شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-07-15 01:25 AM

[تصویر: 14_14140537591613931.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashne - 2014-07-15 09:39 AM

(2014-07-15 01:19 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اگه احساس کنم به چنین چاقویی نیاز دارم شاید تا 150 تومن هم براش هزینه کنم اما بیشتر به نظرم نمیصرفه !
حالا چنده!؟
Khansariha (8)

خب راستش اختلاف قيمت يكم زياده. (قيمت 320)! تازه داخل وكيوم هم نبود!!!!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gorgen - 2014-07-15 11:21 AM

با سلام
خب دوست عزیز اولا که تبریک به انتخاب و خرید این چاقو که به نظر بنده لااقل از روی عکسها که باکیفیت نشون میده دوما اینکه زیاد در قیدو بند قیمت نرین بلعخره پول میاد و مثل برق هم میره معمولا زودتر از زمان اومدن میره ولی با خرید وسیله های اینطوری حس رضایت و لدتی که به ادم میده قابل توصیف نیست عزیز جان باز هم موجود داشت یا شبیه به این یا از اون موردها است که قسمت باید باشه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-07-15 12:27 PM

سلام
جالبه؛ زیباست ؛ خوش دسته ؛ خوش ساخته ؛ و خوش . . . . ولی قیمتش همه گیر نیست. انشاالله مبارکتون باشه و باهاش کلی کیف کنید و در طبیعت رفیق و یارت باشه. جنس خوب و اصلی یه حال دیگه میده. به پای هم پیر بشین. یاعلیmkkkk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashne - 2014-07-15 12:48 PM

نه دوست عزيز. ديگه موجود نداشت. تازه همينم پك نداشت و آكبند نبود. (اگر آكبندشم داشت خب اونو برداشتم مي ديگه)
در مورد حس رضايت بله واقعا حسش كردم. البته موقع پول دادن اشكم درآمد چون من اولش كه هوس كردم كارد تيغه ثابت در كنار چاقوهاي تاشوم داشته باشم فكر نمي كردم بيشتر از 100 تومن هزينه كنم. هميشه همينطوره. اولش هوايي مي شم و بعد خودمو راضي مي كنم تا يك سقفي هزينه كنم ولي وقتي به خودم ميام مي بينم دوبرابر هزينه كردم. حتي در مورد گوشي و لپ تاب و ... هم همين قانون مسخره بهم حكفرما بوده. با شما موافقم كه در بند پول نبودن خيلي خوبه ولي آدم بايد دستش باز باشه بعد خودشو در بند قرار بده يا نده. وضع اقتصادي من كه چندان مساعد نيست و خب علي رغم اينكه مي خوام از همه چيز بهترينها رو داشته باشم اما همين محدوديت بودجه خيلي وقتها مانع از عملي شدنش مي شه.

به هر تقدير از همه دوستاني كه راهنماييم كردن و نظر دادن ممنونم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - tirazhe - 2014-07-15 01:39 PM

لطفا حجم عكس ها رو كم كنيد...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashne - 2014-07-15 02:30 PM

عكسها در اپلودسنتر سايت نيست دوست عزيز و حجمي از اينجا اشغال نشده.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alirezabbe - 2014-07-15 03:51 PM

(2014-07-15 02:30 PM)arashne نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكسها در اپلودسنتر سايت نيست دوست عزيز و حجمي از اينجا اشغال نشده.

البته یکی از دلایل کم کردن حجم عکس های ارسالی اینه که کاربرانی که سرعت اینترنتشون نسبت به بقیه پایین تره توی بارگزاری صفحه ها دچار مشکل نشن .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2014-07-15 04:13 PM

آقایون حق با شماست و عکس های با حجم بالا باز شدن صفحه رو دچار مشکل می کنن.البته عکس های ایشون درسته ابعادش بزرگه ولی حجمش کمه.

آرش جان شما هم لطف کنید عکس ها رو در ابعاد نهایتا 1000 بذارین تا هم جزییات معلوم باشه و هم بازشدنش راحت.به جاش اگه این عکس ها رو با حالت ماکرو دوربین بگیری کیفیت تصویر و جزییات هم بالاتر میره،اکثر گوشی ها الان این تنظیمات رو دارن.با تشکر.Khansariha (8)
لطفا برگردیم به موضوع تاپیک.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - seasonhunt - 2014-07-15 04:55 PM

جنس چاقو چی باشه خوبه؟ تبر های الماسه خوبن؟