شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-07-17 07:39 PM

(2014-07-17 07:15 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-17 07:02 PM)RAHVAR67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از شما

این T.O.P.S رو عکسشو داده بودن و براشون ساختیم
البته این عکس قبل اینکه رنگ تیغ رو سیاه بکنیم و کارهایی نهایی شو انجام بدیم گرفتم

[تصویر: 90744641570555899627.jpg]

تو زنجان تولید صنعتی چاقو رو نمیزارن چرخش بچرخه
یکی از چاقو سازها تولید صنعتی چاقو رو شروع کرد بعد 6 ماه برشکست شد ار بس که سنگ اندازی کردن

مجید جان امکانش هست در مورد عملیات هایی که روی فلز انجام میدید مخصوصا فنر هایی که ازشون تیغه میسازید کمی توضیح بدید؟؟؟

عملیات سخت کاری و تیز کردن تیغه و از این حرفا

ممنون از لطفتونKhansariha (8)

چشم
بزودی اینکارو انجام میدم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - smostafam - 2014-07-18 08:58 AM

از دوستان کسی هست که تجربه استفاده از چاقوی باهکو را داشته باشد و حدود قیمت چقدر میباشد؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashne - 2014-07-18 02:57 PM

من یه مدل چاقو تاشو باهکو رو دارم. دسته دو رنگ نارنجی-مشکی با تیغه دندانه دار. یکی از چاقوهای محبوب منه. بسیار تیز سبک و قابل اعتماد به عنوان یک چاقوی تاشو.
راستی یک گیره جیب داره و با یک دست هم می شه بازش کرد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - smostafam - 2014-07-18 03:59 PM

میشه لطف کنید عکس بگیرید و چه قیمت خرید کردید؟Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2014-07-18 04:31 PM

(2014-07-18 08:58 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی هست که تجربه استفاده از چاقوی باهکو را داشته باشد و حدود قیمت چقدر میباشد؟

سلام عزیز کاردهای باهکو بسیار عالی هستند البته یزمان چند سال پیش کاردهای ساده و معمولی باهکو فراوون بود قیمت مناسب فکر کنم 22 تومان بود بعد یه مدل اومد بهکو فکر کنم تایوان بود که جنس خوبی نداشت یعنی مثل باهکو نیست باهکو هم ساخت سوئد هست و از لحاظ صنعت فلزات بهترین هست در جهان حتی از المان و بقیه کشورها بهتر هستش چند وقت پیش از یه فروشگاه قیمت گرفتم باهکو سوید داشت گفت 55 تومان البته همونطور گفتم کاردهاش بسیار ساده بود حداقل اون مدلی که من میگم بسیار ساده بود و غلاف نارنجی داشت
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-07-18 05:24 PM

درود دوستان... Khansariha (8)
چاقوی باهکو نمایندگی هم داره؟ یا جایی باشه که مطمئن باشه و مدل های متنوعی داشته باشه؟ (در تهران)
سپاس... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashne - 2014-07-18 09:05 PM

چاقوی باهکوی من در این عکس سومی از چپ مشخه

[تصویر: 14046062093.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-07-22 12:05 AM

چاقو ka-bar مدل bk2 رو میخوام سفارش بدم که یکی از آشنایان مقیم خارج از کشور برام خریداری کنه و چند ماه آینده که میاد ایران با خودش بیاره . بنظر دوستان آیا ممکنه در ورود یه ایران و توو فرودگاه بهش گیر بدن یا مشکلی براش درست بشه, مثلا بگن یه وسیله نظامیه و خرید و فروشش توو ایران ممنوعه , البته دفعه قبل یه کارد آشپزخانه ویکتورینوکس برام آورد و مشکلی پیش نیومد ولی این چاقو قضیه اش کمی فرق میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-07-22 12:55 AM

(2014-07-22 12:05 AM)shabab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقو ka-bar مدل bk2 رو میخوام سفارش بدم که یکی از آشنایان مقیم خارج از کشور برام خریداری کنه و چند ماه آینده که میاد ایران با خودش بیاره . بنظر دوستان آیا ممکنه در ورود یه ایران و توو فرودگاه بهش گیر بدن یا مشکلی براش درست بشه, مثلا بگن یه وسیله نظامیه و خرید و فروشش توو ایران ممنوعه , البته دفعه قبل یه کارد آشپزخانه ویکتورینوکس برام آورد و مشکلی پیش نیومد ولی این چاقو قضیه اش کمی فرق میکنه

داداشم واسه من گربر lmf II آورد و بدون هيچ مشكلي ردش كرد ، بهتره كه توي جعبش باشه ...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Counter - 2014-07-22 07:04 PM

دوستان من هم مثل شهاب میخوام به صورت مسافری یه Becker Ka-Bar بیارم ولی مدل BK9، که تیغش 9 اینچه
فک میکنید به خاطر طول زیاد تیغه ممکنه تو فرودگاه درسر ساز بشه؟
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اسم دوستمون رو اشتباه دیدم من
Shabab منظور بود، گویا نمیشه پست رو ویرایش کرد