شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-03-18 05:55 PM

(2014-03-18 11:17 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران گیر میاد؟
Khansariha (8)

بله هستش

اگه میخواین لینک بدم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - greenaref - 2014-03-18 06:11 PM

نیکی و پرسش؟؟Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-03-18 06:31 PM

(2014-03-18 06:11 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیکی و پرسش؟؟Khansariha (8)

من بکسی که میفروشه پیام دادم گفتن که بعد عید بازم میخواد بیاره

همینجا اعلام میکنم

چون خودمم میخام بخرم از ایشون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2014-03-18 07:07 PM

اقای ریکا ممنون از معرفی کردن این چاقو.
چیز جالبی هست،و ادم دوست داره یکی توی کیف پولش باشه،و 10 تومن هم قیمتی نیست این روزا.Khansariha (399)
لطفا اگه تهیه کردین کیفیت بدنه چاقو را هم مورد برسی قرار بدین،چون این روش تا خوردن و چفت شدن پلاستیک در دراز مدت باعث خرابی پلاستیک میشه و در نتیجه اون 2 لبه خم شونده کنده میشن.Khansariha (367)
البته ساختشم زیاد سخت نیست،اگه یکی حال و حوصله داشته باشه راحت میتوانه بدنش را با الومینیوم و یا هرچیز دیگه ای درست کنه و بعدا براش یک تیغه بسازه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - 300WSM - 2014-03-21 10:49 AM

کریس ریو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - BARZOV - 2014-03-21 11:13 AM

(2014-03-18 05:55 PM)rica نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-18 11:17 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران گیر میاد؟
Khansariha (8)

بله هستش

اگه میخواین لینک بدم

rica جان لینک بده..!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - strike - 2014-03-21 12:23 PM

ابنم دوتا از چاقوهای من البته بهترین نسیتن ولی خب خوبن[تصویر: 23932101613283017922.jpg]
اینم چهارتایه دیگه[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kingzax - 2014-03-21 01:13 PM

(2014-03-21 12:23 PM)strike نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابنم دوتا از چاقوهای من البته بهترین نسیتن ولی خب خوبن

سلام دوست عزیز.
سایز عکسهات و کم کن
حداکثر ۶۴۰ در ۴۸۰ دیگه نهایتش ۸۰۰ در ۶۰۰

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-21 03:27 PM

یکی دو سال پیش از چاره فکر کنم 12 خریدم. الان نهایتش 20-25 میارزه.
یکی دو سال پیش از چاره فکر کنم 12 خریدم. البته 3 سایز داشت فکر می کنم بزرگش رو گزفتم. الان نهایتش 20-25 میارزه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-03-21 09:37 PM

(2014-03-21 02:34 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
به نظر شما این چاقو چند می ارزه ؟
[i]
مشهد چند روز پیش 18 بود