شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-12 07:06 PM

(2012-04-10 11:03 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما هم بااجازه دوستان سه عدد چاقو خریدیم
دوستان اگه نظری دارند محبت بفرمایند
[تصویر: 111.jpg]

مواضب دومی باش اگه بره تو بدن هوایی که توی سراخ هاش وجود داره میره تو جریان خون و مثل امپول هوا عمل میکنه.خیلی خطر ناک هست.
(2012-04-12 04:56 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینا رو توی ی فیلم دیدم ی آدم کشه میبست روی بازوش! پرتاپی نیست ولی چاقوی خوبیه! چند خریدی؟
پرتاب باید حتماً تقارن کامل داشته باشه...

تا اون جایی که من توی همین سایت خوندم باید وزن تیغه بیشتر باشه که 70،80درصد مواقه جلو باشه تا احتمال برخورد تیغه بالاتر باشه.
(2012-04-08 01:44 PM)wolfer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. من امروز این چاقو ها رو خریدم . فروشنده بهم گفت که اینا پرتابیه . حالا دوستانی که اطلاع دارند بگن اینا به کار پرتاب میخوره یه نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا راحت توی پوتین میرن؟
من میخوام یه چاقو توی پوتینم بزارم لطفا اساتید راهنمایی کنن؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2012-04-12 07:40 PM

مواضب دومی باش اگه بره تو بدن هوایی که توی سراخ هاش وجود داره میره تو جریان خون و مثل امپول هوا عمل میکنه.خیلی خطر ناک هست.
------------------------------------------------------
کاکو این همینجوریش نابود میکنه که دیگه هوائه در برابرش هیچه!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-14 03:35 PM

درسته همین جوری بره تو بدن هرکی اون طرف رو میکشه اما اگه یه نفر از زخم چاقو نمرد از هوایی که وارد خون میشه میمیره خودم یه دونه چاقو تو این تیپ داره فقط تنها فرقش اینه که سوراخ های بیشتری داره و ضامن داره.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2012-04-15 09:17 AM

--------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------
همونی که دوستمون توی صفحه ی قبل گذاشته که بهش گفته بودند پرتابیه انتخاب مناسبیه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mohajr - 2012-04-16 08:11 PM

اقا من امروز یه چاقو برای دومین بار هدیه گرفتم .
چاقوش خوبه یه قطب نما زیرش داره و اون که باز بشه داخلش چند متر نخ ماهیگیری و قلاب و کبریت هست نه جعبه کبریت چند تا دونه کبریت .
عکسش را هم فردا میزارم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2012-04-20 04:26 PM

سلام به همگی‌

امروز می‌خوام ۲ تا تجربهٔ خودمو در مورد چاقو که تقریبا همه می‌دونم که شکارچی بدون چاقوی خوب مثل گرگه بی‌ دندون می‌مونه

من خیلی‌ پول واسه چاقو و چاقو تیز کن دور ریختم

همه جور کردی تاحالا خریدم از چینی‌ بگیرین تاBuck آمریکا

ولی‌ ۱ بار این کوچولورو خریدم که البته فک می‌کردم مثل همیشه پولمو دور ریختم ولی‌ وقتی‌ اولین بر باهاش یه شکارو شکم کردم فهمیدم که واقعا چیز هیولایی هست

چنتا نکتهٔ جالب بهتون بگم در موردش

۱:اینکه ته کارد رو دقت کنید اصطلاحا بهش میگن استخون شکن برای خورد کردن چیزهای سختو پودر کردن شیشه هست

۲:اون ۲ تا سوراخ وسطه چاقو و اون سوراخ انتهایی برای اینه که بتونید با نخ‌های مخصوصی که داره ببندینش سر یه چوب و به عنوانه یه نیزهٔ خیلی‌ محکم ازش استفاده کنید

۳:وسطه غلاف چاقو یه شیاره که ۲ تا تیغهٔ مخصوص تیز کردن چاقوو و هیچ چاقو تیز کنی‌ مس خودش نمیتونه تیزش کنه

۴:یه بنده خیلی‌ محکم داره که تو عکسم میبینیدش و چاقو رو به رون پاتون می‌بنده و دیگه موقهٔ دویدن و تحرک غلاف چاقو اذیتتن نمی‌کنه

۵:اینکه این چاقو طراحی شده برای ارتش و چاقویی که برای ارتش ساخته می‌شه اونمUS ARMYاز بهترین materiallتوش استفاده می‌شه که یه آدمی‌ مثل من که هنوز نتونسته خرابش کنه

بهتون پیشنهاد می‌کنم که اگه واقعا به چاقو نیاز دارید پولتنو هدر ندید و حتما یهGERBER بخرید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی‌Khansariha (48)
سلام به همگی‌

امروز می‌خوام ۲ تا تجربهٔ خودمو در مورد چاقو که تقریبا همه می‌دونم که شکارچی بدون چاقوی خوب مثل گرگه بی‌ دندون می‌مونه

من خیلی‌ پول واسه چاقو و چاقو تیز کن دور ریختم

همه جور کردی تاحالا خریدم از چینی‌ بگیرین تاBuck آمریکا

ولی‌ ۱ بار این کوچولورو خریدم که البته فک می‌کردم مثل همیشه پولمو دور ریختم ولی‌ وقتی‌ اولین بر باهاش یه شکارو شکم کردم فهمیدم که واقعا چیز هیولایی هست

چنتا نکتهٔ جالب بهتون بگم در موردش

۱:اینکه ته کارد رو دقت کنید اصطلاحا بهش میگن استخون شکن برای خورد کردن چیزهای سختو پودر کردن شیشه هست

۲:اون ۲ تا سوراخ وسطه چاقو و اون سوراخ انتهایی برای اینه که بتونید با نخ‌های مخصوصی که داره ببندینش سر یه چوب و به عنوانه یه نیزهٔ خیلی‌ محکم ازش استفاده کنید

۳:وسطه غلاف چاقو یه شیاره که ۲ تا تیغهٔ مخصوص تیز کردن چاقوو و هیچ چاقو تیز کنی‌ مس خودش نمیتونه تیزش کنه

۴:یه بنده خیلی‌ محکم داره که تو عکسم میبینیدش و چاقو رو به رون پاتون می‌بنده و دیگه موقهٔ دویدن و تحرک غلاف چاقو اذیتتن نمی‌کنه

۵:اینکه این چاقو طراحی شده برای ارتش و چاقویی که برای ارتش ساخته می‌شه اونمUS ARMYاز بهترین materiallتوش استفاده می‌شه که یه آدمی‌ مثل من که هنوز نتونسته خرابش کنه

بهتون پیشنهاد می‌کنم که اگه واقعا به چاقو نیاز دارید پولتنو هدر ندید و حتما یهGERBER بخرید
[تصویر: P1030543.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-20 04:32 PM

از کجا گرفتید . چنده ؟
خیلی قشنگه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-04-20 04:57 PM

تو اینهمه چاقو من این رو بهتر از همه میدونم.دوست عزیز اطلاعات بیشتر ازش بگذاری ممنونت میشیم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-04-20 05:35 PM

به نظر بنده هم قابلیت هاش از بقیه چاقو ها بالا تر هست.
لطفا قیمت و مکان مناسب جهت خریدش لطف بفرمایید.
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2012-04-20 05:41 PM

(2012-04-20 04:32 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کجا گرفتید . چنده ؟
خیلی قشنگه.

داداش گلم چیز قابل داری نیست امر بفرمائین تقدیمتون می‌کنم

من اینو از کیش خریدم ۳۰۰.۰۰۰ تومن ولی‌ ۱ ساله پیش توی فردوسی‌ دیدم ۲۷۰.۰۰۰ تومن تازه فکر کنم کمتر هم میشد ازش گرفت چون معلوم بود طرف رو دستش باد کرده بود چون همه دنبال ... می‌گردن و فک می‌کنن از تمام کاردها بهتره ولی‌ سخت در اشتباها

البته اگه کسی‌ رو اونوره آب داشته باشید که براتون بخره چون انجوری فقط ۷۰ $ باید پول بدین نه ۳۰۰.۰۰۰ تومن

بازم سوالی باشه در خدماتتون هستمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-04-20 05:35 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر بنده هم قابلیت هاش از بقیه چاقو ها بالا تر هست.
لطفا قیمت و مکان مناسب جهت خریدش لطف بفرمایید.
Khansariha (8)

دوست خوبم تو فردوسی‌ من ۱ ساله پیش دیده بودم ولی‌ من خودم از کیش اگه اشتباه نکنم پاساژ مروارید از یک لوازم ورزشی فروش خریدمKhansariha (8)