شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gorjimahalle - 2012-04-07 01:02 PM

(2012-04-06 10:18 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سد محمد اون چاقويي هديه دوستت واقعا چاقوه اگه جنسش خوب باشه مخصوص شكاره

بله سعید جان حق با شماست تیغه اون چاقو از جنس بسیار الی هستش.این دوست ما خودش چاقو سازه و اگه هر کدوم از دوستانی که به بنده نزدیک هستن چاقویی دارن که براشون با ارزشه و میخوان ردیفش کنن میتونن روی من حساب کنن.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - wolfer - 2012-04-08 01:44 PM

سلام دوستان. من امروز این چاقو ها رو خریدم . فروشنده بهم گفت که اینا پرتابیه . حالا دوستانی که اطلاع دارند بگن اینا به کار پرتاب میخوره یه نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-04-08 01:56 PM

دوست عزیز اینا فکر نکنم پرتابی باشی حالا چند خریدی Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-04-08 02:25 PM

نه دوست من اینا پرتابی نیست.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - wolfer - 2012-04-08 02:32 PM

خوب پس گول خوردمKhansariha (214)
اینا رو هر کدوم 5 چوق خریدم البته جنس تیغه نسبتا خوبی داره
صدرا جان بین اون سه تا چاقوی اولی که عکسشو گذاشتید کدومو پیشنهاد میکنید (این سه مدل رو تو یه سایت میفروشه)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-04-09 03:13 AM

دوست عزیز اولی مخصوص پرتاب هستش.دومی مخصوص نصب سر زنجیر هست.ولی کلا چاقوی پرتاب بهتره قبضه نداشته باشه.یعنی یک تیکه باشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2012-04-10 11:03 PM

ما هم بااجازه دوستان سه عدد چاقو خریدیم
دوستان اگه نظری دارند محبت بفرمایند
[تصویر: 111.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - morteza - 2012-04-11 09:10 AM

آرش خان مبارکت باشه چاقوی اول برای حلمه ,دومی حمله و آشپزی و سومی هم برای پوست کندن لاشه هستش.
این ها چون ساخت چین هستند و قیمت زیادی ندارند تو در ودشت هر بلایی سرشون بیاری دلت نمیسوزه فقط مواظب باش بعضی از اینها هم نازک هستند وهم شکننده (تو فشار از بغل امکان شکستن تیغه زیاده)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2012-04-11 10:48 AM

آرش جان مبارک باشه داداش.Khansariha (8)اون اولی رو منم دارم .دم دستی چیز خوبیه ولی تیغه اش اصلا استحکام نداره.یه بار نوکش شکست با سنگ چرخ دوباره درستش کردم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2012-04-12 04:56 PM

(2012-04-08 01:44 PM)wolfer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. من امروز این چاقو ها رو خریدم . فروشنده بهم گفت که اینا پرتابیه . حالا دوستانی که اطلاع دارند بگن اینا به کار پرتاب میخوره یه نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینا رو توی ی فیلم دیدم ی آدم کشه میبست روی بازوش! پرتاپی نیست ولی چاقوی خوبیه! چند خریدی؟
پرتاب باید حتماً تقارن کامل داشته باشه...