شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - magnum - 2012-03-01 12:34 PM

ایول به این خلاقیت Khansariha (214)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masih.hunter - 2012-03-01 12:51 PM

دوست عزیز خیلی عالیه فقط لطف کنید حجم عکسهاتون رو کم کنید . Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - aminsh - 2012-03-01 01:19 PM

سلام
من از بچگي عاشق چاقو بودم يادمه اون موقع كه همسن و سالالم ميرفتن اسباب بازي ميخريدن من پولمو جمع ميكردم و چاقو ميخريدم. اخ كه چقدر بخاطرش كتك خوردم ولي تركم نشد كه نشد تا حالا خيلي چاقو داشتم كه يا گم شدن يا به اين و اون دادم فقط اينا برام مونده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gorjimahalle - 2012-03-01 01:49 PM

داداش لطفا عکستو اپلود کن.اینطوری معلوم نیست .خیلی کوچیکهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - cordoba - 2012-03-01 01:51 PM

(2012-03-01 01:49 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش لطفا عکستو اپلود کن.اینطوری معلوم نیست اصلا.خیلی کوچیکهKhansariha (8)Khansariha (8)

عزیزم روی عکس کلیک کن!Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2012-03-01 02:43 PM

(2012-03-01 01:19 PM)aminsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از بچگي عاشق چاقو بودم يادمه اون موقع كه همسن و سالالم ميرفتن اسباب بازي ميخريدن من پولمو جمع ميكردم و چاقو ميخريدم. اخ كه چقدر بخاطرش كتك خوردم ولي تركم نشد كه نشد تا حالا خيلي چاقو داشتم كه يا گم شدن يا به اين و اون دادم فقط اينا برام مونده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ولا بابا!!!!Khansariha (290)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mani - 2012-03-03 02:13 AM

(2012-03-01 02:43 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-03-01 01:19 PM)aminsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ای ولا بابا!!!!Khansariha (290)
سلام این چاقو سمت راستیه از بالا چاقوی بدی نیست ، هر چند چینیه ولی خیلی بکار میاد ، من داشتم ، تو تعمیرگاه از تو ماشینم بلند کردن ، 12 سال پیش خریدم 5 تومان .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - morteza - 2012-03-03 12:01 PM

امین جان من هم خیلی سرزنش شدم ،ولی کو گوش شنوا .باید به هوای کمک برای خونه تکونی عید از تو انباری چاقو هارو در بیارم و یک دسته جمعی ازشون برا دوستان بزارمKhansariha (78)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-03-03 06:24 PM

کسی از این مدل چاغو تو ایران دیده؟
بانامNRS2
[تصویر: nrs-2-2.jpg]
[تصویر: nrs-2-3.jpg]
[تصویر: nrs-2-4.jpg]
[تصویر: nrc20000.jpg]
[تصویر: img_1610412_1280874_6?1204614905.jpg]
[تصویر: nrs2-4.jpg]
نرخ اتش 2 گلوله در دقیقه.
باتشکر

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - leopard - 2012-03-03 07:05 PM