شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-05 09:26 PM

مدیران عزیز و دوستان قدیمی این امکان وجود داره یک انجمن جدید ویژه چاقو های مارک ،قیمتهاشون،اطلاعات و راهنمایی در باره خریدشون تشکیل بشه.با تشکر
مرسی از راهنماییت دوست عزیزKhansariha (48)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - smostafam - 2014-09-05 10:17 PM

(2014-09-04 09:03 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
کسی اطلاعاتی در مورد این چاقو داره و تا چه حدود قیمتی ارزش خرید داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قیمت این چاقو بین 15 تا 20 تومن میباشد و اصلا کیفیت خوبی نداردKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-05 10:36 PM

یکی از این سایت های چینی که این سایت ایرانی ازش سفارش میگیره از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قسمت بالای سایت برید.کشور و سپس زبا ن مورد نظر رو انتخاب کنید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-06 08:32 AM

این سایت چیلتره. اما اگر قبلش .m (نسخه موبایل) اضافه کنید باز میشه!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - aliph - 2014-09-06 09:47 AM

سلام
از دوستان کسی از این کارد استفاده کرده؟ 50ت ارزش داره
طول کلیش30 سانت هست
مدل A138
[تصویر: 14099839511.jpg]
[تصویر: 14099839522.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-06 10:10 AM

این چاقو رو ببینید. عجب چیز مشتیه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Counter - 2014-09-06 10:45 AM

(2014-09-05 09:00 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-05 05:04 PM)Counter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت همینی هست که data19 گذاشته
من امروز سفارش دادم، میتونید صبر کنید تا من نتیجه رو اعلام کنم
من میخواستم یه تبر و یه چاقو تاشو و یه چاقو فول تنگ بگیرم ولی گفتم چون ممکنه پول حیف و میل بشه فعلا یه قلم سفارش بدم
اینو گرفتم چون قیافش هم زیاد نامتعارف نیست :

سلام دوست عزیز اینطور که من بنده متوجه شدم شما از سایت خارج از ایران خرید کردین ، بی زحمت توضیح بدید چطور خرید کردین؟ و این محصول چطور به دست شما میرسه؟ Khansariha (8)

(2014-09-05 09:19 PM)mirzaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .اگه لطف کنید روش خرید رو به صورت کامل توضیح بدید ممنون میشم.
دوستا سایت ایرانی برای خرید محصولات گربر مثل اره و... وجود داره؟؟؟
دوستان

روش خاصی نداره که شما تو اون سایت باید سرچ کنید hunting knife یا survival knife . بعد فروشگاهای متفاوتی رو میاره که باید بر اساس اون انتخاب کنید. برای تبر بزنید axe یا hatchet
من یه سری توضیحات از رو عکس میدم.
[تصویر: 140998672871231.jpg]

1- این نشون دهنده اینه که محصول تخفیف خورده، زیاد البته هل نشید! معمولا اینا تا زمان تحفیفشون تموم میشه دوباره تمدیدش میکنن.
2- این نشون دهنده اعتبار فروشندست، تاج اعتبارش از همه بالاتره، بعد میاد الماس میشه بعد مدال و .... ترجیحا از اونایی خرید کنید که حداقل یه الماس دارن.
3- این هزینه پست هست، اونایی رو انتخاب کنید که Free shipping دارن (شماره 7)
4- این تعداد نظراییه که کسایی که اون محصول رو خریدن در موردش دادن، میتونید بخونیدشون ببینید راضی بودن یا نه
5- این تعداد سفارشاییه که اون محصول داشته، خب هرچی بیشتر اونو سفارش داده باشن یعنی محصول خوبی بوده
6- این اسم فروشنده هست، میتونید روش کلیک کنید تا بقیه محصولاتش رو ببینید
7- این همون ارسال رایگانه
8- وقتی آنلاینن میتونید باهاشون صحبت کنید و سوالاتتون رو بپرسید، همشون معمولا میتونن دست و پا شکسته انگلیسی حرف بزنن

در مورد نحوه خرید من از دوستان خارج نشینم خواستم و اونا برام مستقیم پرداخت کردن با کارتشون، اطلاعی از این سایتای ایرانی که پرداخت رو انجام میدن ندارم. (دوستان فقط خواهشن مسج ندید برای پرداخت، چون این دوست منم هم پولی که تو حسابشه بورسیه دانشگاهشه و بخاطر دوستی چندین و چند ساله این کارو برام انجام داده)
(2014-09-06 09:47 AM)aliph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان کسی از این کارد استفاده کرده؟ 50ت ارزش داره
طول کلیش30 سانت هست
مدل A138
[تصویر: 14099839511.jpg]
[تصویر: 14099839522.jpg]
اینو من تو ایسام دیدم ولی نتونستم خودمو راضی کنم بخرمش، ولی اگه راه دیگه ای نداری بگیرش!

به دوستان هم توصیه میکنم فعلا از این سایته خرید نکنید تا من نتیجه رو بگم (البته اختیار پول خودتون دست خودتونه!) اون چاقویی که من گرفتم 50 دلاره و 160 تومن داره پام در میاد، به هرحال من ریسک کردم ببینم چی میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - aliph - 2014-09-06 11:17 AM

گذشته از اعتماد میخواستم بدونم کلا کیفیت این کلمبیا ها چه جوریاست اگر کسی از دوستان استفاده کردن لطف کنن تجربشون رو به اشتراک بزارند
(ایسام بطور رسمی ثبت شده و قبلا بچه ها خرید داشتند مشکلی هم نبوده )

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-06 11:45 AM

من یک کوچیکشو سه سال پیش 3 تومن گرفتم. هنوز هم باهاش کار میکنم و باهاش زیاد گردو شکستم و شاخه بریدم اما آسیب جدی ندیده البته مال 3 سال پیشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esibig - 2014-09-06 11:48 AM

سلام دوستان اخرش ما از این سایتها خرید کنیم یا نهKhansariha (8)