شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2014-10-20 09:49 PM

خداییش کم کردن حجم عکس هیچ زیانی به ادم نمیرسونه بلکه باعث دعای خیرم هست برای کسایی که با موبایل و سرعت پایین
کار میکنن والله درد سره. مخصوصا امضا های ان چنانی مدیران محترم اگر با یکی برخورد کنن درست میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-22 12:46 AM

کماکان به روش آزمون و خطا در حال تهیه چاقو هستم.
امروز این چاقو رو فروشنده به شرط و ضمانت اصل بودن(ویکتورینوکس) به من به قیمت 210 فروخت .
اما هر چی گشتم تو سایت ویکتورینوکس اثری از اون پیدا نکردم،با توجه به این لینکها که گذاشتم نظرتون چیه دوستان؟اصل هست یا نه؟به درد شکار میخوره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم عکسهای چاقوی من

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-10-22 01:33 AM

(2014-10-22 12:46 AM)Bahramian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کماکان به روش آزمون و خطا در حال تهیه چاقو هستم.
امروز این چاقو رو فروشنده به شرط و ضمانت اصل بودن(ویکتورینوکس) به من به قیمت 210 فروخت .
اما هر چی گشتم تو سایت ویکتورینوکس اثری از اون پیدا نکردم،با توجه به این لینکها که گذاشتم نظرتون چیه دوستان؟اصل هست یا نه؟به درد شکار میخوره؟

این هم عکسهای چاقوی من

به درد شكار كه مطمئنا مي خوره ولي اينكه توي خود سايت ويكتورينوكس نيست ، شك برانگيزه ...
مبارك باشه ...
راستي يادم رفت بگم ، مدل هاي تيغ ثابت و غلافدار ويكتورينوكس اسمشون mulay هست و چاپ هيچ كدوم از تيغه ها روي مثل تيغ چاقوتون نيست ... عكس هاشو هم ارسال مي كنم ...
[تصویر: 14139307111.jpg]

[تصویر: 14139307112.jpg]
اين تنها مدل تك تيغ شكاري ويكتورينوكس هست :
[تصویر: 14139311091.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-22 09:33 AM

ممنون بابت پاسختون
اتفاقا muelay هم داشت که کوچکتر بود و به دلم ننشست ولی خب همین مارک muelay هم تو سایت رسمیش نیست البته تو یکی از لینک های بالا که گذاشتم محصولاتی که مارک muelay و hunter victorinox که چاقوی من از نوع دومی هست رو تو زیر مجموعه victorinox آورده .
الان من یه گوشی دارم مارکhonor که من بنام گوشی huawei خریدم و تو سایت ها هم زیر مجموعه هواوی فروخته میشه
شاید این چاقو ها هم از همین نوع باشن.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-22 11:02 AM

این هم عکس ویترین مغازه و چاقوی muelay در کنار چاقوی hunter که من خریدم[attachment=869]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-10-22 01:47 PM

(2014-10-22 11:02 AM)Bahramian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکس ویترین مغازه و چاقوی muelay در کنار چاقوی hunter که من خریدم
سلام دوست عزیز
چاقوی muelay رو چند می گفت

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-22 03:14 PM

(2014-10-22 01:47 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-22 11:02 AM)Bahramian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکس ویترین مغازه و چاقوی muelay در کنار چاقوی hunter که من خریدم
سلام دوست عزیز
چاقوی muelay رو چند می گفت
صد تومن میداد
چون کوچیک تر بود و تو دستم چفت نمیشد اینو گرفتم وگرنه مولای خیلی سبکتر بود

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Bahramian - 2014-10-24 01:23 AM

با سلام مجدد،یه کشفی کردم خواستم شما هم در جریان باشید
تو کاتالوگ محصولات ویکتورینوکس که براتون میزارم علاوه بر محصولات این مارک چاقوهای مارک MUELAY و HUNTER VICTORINOX اومده که نشون میده این چاقوها اصالت دارن و واقعا ساخت ویکتورینوکس هستن.

صفحه 24

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karegarm - 2014-11-02 06:55 PM

سلام دوستان

کسی قیمت این دو مدل چاقو case xx آمریکایی رو تو ایران میدونه؟
یا اینکه اصلا اینجا گیر میاد؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2014-11-06 10:17 PM

عنوان تاپيك نعرفي چاقو است من هم يه چاقو مي خوام معرفي كنم، قبل از معرفي اين چاقو يه نكته قابل ذكره ، بنده حدودا 35 عدد چاقو دارم كه حدودا 25 درصد اونا تقريبا مارك دار هستند و حرفي براي گفتن دارند و الباقي : هي ي ي كه اكثرا ساخت PRC هستند.
ولي ازاين آخري بيشتر خوشم اومده . يادمه يه بار دوستم دكتر جهرمي كه ساكن كانادا بود ( الان ساكن آمريكا هستند) تعريفي براي چاقوي شكار داشتند: جيبي باشه، سبك باشه، تيز باشه ، تاشو و قفل دار باشه كه اين چاقو تقريبا اون مشخصات رو داره و مشخصه مهمتر ارزون بله نسبت به ويكتورينوكس و سولينگن و .... خيلي ارزونتره و بنابراين من دلم مياد كه اون رو تو جيبم بزارم . مهمتر از اون توليد داخل است تيزي اون علاوه بر آلياژش مديون طرح اون است يعني زاويه تيزي تيغه ، خيكي باريك بوده و تيغه از قسمت پشت اون به لبه برش، يكدست شيب داره (مثل چاقوهاي قصابي) علاوه بر اون نوك اون سينه كفتريه و براي پوست كندن ايده آل است .
من اين چاقو رو چند روز پيش هنگام عبور از عوارضي اتوبان زنجان- قزوين از مغازه هاي كنار اتوبان به قيمت 25 و با چك و چانه زدن 20 هزار تومان گرفتم . مارك اون بابايي زنجان است و چند نفر از دوستان هم از اين مدل چندين ساله كه استفاده مي كنند و از اون راضي هستند.
مشخصات:
طول در حالت بسته: 9.3 سانتي متر
طول كلي: 17 سانتي متر
طول مفيد برشي تيغه: 7 سانتي متر
ضخامت تيغه: 4 ميلي متر
وزن: 82.88 گرم

[تصویر: 06_14141530071065061.jpg]

[تصویر: 06_1414153007107132.jpg]

[تصویر: 06_14141530071075363.jpg]