شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-06 05:14 PM

(2014-04-06 05:10 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبل از عید 35 تومن بود . البته انواع ارزون تر هم داشت که دسته ی اونا طرح چوب بود . [تصویر: khansariha%20(8).gif]

کجا دوست عزیز؟؟؟ Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ROOBAH - 2014-04-06 05:18 PM

خیابون فردوسی تهران [تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-04-06 05:21 PM

ساخت کجاستKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-06 05:25 PM

(2014-04-06 05:18 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیابون فردوسی تهران [تصویر: khansariha%20(8).gif]

آقا محمد میشه یه آدرس دقیق تر بدید؟ خیابون فردوسی یه کم کلی هست عزیزم........... Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ROOBAH - 2014-04-06 05:34 PM

فردوسی جنوبی . نزدیک سرهنگ سخایی . توی همین خیابون اصلیه ولی اسم مغازش رو یادم نیست . اکثر مغازه های اون جا اینودارن ولی باید چند جا قیمت گرفت که یه وقت گرون نفروشن . کارتش رو هم دارم . نمی دونم کجاست . همین الان میرم دنبالش میگردم و پیداش میکنم و آدرس دقیقتر و شمارش رو میدم . [تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-04-06 05:43 PM

(2014-04-06 05:34 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردوسی جنوبی . نزدیک سرهنگ سخایی . توی همین خیابون اصلیه ولی اسم مغازش رو یادم نیست . اکثر مغازه های اون جا اینودارن ولی باید چند جا قیمت گرفت که یه وقت گرون نفروشن . کارتش رو هم دارم . نمی دونم کجاست . همین الان میرم دنبالش میگردم و پیداش میکنم و آدرس دقیقتر و شمارش رو میدم . [تصویر: khansariha%20(8).gif]

ساخت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2014-04-06 07:29 PM

(2014-04-06 02:17 AM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز،
اين مدل كارد رو من تو يكي از فروشكاههاي اينترنتي خريد كردم،مكانش تهرانه ولي هرجاي ايران كه باشي درب منزل تحويل ميدن،من خودم تو اهواز واسم فرستادن
سلام
ممنون از توجهتون.Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
میشه لطفا ادرس اون سایت را بدین،قبلا ادرس فروشش در سایت پرشین تولز را توی انجمن گذاشتن.ولی حقیقت امر خودم عضو پرشین تولز نیستم و حال و حوصله عضویت هم ندارم(بنده خدا اسم شیرازیا بد در رفته خخخخ)Khansariha (226)
و همچنین انگار شخصی که میفروخته تموم کرده و تا اخرین بار که دیدم نیاورده بود.Khansariha (226)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Zoli - 2014-04-07 04:54 AM

(2014-04-06 07:29 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-06 02:17 AM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز،
اين مدل كارد رو من تو يكي از فروشكاههاي اينترنتي خريد كردم،مكانش تهرانه ولي هرجاي ايران كه باشي درب منزل تحويل ميدن،من خودم تو اهواز واسم فرستادن
سلام
ممنون از توجهتون.Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
میشه لطفا ادرس اون سایت را بدین،قبلا ادرس فروشش در سایت پرشین تولز را توی انجمن گذاشتن.ولی حقیقت امر خودم عضو پرشین تولز نیستم و حال و حوصله عضویت هم ندارم(بنده خدا اسم شیرازیا بد در رفته خخخخ)Khansariha (226)
و همچنین انگار شخصی که میفروخته تموم کرده و تا اخرین بار که دیدم نیاورده بود.Khansariha (226)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
دوست عزيز اتفاقا اين نمونه رو همين الانم ديدم داره سايت نمونه اي هم هست مخصوصا قسمت شكارش عاليه واقعا ،امنيت پرداخت هم عاليه،ضمنا شيرازي ها تاج سرن بابا اسم سايتش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست،تو قسمت شكار بري ميبيني فكر كنم ٣٢تومن باشه،اخه خود سايت درصد ميبره
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-04-07 12:25 PM

به نظرتون بهترین راه برای درست کردن غلاف کارد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ROOBAH - 2014-04-07 03:36 PM

(2014-04-07 12:25 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون بهترین راه برای درست کردن غلاف کارد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

به نظر من بهترین راه برای ساخت غلاف استفاده از چرم ضخیمه . برای اینکه چرم توسط چاقو آسیب نبینه بهتره داخل غلاف رو از لاستیک تیوپ درست کنید و قسمت بیرونی غلاف رو از چرم بسازید تا مقاوم تر بشه . خودم مدتی پیش یه چاقو ساخته بودم که میخواستم براش غلاف درست کنم و تصمیم گرفتم غلاف رو اینجوری درست کنم . البته هنوز غلافش رو نساختم ولی هر وقت که خواستم بسازم اینجوری درست میکنم . [تصویر: khansariha%20(8).gif][تصویر: khansariha%20(8).gif][تصویر: khansariha%20(8).gif]