگیر بگیر ها دنبال یک فرصت مناسبم تا بتونم یک پترن اصولی تهیه کنم.به محض گرفتن پترن چشم حتما نتیجه را در سایت اعلام میکنم.
از نظر کیفیت ساخت...کارخانه ادعا کرده که از فولاد ضد زنگ 1704 در ساخت چوک استفاده کرده.حک نام تجاری روی چوک خیلی با ظرافت انجام شده و کارخانه کارلسونز یک نام و برند خوب در چوک سازی هست. اما اینکه در عمل واقعا از نظر پترن و طول عمر چطور هست تا شخصا امتحان نکنیم نمی توانیم خیلی هم به این تبلیغات استناد کنیم.
راستی چوکها دو عدد چوک دوخط(IM )اکستندد و یک فول چوک یک خط(F)اکستندد و یکی هم فول (F)معمولی یا موبایل چوک می باشند.

در رابطه با مگسک فرمودید.بله به عقیده بنده دید این خیلی بهتر از مدل فابریک هست.در اسلحه های شکاری مثل برونینگ و بنلی هم که در سایتها دیدم بیشتر از این نوع مگسکها نصب کردن.من قبلا یک پنج تیر داشتم مگسکش ساچمه مانند و ریز بود و چون لول پنجتیر هم 80 سانت بود مگسک خیلی خوب توی دید نمیومد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-08-04 03:30 PM

الان مگسک درست روی هدف میگیری یا زیرش. قیمت چوکهای مورد نظر هم بفرمایید و ما هم میتونیم تهیه کنیم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - سنگک - 2015-08-04 05:11 PM

جناب کاربخش جسارت نباشه شما خودتون استادید.اگر موقع هوازنی باشد بنده وقتی پرنده را زیر نظر گرفتم و مطمئن شدم از حدود بالای سرم رد می شود سر و لوله تفنگ را کاملا زیر می اندازم و تا پرنده نزدیک شد سر را بالا برده و کامل به آن نگاه میکنم و همزمان خط تسمه روی لول و مگسک را بین دید خود و پرنده قرار میدهم پس برای مسافتهایی که در آن هوازنی ممکن هست فرقی ندارد که نوک مگسک را زیر پرنده بگیریم یا کامل روی پرنده.اما برای مثلا گرفتن پترن و بدست آوردن بهترین نتیجه با این مگسک هنوز امتحان نکردم.

گمون کنم بهترین راه و مقرون به صرفه ترین راه این باشد که یکی از دوستان و یا اقوام براتون از خارج همراه خودش وارد کند.حالا قیمت بستگی به انصاف دوستتون دارد.چون طبق تجربه ما ایرانی ها اگر در بازار ایران هم پیدا بشود احتمال اصلی بودنش خیلی کم هست.
قیمت چوکها در سایت اصلیش را براتون میگذارم .خودتون می تونید با تبدیل دلار به ریال و البته پولی که آن آشنا این وسط می خواهد از شما بگیرد یا نه محاسبه بفرمایید.

من این دو نمونه را گرفتم.Tru-Choke Sporting Clays Choke Tubes وو Tru-Choke Flush Mount Replacement Stainless Choke Tubes..یک نمونه نوشته بود Small Diameter که چون فقط امکان استفاده از ساچمه سربی را دارد نگرفتم.

اسلحه بایکال اسلحه نسبتا خوبی هست اگر این چوک نوع اکستندد که دوسانت بلند تر هست واقعا بتواند 20 درصد پترن را بهتر کند یا اگر بتواند کمی ضرب ساچمه را بیشتر کند به عقیده بنده با هزینه چند صد هزارتومان مثل این هست که با یک اسلحه مثلا بیست و چند میلیونی تیر اندازی می کنیم.البته به شرط اینکه واقعا تاثیری داشته باشد.