شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-12-25 07:48 PM

کارد شکاری
زنجان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Re: RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - diana56th - 2014-12-25 07:58 PM

(2014-12-25 07:48 PM)RAHVAR67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارد شکاری
زنجان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس خیلی بی کیفیته

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - detonator - 2014-12-25 08:17 PM

(2014-12-06 02:14 PM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چاقو خودم ساختم (فیل کش) آخرشه
یه کم برای تیز کردنش به مشکل برخوردم ول ردیفش میکنم
عکسارا ببین صفا کن:

نتم نابوده نتونستم بقیه را آپ کنم
بعدا

آقا خاهش میشود حجم عکس رو کم کنید اصلا پشیمون شدم وارد تاپیک شدم!!!!!!
اینطوری چیزی هم دیده نمیشه........Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-12-27 09:35 PM

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - cordoba - 2014-12-29 12:43 PM

نظر دوستان در مورد گربر چیه ؟ از خریدش پشیمون نمیشم ؟ Khansariha (8)

از 30 تومن داره تا 130 تومن . یه 90 تومنی دیدم که تاکتیکال هست و خیلی خوشدست و خوش استایله ...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mmahdighomi - 2014-12-29 01:31 PM

(2014-12-29 12:43 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از 30 تومن داره تا 130 تومن . یه 90 تومنی دیدم که تاکتیکال هست و خیلی خوشدست و خوش استایله ...

سلام اين پست#1631 از همين تاپيك شايد به درد شما بخوره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-12-29 10:58 PM

شکاری با تیغه اره قابل استفاده
[تصویر: 23065923896529063358.jpg]

کیفیت عکس پایینه ببخشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arming - 2015-01-05 04:16 AM

(2014-12-29 12:43 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی به استفادتون داره .من شخصا میونه خوبی با گربرها موجود ندارم برای شکار دقیق نمیدونم .ولی تو ماها که بقا کار میکنیم و مثلا قراره واسه ماها طراحی شده باشه اکثر مدلاش جواب نداده .کیفیت به کنار .ولی خب آپشنای دیگه هم هستن

مثلا مدلای فولدرش بعد یه مدت لق میزنه .مدلای تیغه فیکسش بهتره .کیفیتم که ... دیروز یه دونه تو گمرک دیدم پلاستیکش خود به خود ترک خورده بود

اون قسمت سریشن و اره ایش هم اونقدرا کاربرد نداره برامون و فقط باعث میشه نتونیم راحت باهاش چوب بتراشیم و تمیز کردن و تیز کردن چاقو رو هم سخت میکنه .بماند که تیز کردن خود اون قسمتش کار حضرت فیله

اگر فاین اج و فیکس بلیدش رو بگیرین خوبه .یه مدلایش هست که سنگ چاقو تیز کن و آتشزنه هم داره .یکی از بچه ها داشت اوکی بود

به یکی میخوام بگم برام چاقو بیاره .بعد از کلی گشتن دو تا گزینه خوب پیدا کردم .بقیه یا خیلی گرون بودن یا زیادی شبیه سرنیزه بودن و موقع آوردن شاید مشکل ایجاد میکرد

یکیشون این ka-bar که 70 دلاره :

[تصویر: 31RXZ7shu7L._SY400_.jpg]

یکی هم این مورای بوشکرفت که 25 دلاره :

[تصویر: 31IRrTxSoAL._SY400_.jpg]

اون بالایی که فوق العادس و اگه گم نشه مرگ نداره ولی قیمتشم هم بالاش .از طرفی آدم همش استرس داره که نکنه گم بشه .مخصوصا با این رنگ تیره

دومی هم ارزونتره هم کیفیتش کاملا قابل قبوله و به این راحتیا هم گم نمیشه .اگر هم بشه کمتر دلم میسوزه

نظر شما چیه دوستان ؟ چه کنم ؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2015-01-05 08:59 AM

كارد اولي ka bar اگه مدل bk2 باشه كه بهترين كيفيت رو داره . اما مدلهاي droppoint اون با همون كيفيت تيغه كوچكتر و كوتاه تري دارند .تنها ايراد كاردهايka bar قيمت بسيار بالاي آنها است . با توجه به اينكه گفتيد 70 دلار قيمتشه احتمالا همون مدل drop pointاست . البته اگر از اروپا خريد كنيد قيمت خيلي بالاتر از اين حرفها خواهد بود (مدل droppoint حدود 115 يورو و مدل bk2 حدود 170يورو است .)
كارد دوم رو نميشناسم اما بعيد ميدونم به خوبي اولي باشه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nockdan - 2015-01-05 11:20 AM

سلام دوستان عزیز.ایا امکان خرید از سایت ka bar هست؟
کسی تا حالا خرید کرده؟