شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - cacciatore - 2014-04-11 01:44 PM

(2014-04-11 11:13 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-05 09:58 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 36374674707678115737.jpg]
(2014-04-10 08:11 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر بیشتر اسباب بازی میاد. فمر می کنم یک تیکه تیغ موکت بری کار همینو انجام بده.
(2014-04-10 11:23 PM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي باز كردن پاكت نامه استفاده ميشه

اما به نظر من به عنوان یه چاقوی مسافرتی عالی هست... Khansariha (8)

فكر كنم ايتاليايي باشه ، اينجا ديدم تو توضيحاتش زده بود براي ميز كار و باز كردن پاكت نامه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-11 02:34 PM

درود دوستان... Khansariha (8)
یه راهنمایی از دوستان عزیزم میخواستم...
یه بنده خدایی تو یه سایتی چاقوهای زیر رو با قیمتی که نوشتم گذاشتن برای فروش
میخوام بدونم که آیا با این قیمت ها ارزش خرید دارن یا خیر؟
در ضمن اون برونینگ و باک رو که میدونم چینی هستن؛ آیا اون گربر اصله واقعا یا نه؟؟؟

چاقوی برونینگ به قیمت ۴۶۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139651.jpg]

چاقوی باک X11 به قیمت ۴۵۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139652.jpg]

چاقوی گربر سری Survival مدل Scout 30-000386 به قیمت ۷۰۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139653.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2014-04-11 02:41 PM

(2014-04-11 02:34 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
یه راهنمایی از دوستان عزیزم میخواستم...
یه بنده خدایی تو یه سایتی چاقوهای زیر رو با قیمتی که نوشتم گذاشتن برای فروش
میخوام بدونم که آیا با این قیمت ها ارزش خرید دارن یا خیر؟
در ضمن اون برونینگ و باک رو که میدونم چینی هستن؛ آیا اون گربر اصله واقعا یا نه؟؟؟

چاقوی برونینگ به قیمت ۴۶۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139651.jpg]

چاقوی باک X11 به قیمت ۴۵۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139652.jpg]

چاقوی گربر سری survival مدل Scout 30-000386 به قیمت ۷۰ هزار تومان :
[تصویر: 13972139653.jpg]

دکتر جون این ایسام خیلی قیمت هاش بالاست...کلا از اونجا جنس نخری بهتره..همین چاقوی طرح کارت اعتباری در پرشین تولز زده 10 تومن تو ایسام زده 32 تومن....به فروشنده میگم داری گرون میدی میگه جو رو متشنج نکن و اگر نه به مدیریت شکایت میکنم

همین ها رو در پرشین تولز پیدا کنی نصف قیمته

این همون چاقوی 70 تومنی هست که شما عکس گذاشتید..یکی از بچه ها ی انجمن خریده 30 تومن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-11 02:54 PM

احسان جان ممنون از راهنماییت................ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

راستش میخوام یه چاقوی شکاری خوب با قیمت مناسب بگیرم اون هم با خرید اینترنی... چندین جا گشتم ولی هیچ کدوم درست و حسابی قیمت نگذاشتن...
اونجاهایی هم که قیمت پایینه جنسشون خوب نیست...... به ظاهر اینها بد نیستن ولی قیمت ها غیرواقعی... Khansariha (226)

از دوستان کسی سایت فروشی رو سراغ نداره که بشه با اطمینان و با قیمت مناسب این چاقو ها رو از اونجا خرید کرد؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2014-04-11 02:58 PM

دکتر جون تا چه قیمتی میخوای هزینه کنی؟؟؟

چاقوی عمری می خوای؟؟؟

اندازش بزرگ باشه یا کوچک؟؟؟

چرا سفارش ساخت نمیدی؟؟

عکس با اندازه بدی با شاه فنر ماشین برات میسازن...اگر خواستی چاقو ساز زنجانی سراغ دارم..کارش خوبه...قبلا نمونه کاراش رو تو همین تاپیک گذاشتم..خودش هم همینجا عضوه...

کپی عکسی که بهش میدی برات میسازه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-11 03:12 PM

(2014-04-11 02:58 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوی عمری می خوای؟؟؟
چرا سفارش ساخت نمیدی؟؟
عکس با اندازه بدی با شاه فنر ماشین برات میسازن...اگر خواستی چاقو ساز زنجانی سراغ دارم..کارش خوبه...قبلا نمونه کاراش رو تو همین تاپیک گذاشتم..خودش هم همینجا عضوه...

ممنون احسان جان........ Khansariha (8)

راستش یه چاقوی شکاری تاشو میخوام با تیغه ی ۱۰ تا ۱۲ سانت (تیغش صاف باشه و اره ای نباشه) حداکثر ۱۰۰ تومن (فعلا، چون میخوام بعدا ویکتورینوکس یا ونگر بگیرم)... Khansariha (256)

راستی احسان جان میتونی صفحه ای رو که نمونه چاقوهای این دوستمون رو گذاشتی بهم لینک بدی؟ آخه سرعت اینترتم پایینه نمیتونم همه ی صفحات رو مرور کنم... Khansariha (226)

اگه هم آدرس دقیق "پرشین تولز" رو بدی ممنون میشم... سرچ کردم جواب نگرفتم... Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2014-04-11 05:11 PM

(2014-04-11 03:12 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-11 02:58 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوی عمری می خوای؟؟؟
چرا سفارش ساخت نمیدی؟؟

راستش یه چاقوی شکاری تاشو میخوام با تیغه ی ۱۰ تا ۱۲ سانت (تیغش صاف باشه و اره ای نباشه) حداکثر ۱۰۰ تومن (فعلا، چون میخوام بعدا ویکتورینوکس یا ونگر بگیرم)... Khansariha (256)

راستی احسان جان میتونی صفحه ای رو که نمونه چاقوهای این دوستمون رو گذاشتی بهم لینک بدی؟ آخه سرعت اینترتم پایینه نمیتونم همه ی صفحات رو مرور کنم... Khansariha (226)

اگه هم آدرس دقیق "پرشین تولز" رو بدی ممنون میشم... سرچ کردم جواب نگرفتم... Khansariha (226)

دکتر جان صفحه 91

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مدل سفارشی هم زده بودند به قیمت 300 تومن که خیلی زیبا و چشم نوازه...واقعا چشم منو گرفت ولی وضع جیبم از چشمم انداختش...خخخخخخخخخخخخخخ

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-04-11 07:22 PM

(2014-04-11 05:11 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-11 03:12 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوی عمری می خوای؟؟؟
چرا سفارش ساخت نمیدی؟؟

دکتر جان صفحه 91

یه مدل سفارشی هم زده بودند به قیمت 300 تومن که خیلی زیبا و چشم نوازه...واقعا چشم منو گرفت ولی وضع جیبم از چشمم انداختش...خخخخخخخخخخخخخخ

ممنون از آقا احسان عزیز
من اینجا تبلیغ ساخت نمیکنم چون برخی از دوستان ایراد میگرن و....

تاپیک فروش هم میخاستم بزنم که مدیر بخش قیمت خیلی بالایی گفتن و منصرف شدم

اگه چاقویی مد نظر دارین عکسشو بدین براتون با فنر میسازیم که کیفیت و تیزی کار تضمینی هستش و از عکسهای که گذاشتم مشخصه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-04-12 12:36 PM

اگر بخواید طرح باک 110 بسازید چند در میاد؟؟؟؟؟؟

[تصویر: 13972934851.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-04-12 01:10 PM

(2014-04-12 12:36 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بخواید طرح باک 110 بسازید چند در میاد؟؟؟؟؟؟

[تصویر: 13972934851.jpg]

اندازه ها رو بفرمائید و اینکه میخواید مثل عکس باشه؟