شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-04-20 04:34 PM

(2014-04-20 02:39 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-20 02:35 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب vicxtor
ایا این مدل توی ایران هست :
Hunter Pro 0.9410.3

راستش قبل از عید که پرسیده بودم گفتن که هنوز نیاوردن ولی به زودی میارن... این جاقو کلا خیلی جدیده... Khansariha (8)

مشخصات :
طول چاقو : ۱۳ سانت
عرض چاقو : ۴ سانت
ضخامت چاقو : ۱/۸ سانت
وزن : حدود ۱۶۰ گرم (بودن کیف)
همراه با کیف چرمی
خوب در صورت که اوردن اگر اطلاع بدین ممنون می شم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-20 04:44 PM

(2014-04-20 04:34 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب در صورت که اوردن اگر اطلاع بدین ممنون می شم

حتما عزیز...
خودم هم میخوام از این مدل بگیرم...
البته تا یکی دو هفته ی دیگه مدل Trailmaster رو میخرم و یه ریویو ازش تو تاپیک میگذارم... Khansariha (219)
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-04-20 06:52 PM

اون مدل Sentinel One Hand الان موجود هست يا نه؟ اگه موجود هست لطفا آدرس و تلفن فروشنده رو بفرماييد.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - profesor - 2014-04-20 07:35 PM

آقا رضا اگه دنبال چاقوی مارکدار هستی شیراز یکی سراغ دارم؛ یه مدل لیندر سولیگن هست قیمتش میگه 250 تومن یه مدل کوچیکتر هم هست 160 تومن کسی که کارد شناس باشه عجب چیزیه.
[تصویر: 19_14139527233577161.jpg]

مدلای دیگه CRKT TACTICAL HUNTING M21 هم داشت که نمیدونم کیفیتشون چه طوره قیمتشون یادم نیست بین 130 تا 160 تومن. گرون میده ولی جنسای خاص میاره. هر مدلی هم بهش سفارش بدی یکی دو ماهه برات میاره

[تصویر: 19_14139527207451681.jpg]

[تصویر: 19_14139527207462592.jpg]
اگه از اینا به کارت میاد تا شمارشو بهت بدم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-04-20 09:52 PM

خيلي ممنون از لطف شما بنده قبلا تو همين تاپيك عكس چاقو هامو گذاشته بودم (البته اونايي كه به نظرم ماركدار مي اومد خخخخ)
من دو مدل چندكاره ويكتورينوكس، يه مدل اوپينل، آيتور،سولينگن،روگر،باهكو،پتز و...دارم والان دنبال ويكتوري تك كاره و يه دونه استيلتو اصل هستم

[تصویر: knives.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-04-20 10:55 PM

اون چاقو آيتور است ساخت اسپانيا قيمت اون رو220خريدم البته اون اوپينل دسته چوبي رو هم اشانتيون گرفتم
[تصویر: DSCN3944.JPG]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-21 12:43 AM

(2014-04-20 06:52 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون مدل Sentinel One Hand الان موجود هست يا نه؟ اگه موجود هست لطفا آدرس و تلفن فروشنده رو بفرماييد.

رضای عزیز Khansariha (8) نمایندگی تهران (تو سیتی سنتر اکباتان) رو متاسفانه شمارش رو الان ندارم (کارتشو گم کردم و تو گوشیم هم سیو نبود)
اما یکی دو هفته پیش زیرنمایندگی مشهد (آقای کارگزار) داشت... شمارشون رو سید علی دارن
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - damoon_61 - 2014-04-21 01:47 PM

(2014-04-19 02:37 PM)profesor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مدل چاقو دو نوع تیغه هست تیغه تیتانی و تیغه استالیس استیل؛ تیغه استالیس استیل حدودای 30 هزار تومنه و تیغه روشن تیتانی که نمونه اصلیش 50- 60 تومن هست به تیزی تیغ صورت تراشی هست و به این راحتیا تیزیش از بین نمیره. مدل دسته نقره ایش هم هست که قیمتش حدودای 200.000 تومنه خیلی خاص گیرتون میاد تیغش دقیقا مثل همون مدل تیتغه از جنس فولاد تیتان هست فقط دستش نقره هست نقش زرد رنگ هم بارز تره . برای تیز کردن این چاقو ها روش های خاصی وجود داره و هرگز نباید سوهان یا سمباد به کاربرد حتی اگه مدل های ارزانتر باشه چون زیبایی تیغه کاملا از بین میره. حالت تیغه چاقو ها دوپله ای هست پله نهایی که قسمت برنده هست از دو طرف با زاویه 15 تا 30 درجه به هم میرسند اگه موقع تیزکردن این زاویه خراب بشه فرقی با خراب کردن چاقو نداره. چاقوی شما جنس تیغش استالیس استیله یا آلیاژ فولاد تیتان؟

چه قدر اینجا سریع جواب میدن؛ پست شما زودتر ارسال شد برای همین نخونده بودمش ، پس چاقوی شما استیل معمولی هست. من الان 2 تا تیغه تیتانیشو دارم، اولیشو یکی از دوستان برام از خارج آورد که واقعا تیز بود دنبال همن جنس تیغه بودم که یه نفر پیدا کردم چاقو های مارکدار و اصل محدود می آورد؛ تونستم یکی دیگه هم برای خودم پیدا کنم. این چاقو ها مخصوص ماهیگیری هستند یا به این اسم معروفند. من چاقوی اولی که دارم هنوز لازم نشده تیزش کنم چون ازش استفاده ای هم نشده بیشتر برای زیبایی و نشون دادن تیزی به بقیه ازش استفاده میکنم، دلم نمیاد برای پوست گرفتن میوه و سایر کارها ازش استفاده کنم.

اینجا آپارات یه ویدئو ازش گذاشتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی اگه مدل استیل عادی هم هست خیلی مواظب انگشتات باش بخوصوص موقع بستن چاقو . در تیزیشون فکر نمیکنم بین تیغه ها فرقی باشه امتحانش کنی باید مو بزنه، فقط فرق تیغه گرونتر در رنگ روشنتر و سختی خیلی بیشتره که باعث میشه به این راحتیا تیزیشو از دست نده.
اینم چندتا عکس از مدل دسته نقره ای ، و دسته معمولی با تیغه تیتانی

نخست مدل گرانقیمت دسته نقره ای که دقیقا تیغه همان مدل تیتانی هست،

و دوتا عکس از مدل تیغه تیتانی

درود بر شما
این اطلاعاتی رو که در مورد این چاقو فرمودید در کدوم سایت موجوده ؟؟؟
چون من سایت کلمبیا رو پیدا نکردم یه سایت کلمبا ریور هست که فکر نمیکنم مال این شرکت باشه
دوتا عکس آخر فکر میکنم از یه فروم روس زبان باشه
لطفا راهنمایی کنید چون من بسیار کنجکاو شدم راجع به این مدل چاقوKhansariha (48)
اگر جایی هر دو مدل رو برای فروش دارند آدرس بدید لطفا سپاسگزارمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - profesor - 2014-04-21 07:13 PM

این سری به دلیل زیباییش مدل های خاصی ازش ساخته شده؛ دسته نقره ای و روکش آب طلا معمولی و تیغه آلیاژ تیتانی . مدل تیغه تیتانی من شیراز سراغ دارم مثل تیغ صورت تراشی هست. 60 تومن در میاد؛ مدل استالیس استیلش شیراز 30 تومن راحت گیر میاد . دسته نقره ای خیلی خاصه ولی بازار کنار شاه چراغ یه بخشی هست نقره فروشی و اجناس توریستی تجملی مدل دسته نقره ایشو داره اما فقط طرحش همین شکلیه مارک کلمبیا روش نیست. اگه فهمیدی چه شرکتی میسازه به منم بگو . یکی میشناسم داره هرکدوم بخای میتونم برات بگیرم . کلمبیا ها تو ایران بیشترشون چینی هست قیمتاشون پایینه اصلش تک و توک گیر میاد اما قیمتاش بیشتره.
تیغه های چاقو از رنگ و سختی جنسشون میشه نوعشون تشخیص داد تیغه های استیل و فولاد معمولی سوهان اره برقی روشون راحت خط میندازه ولی استیلای تیتان روشنتره تیغ موکت بر روشون خط نمیندازه. تقریبا تیزیشون همیشگی هست مگه به سنگ و چیز خیلی سخت بزنید. فقط چینی و شیشه روشون خط میندازه. استیلشونم حتی اگه از بین بره هرگز زنگ نمیزنند.
طالب هرمدلیش بودی پیام خصوصی بده به فروشندش معرفیت کنم .طرح شبیه این مدل کلمبیا ها مارکای دیگه هم هست یه مدل تیغه بلندترش 10 سانتی هم ازش موجوده اونم تیغه مرغوبه. آخرشم نفهمیدیم کلمبیا طرحو از مدلی تقلید کرده یا باقی شرکت ها از اون چون این شکل چاقو تنوعش خیلی زیاده
.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-04-21 08:02 PM

(2014-04-21 07:13 PM)profesor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیغه های چاقو از رنگ و سختی جنسشون میشه نوعشون تشخیص داد. تیغه های استیل و فولاد معمولی سوهان اره برقی روشون راحت خط میندازه ولی استیلای تیتان روشنتره تیغ موکت بر روشون خط نمیندازه. تقریبا تیزیشون همیشگی هست مگه به سنگ و چیز خیلی سخت بزنید. فقط چینی و شیشه روشون خط میندازه. استیلشونم حتی اگه از بین بره هرگز زنگ نمیزنند.

پروفسور جان میشه اون قسمت هایی که هایلایت کردم بیشتر توضیح بدید؟ خودتون امتحان کردید؟ Khansariha (8)