شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nockdan - 2014-10-07 10:29 PM

باید ببخشید اقای قاسملو که عکس کارد شمارو گذاشتم باید اول اجازه میگرفتم.من کرمانشاهم از اونجا دیدم.
بله فکر کنم اصل باشه البته در حد یه کارد چینی...کیفیتش که خوب بود

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - greenliving - 2014-10-08 01:02 AM

(2014-10-07 10:29 PM)nockdan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید ببخشید اقای قاسملو که عکس کارد شمارو گذاشتم باید اول اجازه میگرفتم.من کرمانشاهم از اونجا دیدم.

دوست عزیزجسارت نشه یک وقت من مخلص رفقای با مرامی مثل شما هستم Khansariha (8)
منظور و نظر حقیر چیز دیگری بود..
نظر حقیر اینه که گربر رو بگیرید...
البته اگر بفرمایید برای چه منظوری میخرید بهتر بود
اما در شرایط مساوی حقیر گربر رو بیشتر میپسندم"

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nockdan - 2014-10-08 02:34 PM

(2014-10-08 01:02 AM)greenliving نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-07 10:29 PM)nockdan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزجسارت نشه یک وقت من مخلص رفقای با مرامی مثل شما هستم Khansariha (8)
منظور و نظر حقیر چیز دیگری بود..
نظر حقیر اینه که گربر رو بگیرید...
البته اگر بفرمایید برای چه منظوری میخرید بهتر بود
اما در شرایط مساوی حقیر گربر رو بیشتر میپسندم"

شما سروری.
به نظر خودمم گربر بهتره
وسه دم دست میخوام مثل بریدن طناب.شاخه وغیره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shekari - 2014-10-09 07:24 PM

دوستان سلام.من می خواستم چاقوی گربر بخرم. توی مغازه یک چاقوی گربر داشت بهش یک گیره برای اویزان کردن به کمربند داشت که میگفت 50 تومن یک مغازه دیگه هم بود که گربر داشت که تیغش بزرگتر بود ولی گیره اویزان کردن نداشت رو میگفت 49 تومن نظر ظاهر که فرقی به چشمم نیومد.به نظر شما این دو از نظر جنس تفاوت دارند؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nockdan - 2014-10-09 07:30 PM

(2014-10-09 07:24 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.من می خواستم چاقوی گربر بخرم. توی مغازه یک چاقوی گربر داشت بهش یک گیره برای اویزان کردن به کمربند داشت که میگفت 50 تومن یک مغازه دیگه هم بود که گربر داشت که تیغش بزرگتر بود ولی گیره اویزان کردن نداشت رو میگفت 49 تومن نظر ظاهر که فرقی به چشمم نیومد.به نظر شما این دو از نظر جنس تفاوت دارند؟

سلام دوست عزیز.گربر بزرگ یه کیف داره که به کمر اویزون میشه ولی گربر کوچیک گیره داره.احتمالا یا شما کیفشو ندیدین یا فروشنده اونو به شما نشون ندادهKhansariha (172)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - BERETA - 2014-10-10 02:00 AM

سلام به همه دوستان این کاردهایی که به اسم کلمبیا می فروشن همش چینی به هوای اصل بودن نخرید یکی ازاسلحه فروشهارو میشناسم که یک کارد کلمبیا اصل داره میگه 800000 تومان ازنزدیک اورد دیدمش واقعامعرکه بود

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-20 04:17 PM

با سلام
چند روز پیش دو سه قلم جنس از فروشگاه میرشکار سفارش دادم که اجناس مارک نخجیر خدایی کیفیت خوب و حتی در حد مارک آلن داشتن اما متاسفانه چاقوی گربر که قیمتش 58 تومن بود اصلا کیفیت خوبی نداشت ،جنس تیغه کاملا کدر و دسته هم از پلاستیک بی کیفیت بود و کمی هم لقی داشت،هرچند تو سایت نوشته شده بود چینی هست اما فکر نمیکردم تا این مقدار بی کیفیت باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[IMG]http://nimga.com/m/eUIsm.jpg
[IMG]http://nimga.com/m/J6bvt.jpg
[IMG]http://nimga.com/m/Cd6p6.jpg
در هر صورت جنسی هست که خریداری کردم و کاریش نمیشه کرد اما خیلی تو ذوقم خورد ، چون همین چاقو رو تو یه سایت دیگه به قیمت پایین تر هم پیدا کردم.

ان شااله دنبالش هستم که یه چاقوی مارک ویکتورینوکس اصل بخرم،یه بار زیاد هزینه کنم اما جنس خوب بخرم.
[IMG]http://nimga.com/m/J6bvt.jpg

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - tavab - 2014-10-20 08:24 PM

سلام

من اغلب محصولات اصلی گربر رو که دیدم مارک گربر روی بدنه ش حک شده (GB بزرگ روی دسته چاقو) ولی اینهایی که چینی هستند و اینا عین همون گربر هست بدون اون مارک گربر

اینو یادتون باشه حتما !

ولی شخصا حتی چینی ش رو هم بیشتر از کلمبیا دوست دارم ! ( البته نه هر مدل کلمبیایی یا گربر ! )
شما یا میخوای چاقوی همراه شبه جیبی بخری یا میخوای چاقوی جنگلی و... بخری

اینو باید انتخاب کنی

مثلا من برای چاقوی جنگل و مکان های کوهستانی یک دانه کلمبیا چینی ! خریدم ( درجه بندی چینی ها هم که الی ماشالله زیاد هست و در حوصله این مقال نمی گنجد!) ولی برای حمل شهری !! و این چیزها صد درصد گربر رو پیشنهاد میدم که واقعا همین مدت اخیر هم حسابی کارای منو راه انداخته و خیلی جاها به کار اومده( بابا فکر بد نکنید ! نهایت ش ما یک چسب باهاش ببریم ! چشمک)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (214)

یا حق

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - pooreya - 2014-10-20 09:04 PM

سلام آقای بهرامیان
از بابت چاقو واقعا متاسف هستم که کیفیت این چنینی داشته و از این بابت از شما عذر خواهی میکنم.همانطور که به شما گفتم این محصولات از طرف ما ارسال نمیشد و بنده نظارتی بر روی کیفیت آنها نداشتم!در صورتی که محصولات نخجیر واقعا از نظر کیفیت و دوخت در مقایسه با دیگر برند های خارجی شاید بشه گفت حتی بهتر هست!
در هر صورت برای جبران این مساله پیش آمده با ما از طریق ایمیل تماس بگیرید.
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2014-10-20 09:37 PM

دوستان ،برادران،عزیزان،بزرگواران،سروران،عالی مقامان،
خواهشا،ملتمسا،جسارتا،عاجزا و...
حجم عکساتو بیارین پایین.
یک دنیا ممنون