شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kingzax - 2014-06-12 04:15 PM

(2014-06-12 03:27 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من به همه جای انجمن سر میزنم و لذت میبرم ولی چنتا مکان ثابت دارم یکیش همینجاست. کسی رو پیدا کردم قولم داده کمکم
کنه تا دو تا چاقودرست کنم و قراره اول از کنس بربرینگ استفاده کنیم یه کوره در اختیارشه که قبلا برادرش نقره اب میکرده
طرح کار با منه و چنتا مدل کشیدم. حالا چه شود. اولین ساخته خودمون رو بهاطلاع همگی میرسونم تا نظر بدن یاعلیmkkkk

دوست عزیزم من هم به همه جای این انجمن سر میزنم.

خوشحالم که تصمیم به ساخت چاقو گرفتید. چون کار سخت و حوصله بری هست ولی لذت بسیاری داره.

پیشنهاد میدم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که قبلا بهتون پیشنهاد داده بودم شروع کنید طرح ها و نظرات خودتون و در مورد ساخت با دوستان در میان بگذارید. همچنین اگر براتون مقدور هست عکس از تمام مراحل خصوصا برش و سخت کاری بگذارید.
من به شخصه منتظر دیدن چاقوهاتون و مراحل ساختش هستم.
ممنون و موفق باشید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-12 09:20 PM

حتما و حتما و حتما امید وارم که باعث خجالت نشم ولی در هر صورت خیلی مشتاقم که شروع بشه و اگر خوب بشه چی
میشه. به گفته شما دست ساز هر چیزی که خودتم توش دست داری یه حال دیگه میده. یاعلیmkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-06-13 12:50 PM

(2014-06-11 09:22 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اين مدل چاقوها هنوز هم ساخته ميشه يا ازسريهاي قديمي هستند؟

اگه منظورتون چاقوهایی که عکسشو گذاشتم هستش باید بگم بله ساخته میشه قدیمی نیستن

[تصویر: 36844521365282815695.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2014-06-15 04:32 PM

اینم عکس چاقوها و چندکاره ها و چاقوتیزکنهای من...
البته به پای کلکسیون های دوستان نمی رسه ولی خوب دیدنش هم خالی از لطف نیست.ردیف پایین دومی از سمت چپ تیغه خوبی نداره.احتمالا با استفاده از همین دسته و یه تیغه خوب به یه چیز قابل استفاده تبدیلش می کنم.Khansariha (8)
[تصویر: 14028372501.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masoudsalamat - 2014-06-15 11:02 PM

همه یه طرف باک 110 هم یه طرف این چاقو فوق العاده است اون جلد حمل رو شما جداگانه براش تهیه کردید؟ یا همراه خودش بود؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-06-15 11:48 PM

باك ١١٠ يك كاور چرمي فابريك داره توي جعبش

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2014-06-16 09:46 AM

(2014-06-15 11:02 PM)masoudsalamat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه یه طرف باک 110 هم یه طرف این چاقو فوق العاده است اون جلد حمل رو شما جداگانه براش تهیه کردید؟ یا همراه خودش بود؟

بله واقعا باک یه چیز دیگه هست.Khansariha (8) اون کاور فابریک خودشه.چرم خالص.Khansariha (48)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-06-16 01:14 PM

باک 110 الان چنده؟؟؟؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-06-16 01:16 PM

من مشهد خريدم 330

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-06-16 01:21 PM

کی؟؟؟؟