شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-04-12 01:23 PM

[تصویر: 13972963721.jpg]

اره مثل خود عکس باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-04-12 03:37 PM

(2014-04-12 01:23 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13972963721.jpg]

اره مثل خود عکس باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ضامن داره؟

20 سانت طول کلی
9 سانت تیغه
11 سانت دسته
عرض 2
خوبه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2014-04-12 06:04 PM

سلام عزیزان بیشتر صفحات تاپیک رو خوندم بنده هم علاقه زیادی به کارد و چاقو شکار دارم راستش حیفم اومد در مورد خرید دوستان رو راهنمایی نکنم
راستش اگه کاردی میخواهید که واستون همه کار کنه و به همه چی بزنیدش اصلا سراغ ویکتورینوکس و باک و کلا کارد و چاقوهای خوش ساخت و قیمت بالا نرید ادم اینا رو میخره حیفش میاد به هر چیزی بزندش بهترین گزینه برا این موارد یه کارد متوسط گربر هست که جدیدا خیلی هم بی کیفیت شده هرچند من از اول هم زیاد از گربر خوشم نمیومد
اما اگه یه کارد کمپینگ و زیبا و با اصالت میخواهید من پیشنهاد میکنم حتما این
Light My Fire Swedish Knife
رو بخرید
من کارد اسپانیایی دارم که پدرم حدود 15 یا 20 سال پیش خریده و چند سالی هست دست بنده اس یه چاقو باک دارم و دو تا ویکتورینوکس و یدونه ونگر که چاقو ها بیشتر واسه پرنده استفاده میشن خصوصا ویکتورینوکس و ونگر که خیلی کم استفاده میشن کلا
چند هفته اس این کارد رو خریدم واقعا کار باهاش لذتبخشه بسیار تیز هست و دیر کند میشه خوش دست و ساده اس خوبی که داره خیلی ظاهر شکاری نداره که نشه همه جا استفاده کرد اخه دیدم وقتی میری بیرون یه کارد بزرگ به کمرته همه یجور نگاه میکنن انگار قاتلی
در مورد این کارد بگم که سوئدی هست و دوستانی که تو صنعت و کار تراشکاری و قالبسازی هستند حتما میدونن سوئد محصولاتش فراتر از المان هست سوهان الماسه کلا فلزات سختش عالی هست و این خیلی برام زیبا بود وقتی کارد رو خریدم و اومدم خونه دیدم رو کارتنش نوشته فلز تیغه از کارخانه سندویک
sandvik
هست
کلا تو قیمت 100 تا 150 به نظرم گزینه خیلی مناسبیه همین که روش ننوشته ساخت چین ارزشش خیلی بالاس
به نظرم تو خریدش شک نکنید
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-12 06:56 PM

(2014-04-12 06:04 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان بیشتر صفحات تاپیک رو خوندم بنده هم علاقه زیادی به کارد و چاقو شکار دارم راستش حیفم اومد در مورد خرید دوستان رو راهنمایی نکنم
راستش اگه کاردی میخواهید که واستون همه کار کنه و به همه چی بزنیدش اصلا سراغ ویکتورینوکس و باک و کلا کارد و چاقوهای خوش ساخت و قیمت بالا نرید ادم اینا رو میخره حیفش میاد به هر چیزی بزندش بهترین گزینه برا این موارد یه کارد متوسط گربر هست که جدیدا خیلی هم بی کیفیت شده هرچند من از اول هم زیاد از گربر خوشم نمیومد
اما اگه یه کارد کمپینگ و زیبا و با اصالت میخواهید من پیشنهاد میکنم حتما این Light My Fire Swedish Knife رو بخرید
چند هفته اس این کارد رو خریدم واقعا کار باهاش لذتبخشه بسیار تیز هست و دیر کند میشه خوش دست و ساده اس خوبی که داره خیلی ظاهر شکاری نداره که نشه همه جا استفاده کرد اخه دیدم وقتی میری بیرون یه کارد بزرگ به کمرته همه یجور نگاه میکنن انگار قاتلی
در مورد این کارد بگم که سوئدی هست و دوستانی که تو صنعت و کار تراشکاری و قالبسازی هستند حتما میدونن سوئد محصولاتش فراتر از المان هست سوهان الماسه کلا فلزات سختش عالی هست و این خیلی برام زیبا بود وقتی کارد رو خریدم و اومدم خونه دیدم رو کارتنش نوشته فلز تیغه از کارخانه سندویک sandvik هست
کلا تو قیمت 100 تا 150 به نظرم گزینه خیلی مناسبیه همین که روش ننوشته ساخت چین ارزشش خیلی بالاس
به نظرم تو خریدش شک نکنید
موفق باشید

ممنون آقای سامانی عزیز... میشه عکس این کارد رو بگذارید؟ از کجا میشه تهیش کرد؟ Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-04-12 06:58 PM

دوست عزیز اگه براتون امکان داره یک عکس از این چاقو بزارید
پست همزمان شد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2014-04-12 07:02 PM

خواهش میکنم عزیز وللا اگه تو گوگل سرچ کنید عکسش میاد من تو فروشگاه های اینترنتی چند جا دیدم این کارد رو داشتند که فکر کنم البسکو از بقیه مطمین تر هستش لینکش رو میدم خدمتتون:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگهای مختلف داره که خب نظر من اینه یه رنگ متفاوت میتونه خیلی مفید باشه دیدش خیلی بهتر هست و اگه جایی بیفته یا جابزارید راحت پیدا میشه بخاطر رنگ خاصی که داره البته رنگ خاکی و قهوه ای هم فکر کنم داشته باشه میتونید تو قسمت کمپینگ این فروشگاه بیشتر محصولاتش رو ببینید البته ناگفته نمونه که اتشزنه هم داره که شاید یروز بکار بیاد
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2014-04-13 08:15 PM

دوستان نمیدونم این مطلب رو اینجا بزارم درست هست اگه خلاف قوانین هست حذف کنید یا اینکه بفرمایید ویرایش کنم اگه کسی از دوستان یه کارد بزرگ و قوی میخواد من یدونه کارد کلمبیا امریکایی دارم حدود 10 سال پیش خریدم یک تیکه اس و کاملا نو یعنی خیلی کم استفاده شده خط و خش اصلا نداره و یه غلاف داره که اصل هست و همراهش بود بیشتر بدرد بریدن شاخ و برگ و شکستن تنه و....اینا میخوره البته خیلی خوب هم تیز میشه قیمتش رو نمیدونم البته این مدل جدیداش حدود 80 هست ولی نمیدونم ایا اونها هم اصل هستن یا نه ولی این که بنده دارم واسه قدیم هست و کارد خیلی محکم و قوی هست اگه کسی از دوستان خواست پخ کنید تا عکس رو بفرستم قیمت هم فکر کنم 140 خوب باشه واسش
دلیل فروش هم بخاطر همین بزرگ بودنش هست که تقریبا استفاده ام نمیشه
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royall - 2014-04-13 08:31 PM

(2014-04-13 08:15 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نمیدونم این مطلب رو اینجا بزارم درست هست اگه خلاف قوانین هست حذف کنید یا اینکه بفرمایید ویرایش کنم اگه کسی از دوستان یه کارد بزرگ و قوی میخواد من یدونه کارد کلمبیا امریکایی دارم حدود 10 سال پیش خریدم یک تیکه اس و کاملا نو یعنی خیلی کم استفاده شده خط و خش اصلا نداره و یه غلاف داره که اصل هست و همراهش بود بیشتر بدرد بریدن شاخ و برگ و شکستن تنه و....اینا میخوره البته خیلی خوب هم تیز میشه قیمتش رو نمیدونم البته این مدل جدیداش حدود 80 هست ولی نمیدونم ایا اونها هم اصل هستن یا نه ولی این که بنده دارم واسه قدیم هست و کارد خیلی محکم و قوی هست اگه کسی از دوستان خواست پخ کنید تا عکس رو بفرستم قیمت هم فکر کنم 140 خوب باشه واسش
موفق باشید

بهتره شما در این زمینه با اقا سهیل مشورت بگیرید تا اگه صلاح دونستند تاپیک فروش مخصوص برای شما باز کنند
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - poRyavt - 2014-04-13 10:24 PM

اگه یه چاقوی اصل و خوب میخای میتونی از چاقوی زنجان هم استفاده کنی یا از چاقو های کردی استفاده کنی.
من خودم یه چاقو زنجان خوب دارم باهاش همه کار میکنم .
Khansariha (256)
(2014-04-11 02:41 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-11 02:34 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
یه راهنمایی از دوستان عزیزم میخواستم...
یه بنده خدایی تو یه سایتی چاقوهای زیر رو با قیمتی که نوشتم گذاشتن برای فروش
میخوام بدونم که آیا با این قیمت ها ارزش خرید دارن یا خیر؟
در ضمن اون برونینگ و باک رو که میدونم چینی هستن؛ آیا اون گربر اصله واقعا یا نه؟؟؟

چاقوی برونینگ به قیمت ۴۶۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139651.jpg]

چاقوی باک X11 به قیمت ۴۵۰۰۰ تومان :
[تصویر: 13972139652.jpg]

چاقوی گربر سری survival مدل Scout 30-000386 به قیمت ۷۰ هزار تومان :
[تصویر: 13972139653.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دکتر جون این ایسام خیلی قیمت هاش بالاست...کلا از اونجا جنس نخری بهتره..همین چاقوی طرح کارت اعتباری در پرشین تولز زده 10 تومن تو ایسام زده 32 تومن....به فروشنده میگم داری گرون میدی میگه جو رو متشنج نکن و اگر نه به مدیریت شکایت میکنم

همین ها رو در پرشین تولز پیدا کنی نصف قیمته

این همون چاقوی 70 تومنی هست که شما عکس گذاشتید..یکی از بچه ها ی انجمن خریده 30 تومن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن کسی ادرس این سایت پرشین تولز رو داره هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - dieselpower - 2014-04-13 11:03 PM

(2014-04-13 08:15 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید
داداش اگه از این مشکی هاست که پشتش دندونه داره اصفهان 25-30 تومن هست