شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-05-30 01:38 AM

(2014-05-25 11:35 PM)trap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باک 112 رو گرفتم 300 هزار تومن و 110 رو گرفتم 320هزارتومن
واقعا چاقوی خوبی هستن
به نظر شما همون چاقو تیزکن باک رو بگیرم ارزشش رو داره؟

با سلام خدمت شما و سایر دوستان من هم یک باک 110 به تازگی خریدم . کیفیت بسیار بالایی داره ولی نمیدونم اصل هست یا نه . اگه امکان داره یه عکس از چاقویی که خریدید آپ کنبد . ممنون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-01 05:41 PM

سلام
اقا نزدیک کرمان شهر کوچکی هسته به اسم راین که از قدیم در ساخت چاقو و کارد و دیگر وسایل این چنینی ید طولایی داره و واقعا
عالی کار میکردن البته مثل بقیه جاها کار استاد کارای امروزی کیفیت سابق نداره. خود من یک کارد از یک نفر دیگه گرفتم با اینکه از
نظر ظاهر تعریفی نداره ولی مثل تیغ تیز میشه و همه کاره هسته. تازگیا یک استاد کار پیر قدیمی پیدا کردم و سفارش دوتا کارد بهش
دادم و بعد تحویل حتما عکس میزارم. اگر مثل قدیمیا بشن نسبت به قیمت واقعا میارزن. یاعلیmkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - romin - 2014-06-03 03:19 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-03 09:25 PM

(2014-05-28 11:47 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوهاي رديف اول اصلي هستند و رديف دوم ايراني و چيني هستند جهت مقياس دو عدد فشنگ 8 ميلي متري و 12 نيز داخل كادر قرار داده شده است . البته به علت دير وقت بودن بايد تعداد ديگري هم از چاقو ها را پيدا كنم و به رويت شما عزيزان برسانم
لازم به ياداوري است كه تعدادي از اين ها قبلا هم در سايت نمايش داده شده بود

[تصویر: IMAG0060oHyn1.jpg]

سلام
اقا ردیف اول از راست دومی دسته سیاه و قرمز داره. به نظر من یه کارد خوش دست و کاری هسته البته به دیگر کاردو چاقوها
بر نخوره. خخخخ. یاعلیmkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2014-06-03 09:29 PM

اون کارد باهکو هست فوق العاده اس سویدی هستش سوید کلا کاردها و الیاژهای خیلی خوبی داره حتی از المان بهتره
متاسفانه یزمان زیاد بود و من نخریدم الان که تو شهرستان ما گیر نمیاد اگه دوستان با قیمت 30 یا 40 گیر اوردید حتما بخرید یدونه هم واسه بنده اگه بخرید دعاتون میکنم
البته مدل تایوانی هم داره مراقب باشید اشتباه نخرید
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-03 09:39 PM

(2014-05-25 03:01 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-25 11:31 AM)trap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تیز کردن چاقوی باک چه چاقو تیزکنی معرفی می کنید؟
البته من تازه چاقوی باک رو خریدم ولی می خواستم بدونم با چی بعدا تیزش کنم.
یه چاقو تیزکن باک یکی از فروشگاهها داره میگه 120هزار تومن از این صفحه ای ها است به نظر شما ارزشش رو داره؟ یا
چیز دیگه ای پیشنهاد میدین؟

[تصویر: 14007029451.jpg]

دوست عزیز از چاقو تیزکنهای ویکتورناکس و ونگر سوئیس استفاده کنید . فوقالعاده با کیفت و کارامد هستن .

سلام
قیمت این نازدانه باک چنده. اگر محبت کنید دوستان ممنونم
هرچه زودتر بهتر اخه یکی خورده به پستم فقط قیمت دقیق
ندارم. یاعلی mkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - trap - 2014-06-04 06:46 PM

(2014-06-03 09:39 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-25 03:01 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-25 11:31 AM)trap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تیز کردن چاقوی باک چه چاقو تیزکنی معرفی می کنید؟
البته من تازه چاقوی باک رو خریدم ولی می خواستم بدونم با چی بعدا تیزش کنم.
یه چاقو تیزکن باک یکی از فروشگاهها داره میگه 120هزار تومن از این صفحه ای ها است به نظر شما ارزشش رو داره؟ یا
چیز دیگه ای پیشنهاد میدین؟

[تصویر: 14007029451.jpg]

دوست عزیز از چاقو تیزکنهای ویکتورناکس و ونگر سوئیس استفاده کنید . فوقالعاده با کیفت و کارامد هستن .

سلام
قیمت این نازدانه باک چنده. اگر محبت کنید دوستان ممنونم
هرچه زودتر بهتر اخه یکی خورده به پستم فقط قیمت دقیق
ندارم. یاعلی mkkkk

توی پستهای قبلی قیمت هم گذاشتم دوست عزیز...
ولی باک112 سیصد هزار تومن و110 سیصد و بیست هزار تومن
گرچه یکم بالاوپایین ارزشش رو داره...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-04 07:50 PM

سلام
اقا درست میفرمایید قیمتهارو قبلا بود ولی بنده بی دقتی کردم. بازم شرمنده و یه سوال دارم تیغه بعضی کاردها و چاقوها
در قسمت برش دو حالت داره اول تیغه معمولی هسته و اخرای تیغه دندانه دار میشه. این قسمت دندانه دار در موقع تیز
کردن مشکلی پیش نمیاره ؟؟ و دوستان این نوع تیغه رو توصیه میکنن یا نه؟؟mkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-06-05 01:38 AM

قسمت هاي دندونه دار مسقل مخصوص خودشونو دارن و نبايد مثل بقيه تيغه تيز بشن ...
تيغه دندونه دار خيلي جاها به درد مي خوره ، براي بريدن طناب هاي كلفت ، شاخه هاي نازك يا متوسط و ...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-06 08:52 PM

سلام
اقا بنده رفتم و چاقوهای دست سازم رو گرفتم واقعا جای استاد کارای قدیم راین(شهری در کرمان) خالیست من که از اینا ناامید
شدم. از قیافه کار معلوم بود که اشغاله و بعد دست گرفتن میفهمیدی چه رسوایی به بار اورده. تازه هر کدوم 45000 قیمت دا د
که بنده عذر خاستم. حالا معلومه چرا مردم یک چاقوی خوب دست سازو واقعا از دست نمیدادن زمانی که نه باک بود نه گربر نه
ویکتور! ! ! !
اقا ببخشید یک سوال؛؛؛در دستگاه سه کاره نجاری یک قسمتش رنده هسته که سه عدد تیغ داره با طول 30 یا 40 سانت. میخام
دوستان راهنمایی کنن که جنسش برای ساخت چاقو مناسبه یا خیر؟؟ خیلی خیلی تشکر. یاعلیmkkkk