شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2014-03-15 05:02 PM

سلام رفیقKhansariha (8)
عرض به حضورت نه متاسفانه شمارش رو ندارم، ولی من جات باشم عجله نمی کنم.هر وقت اومدی تهران یه سر به هایپراستار بزن (بزرگراه شهید باکری) شاید بشه از اطلاعات اونجا هم تلفنش رو گرفت.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-15 05:17 PM

ونگر و ویکتورنکس چند ساله ادغام شده اند و دو سه سال پیش اعلام شد چاقو با مارک ونگر تولید نخواهد شد. این چاقو ها احتمالا تولید قبل هستند. از نظر کیفیت و قدمت هم در یک رده هستند. در سال 2005 ویکتوزینکس ونگر رو خرید و ظاهرا از 2013 تصمیم گرفته شده دیگه چاقویی تحت برند ونگر تولید نشه و هر دو تولیداتشون رو با نام ویکتورنوکس عرضه کنند.

On January 30th, 2013, Wenger and Victorinox announced that the separate knife brands were going to be merged into one brand: Victorinox. The press release stated that Wenger's factory in Delemont would continue to produce knives and all employees at this site will retain their jobs. They further elaborated that an assortment of items from the Wenger line-up will remain in production under the Victorinox brand name. Wenger's U.S. headquarters will be merged with Victorinox's location in Monroe, CT. Wenger's watch and licensing business will continue as a separate brand.[11]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن من خیلی وقت پیش ویکتورنکس داشتم. کیفیت خوبی داشت ولی تو ایران ندیدم چاقوی بزرگ مثل سری رنجر ونگر داشته باشه. سری رنجر دست با تیغه نسبتا بلند و ضامن کار یک کارد خوب و می کنه ولی چاقوهای چند کاره کوچک بیشتر کاربرد شهری دارند.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-03-15 10:18 PM

البته جناب unknown بنده هم دنبال ويكتورينوكس تك كاره بودم كه تيغه نسبتا بزرگي داشته باشه و در عين حال سبك و ساده كه مدل sentinel رو ديدم

[تصویر: 15_14139491034861481.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-15 10:53 PM

تو ایران هم موجوده؟ البته چاقوهای سوئیس به چند کاره بودنشون معروفتد. من تو ایران مدل بزرگش رو ندیدم البته یک مدل چاقوی نجات تو پزشین تولز دیدم ازش که تقریبا بزرگ بود و البته دست دومش رو 180 می گفت.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-15 11:53 PM

(2014-03-15 10:18 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته جناب unknown بنده هم دنبال ويكتورينوكس تك كاره بودم كه تيغه نسبتا بزرگي داشته باشه و در عين حال سبك و ساده كه مدل sentinel رو ديدم

البته رضا جان این مدل هم به نظر من فوق العاده هست... کاملا شکاریه با تیغه ی ۹.۵ در ۴ سانت...

مدل Hunter Pro Black :

[تصویر: 13949149901.jpg]

فقط نمیدونم تو ایران پیدا میشه یا نه؟ فکر کنم قیمتش بالا باشه... Khansariha (214)
اگه از بچه های تهران کسی شماره ی نمایندگی ویکتورینوکس رو داشته باشه خیلی خوب میشه...
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAK - 2014-03-16 12:20 AM

با سلام .
این چاقو چند کاره رو یک از دوستان پدرم که ارتشی بود به ما هدیه داد که قبل انقلاب بهش داده بودند و نگه داشته بود اصل هست و نسبت به جنسهای موجود خیلی محکم و جوندارتره و فوق العاده تیزه که اینو گرفتم برای کیت بقاء خودم [تصویر: 13949161242.jpeg][تصویر: 13949161241.jpeg][تصویر: 13949161243.jpeg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-03-16 01:05 AM

(2014-03-15 10:18 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام رضا جان ، من يك ويكتورينوكس داشتم كه شباهت بسيار زيادي به اين چاقو كه عكسشو گذاشتين داشت با اين تفاوت كه ٤ كاره بود ( در كنسرو باز كن و پيچ گوشتي ٢ سو و ٤ سو ) تيغش هم پايينش اره اي بود ...
چاقوي خوبيه ...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-16 08:57 AM

چند چاقوی همه کاره

[تصویر: 13949475941.jpg]

یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-16 09:13 AM

(2014-03-16 08:57 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند چاقوی همه کاره
---

علی جان میشه باز شده ی اون ونگر رو بگذاری؟ Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-16 10:12 AM

(2014-03-16 09:13 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-16 08:57 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند چاقوی همه کاره
---

علی جان میشه باز شده ی اون ونگر رو بگذاری؟ Khansariha (8)

اصلا ونگر تو اینا نیست حنان جانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)