شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masoudsalamat - 2014-06-16 01:57 PM

نامرد کاورش رو بهم ندادKhansariha (367)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-06-16 03:18 PM

(2014-06-16 01:21 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی؟؟؟؟

حدودا يك ماه پيش

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-06-16 06:38 PM

با سلام
اینهم از آرشیو من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-16 07:33 PM

سلام
باک 110 با جلدش کرمان حدود دهروز پیش قیمت 300تومان

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masoudsalamat - 2014-06-17 01:16 AM

در 5 مورد مشترکیم
اون بووکر ساخت کجاست ؟ تیغه تانتوی خیلی قشنگی داره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-06-17 08:02 AM

رو بوكر زده آلمان نميدونم اصله يا نه ولي چاقو تيز و محكمي هست .
پيشنهاد من به دوستاني كه در فكر تهيه چاقو هستن :
1- چاقو باك به طور باور نكردني تيز هست و به نظر من براي شكار حرف نداره .
2- براي كار هاي روزانه استفاده داخل ماشين ، مسافرت و ... ويكتورينوكس ، بسيار تيز و بسيار كاربردي واقعا تو مسافرت بدرد ميخوره .
3- براي طبيعت گردي ، و از نظر سبك بودن ، استحكام بسيار بالاي تيغه ، خوش دستي و .... گربر (مواظب باشيد حتما اصل بخريد)
4- اوون چاقو بوكر هم فقط به درد يك كار ميخوره Khansariha (58)كه پيشنهاد ميكنم اصلا به فكر تهيه اش نباشيد (منم يه جوراي از خريدش پشيمون شدم)
5- چاقو برونينگ محكم و تيز هست اما يه ايراد بزرگش اينه كه اگه به تيغه اش محكم فشار بياد ضامنش ول ميكنه و تيغه بسته ميشه .(قابل توجه اينكه چاقو هايي تاشو كه قفل و ضامن محكمي و مطمئني ندارند بسيار خطرناك هستن و به راحتي ممكنه انگشت دست رو قطع بكنن )

Re: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzayousef - 2014-06-17 10:48 AM

دوستان عزیز با سلام. چند هفته پیش یک چاقوی گربر تاشو مدل بیر گرفتم 45 تومن داخل یک جهیه نارنجی بایک منوال بسیار تیزه و سبک. خواستم بدونم از کجا بفهمم اصل یا فرع؟اصلش چنده؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - 300WSM - 2014-06-17 12:00 PM

باید خدمتتون عرض کنم کلیه مدلهای سری BG در چین ساخته میشوند منجمله گل سرسبد این سری Ultimate survival با قیمت بالای 90$ !مدلهای تاشو نیز قیمتی کمتر از 25$ ندارند .به نظر میاد بیشتر مدلهایی که از این سری در بازار هستند به قول دوستان High copy هستند.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-06-17 12:21 PM

مدل LMF II از سري نظامي گربر و چند مدل محدود ديگه در آمريكا ساخته ميشه . مدل ultimate pro ساخت چين هست اما در حال حاضر عنوان پرفروشترين چاقو survival knife(چاقو نجات) رو داره .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-06-17 01:11 PM

سلام
شاید سوال من خیلی پیش پا افتاده باشه ولی چند جای دیگه هم شنیدم دنبال جوابم البته ی دفعهدیگه هم صحبت شده در موردش.
حالا تیغه های که انتهاشون اره ماننده و کارایی مناسبی هم داره چه جوری بایدتیز بشه و اگر وسیله خاصی داره محبت کنید عکسشو
ببینیم و ایا دوستان تیغه های یک دست رو ترجیح میدن یا خیر؟؟؟