شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alirezabbe - 2014-09-23 09:46 PM

[/quote]

هزینه ارسالش از چین به ایران که رایگان بود
پست ایران 18500 گرفت، اونم یه چیزی به اسم حق السهم پست که اصلا معلوم نیست برای چی هست!
[/quote]

اون 18500 رو فکر کنم به خاطر این که گیر ندادن گرفتن . حق السهم = کمیسیون ..Khansariha (219)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-23 10:05 PM

سلام دوست عزیز .این چاقو رو از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدید؟
خودتون سفارش دادید؟یا شرکت های واسطه؟
چون قصد خرید از سایت بالا رو داشتم.میخواستم راهنماییم کنید
راستی کالا چند روزه به دستتون رسید؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2014-09-24 12:07 AM

این سایت برای من فیل +تر شده

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - data19 - 2014-09-24 05:25 AM

به m.aliexpress.com بروید. لطفا یکی از دوستان یک تاپیک برای این سایت و خرید از آن ایجاد کند تا تاپیک های دیگر را شلوغ نکند.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-09-24 11:34 AM

(2014-09-23 08:12 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان قیمت این چاقوی اوکاپی چنده؟؟؟
عکس از سایت همسایه

اوكاپي هايي كه نو بوده و made in south Africa روي آن درج شده تقلبي بوده و قفل محكمي نداشته و جنس تيغه نامرغوبي دارند( من يكي دارم) و حد اكثر 5000 تومان ارزش دارند ولي اونايي كه تيغه تيره تر دارند در درجه اول آلماني ها و در درجه بعدي آفريقايي ها ارزش دارند و اون هم (آفريقايي) تا 30000 تومان ارزش دارند

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzaa - 2014-09-24 11:18 PM

بچه ها چاقوی زنجان بجز مارک حیدری چه مارک های دیگه ای تو بازار پیدا میشه؟
Khansariha (48)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - greenliving - 2014-09-25 02:17 AM

(2014-09-24 11:34 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-23 08:12 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
دوستان قیمت این چاقوی اوکاپی چنده؟؟؟
عکس از سایت همسایه

اوكاپي هايي كه نو بوده و made in south Africa روي آن درج شده تقلبي بوده و قفل محكمي نداشته و جنس تيغه نامرغوبي دارند( من يكي دارم) و حد اكثر 5000 تومان ارزش دارند ولي اونايي كه تيغه تيره تر دارند در درجه اول آلماني ها و در درجه بعدي آفريقايي ها ارزش دارند و اون هم (آفريقايي) تا 30000 تومان ارزش دارند

دوست عزیز 5 هزار تومان که خیلی پول زیادی است فکر کنم 2 هزار تومان بیشتر نباشد قیمتشان...

بله آفریقایی های اصل خیلی خیلی گران قیمت هستند و 30 هزار تومان خیلی کم است برایشان
آخر میدانید آفریقا کلا یک قاره پیشرفته ایی است در جهان و خصوصان ممالک جنوب آن
از جمله آفریقای جنوبی یکی از قطب های صنعتی و علمی هستند
و انقریب است که گوی سبقت از ممالک غربی خصوصا ایالات متحده امریکا برباید!!!!!
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

دوست عزیز جسارت نشود قصد بنده اصلا بی احترامی به شما بزرگوار نبوده و نیست و کور شوم اگر در
نیتم کوچکترین غل و قشی باشد
آما چنان میفرمایید افریقایی اصل که گویا افریقا یکی از ممالک پیشرفته جهان اشت!!
البته حقیر آگاهام که هم اکنون اکثریت غریب به اتفاق اجناسی که داریم استفاده میکنیم ساخت کشور دوست و برادر
چین است ولی دیگر اوکاپی کلا" از لحاظ برندینگ ارزشی ندارد که چین کپیش کند...
لازم به ذکر است که هر حرفی بی سند و مدرک سندیت ندارد و چه بسا شما بگویید چین است
حقیر بگویم اصل افریقاست و این بحث تا ابد ادامه داشته باشدKhansariha (113)Khansariha (113)

اما برای اینکه برای شما و دیگر بزرگواران سرا ثابت بشود که اوکاپی کلهم اجمعین افریقایی است
حقیر میتوانم فاکتور خرید از نمایندگی دوبی را اینجا برای روییت شما بزرگواران قرار دهم
اما آنچه که شما عزیز دل به خوبی اشاره کردید کیفیت است........کیفیت..........
شما وقتی میروید از تاجر جنس بخرید سه نوع چاقوی اوکاپی میگزارد جلوی رویتان
با سه قیمت متفاوت!!!!
و وقتی میگویید ای هندی عزیز ای نماینده برادران عرب خلیج نشین چرا اینگونه بس؟؟؟
با لهجه درب و داغانش تند تند حرفهایی میزند که از میان آنها فقط کلمه کوالیتی" کوالیتی" قابل فهم استKhansariha (290)
که معمولا بسیاری از هموطنانمان جنس درجه 3 را بر میگزینند تا کمی سود بیشتر ببرند
البته شایان ذکر است است با دیدن رنگ تیغه نمیتوان به کیفیت پی برد
چه بسا
تیغه تیره تر کیفیت کمتری داشته باشد............

این هم ادرس اینترنتی کارخانا(کارخانه) اوکاپی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این هم ویکی پدیایش(این وب سایت منبع معتبری برای رفرنس دادن نیست):

en.wikipedia.org/wiki/Okapi_(knife)

در آخر باز هم عذر خواهی میکنم اگر جسارتی خدمت دوستان قدیمیتر و بزرگواران
شد و چه بسا حقیر در اشتباه و گمراهی به سر میبرم
و البته بعید هم نیست چون با این کوره سواد قدیمی حقیر نمیشود زیاد روی سخنان ما
مانور داد و مطمعن بود.

کوچک همه دوستان با صفا
از زنجان":khansariha (256):Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - garin - 2014-09-25 03:09 AM

دوست عزیز اقای greenliving عکس این چاقوی اوکاپی مال شما بود که بنده با اجازه شما گزاشتم قیمتش چنده??

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - djdream - 2014-09-25 12:55 PM

تو آدرس زير در مورد نمونه چاقوهاي جعلي صحبت شده پس موقع خريد حواسا جمع

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - greenliving - 2014-09-25 09:55 PM

(2014-09-25 03:09 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اقای greenliving عکس این چاقوی اوکاپی مال شما بود که بنده با اجازه شما گزاشتم قیمتش چنده??
بله قربان
بنده عکس رو لود کرده بودم
قابل شما رو نداره
اگر خوشتون اومده آدرس و کد پستی بفرستین برام به رسم یادگاری براتون هدیه بفرستم

با احترام کوچک شما از زنجان"