شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-04 07:52 PM

سلام دوستان.یکی از دوستام الان بانه است.چاقوی گربر متوسط رو 25000تومان قیمت داد.به نظر شما چینی هاش ارزش داره با این قیمت؟
اگه کسی از بچه ها لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.بنده خدا منتظر خبره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-09-04 09:03 PM

سلام بر دوستان
کسی اطلاعاتی در مورد این چاقو داره و تا چه حدود قیمتی ارزش خرید داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - detonator - 2014-09-04 10:59 PM

(2014-09-04 07:52 PM)mirzaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.یکی از دوستام الان بانه است.چاقوی گربر متوسط رو 25000تومان قیمت داد.به نظر شما چینی هاش ارزش داره با این قیمت؟
اگه کسی از بچه ها لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.بنده خدا منتظر خبره

وقتی اصلش ۲۵۰ باشه چینیش ۲۵ خیلی ارزش داره!!!!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzayousef - 2014-09-05 10:20 AM

آقای counter ادرس اون سایت رو دوستان می خوان لطفا به اشتراک بزارین.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-05 10:33 AM

Khansariha (219)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-05 11:30 AM

سلام. نظرتان راجع به این چیست؟ با ارسال به ایران حدودا 50 تومان میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند مدل دیگه هم هست خودتون هم میتوانید توی سایت پیدا کنید فقط دلار رو باید 3700 حساب کنید چون از سایت های وارد کننده باید سفارش دهید که مزد آن ها هم محسوب میشود.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Counter - 2014-09-05 05:04 PM

سایت همینی هست که data19 گذاشته
من امروز سفارش دادم، میتونید صبر کنید تا من نتیجه رو اعلام کنم
من میخواستم یه تبر و یه چاقو تاشو و یه چاقو فول تنگ بگیرم ولی گفتم چون ممکنه پول حیف و میل بشه فعلا یه قلم سفارش بدم
اینو گرفتم چون قیافش هم زیاد نامتعارف نیست :

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amirsali - 2014-09-05 09:00 PM

(2014-09-05 05:04 PM)Counter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت همینی هست که data19 گذاشته
من امروز سفارش دادم، میتونید صبر کنید تا من نتیجه رو اعلام کنم
من میخواستم یه تبر و یه چاقو تاشو و یه چاقو فول تنگ بگیرم ولی گفتم چون ممکنه پول حیف و میل بشه فعلا یه قلم سفارش بدم
اینو گرفتم چون قیافش هم زیاد نامتعارف نیست :

سلام دوست عزیز اینطور که من بنده متوجه شدم شما از سایت خارج از ایران خرید کردین ، بی زحمت توضیح بدید چطور خرید کردین؟ و این محصول چطور به دست شما میرسه؟ Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-05 09:19 PM

سلام .اگه لطف کنید روش خرید رو به صورت کامل توضیح بدید ممنون میشم.
دوستا سایت ایرانی برای خرید محصولات گربر مثل اره و... وجود داره؟؟؟
دوستان

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-05 09:21 PM

با سلام. من تا جایی که میدونم توضیح میدم تا ایشون بیان. میتوانید از سایت chinship.IR سفارش دهید و آن ها با مزد خودشان با دلار 3500-3600 درخواستهایتان را که در سایت های مورد نظر میباشد را برایتان ارسال میکنند. توی سایت بروید توضیحات دارد.