شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2015-01-08 09:04 PM

بله من هم این مدل رو دارم و همیشه و همه جا کار را ه اندازه مخصوصا تو مسافرت

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2015-01-08 11:08 PM

باک یا دیگر برندها پول مارک و شهرت هم باید بدی و بر میگرده به علاقه و جیب ادم. وگر نه یه چاقوی دست ساز خوب میتونه چند سال همراه ادم باشه. خودم گربر باک و و دارم ولی کارد بلند بخاطر قیمتش خودم دست ساز درست کردم که اگر باک نشه ولی کار بنده را بسیار خوب راه انداخته و بسمه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - garin - 2015-01-12 12:32 PM

باسلام خدمت دوستان
یه چاقو گرفتم برا کارهای دم دست به نظر دوستان این مدل کیفیتش چطوره؟

[تصویر: 14210531331.jpg]
[تصویر: 14210532991.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2015-01-12 02:55 PM

يه مدل چاقو جيبي opinel ساخت فرانسه به قيمت 45000 تومن چند وقت قبل خريداري كردم . اين چاقو ها علي الرغم ظاهر نه چندان دلچسب ، كيفيت بالايي دارند . بصورت تاشو دستي و به سختي باز و بسته ميشوند . هنگام باز بودن تيغه ميشه اوون رو قفل كرد .
جنس دسته از چوب بسيار نرمي است و بسيار سبك . برخلاف تصور و ظاهر اوون تيغه فوق العاده تيز و محكمي دارند جنس تيغه كاملا فنري است . و به راحتي كند نميشود .خلاصه چاقو هاي بسيار بسيار محكم و تيزي هستند و همچنين كاملا توسط دست ساخته ميشن . تنها ايراد اين چاقو ها اينه كه ظاهر جالبي ندارند و شبيه چاقو هاي قديمي هستند . دوستاني كه قصد خريد يك چاقو جيبي با قيمت مناسب و قبليت اعتماد بالا رو دارند دارند ميتونن روي اين چاقو ها حساب كنند .

قيمت چاقو ها به ترتيب از كوچك به بزرگ :
45 65 80 هزار تومن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - FMJ - 2015-01-12 03:20 PM

(2015-01-12 12:32 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

[تصویر: 14210531331.jpg]
[تصویر: 14210532991.jpg]

باسلام
garin عزیز مبارکه چاقوی بسیار خوبیه/ این طرح چاقو که تو بازار الان هست ساخت چینه و در 3 سایز موجوده B140و... /فقط خواستم اینو بگم که نوع اصل این چاقوها یک طرف تیغه ش مارک ماوزر حک شده و زیرش نوشته فولاد کربن بالا(HIGH CARBON STEEL)_440 C / البته احتمالا اینم چینیها کپی کردن!!!!!!!!!
درهرحال من 3 سایزشو 4-5سال پیش خریدم و نسبت به قیمتش بسیار عالیه/ همیشه هم با مزقل برزیلی تیزشون میکنم(تجربه شخصی).
باتشکر.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - garin - 2015-01-12 03:44 PM

باسلام
fmj عزیز ممنون از جوابتون من 18 گرفتم فکر کنم ساخت چینه ظاهر زیبایی داره نسبت به قیمتش خوبه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - flower - 2015-01-18 07:26 PM

(2015-01-12 12:32 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]

دوست عزیز من هم از این مدل دارم چاقوی خوش دست و زیبایی هست . صد در صد هم چینی هست ولی به نسبت قیمتش می ارزه . من خودم چاقو رو برا زیبایی میخرم نه برا استفاده و تا حالا هر چی مارک کولومبیا دیدم هم زیبا بودن و هم خوش قیمت

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - كولي - 2015-01-28 07:40 AM

سلام
دیروز با توصیه یکی از اشنایان و آدرسی که داده بود سری به یکی از فروشگاههای چهار راه رسولی زدم و ده مدل مختلف چاقو و کارد گربر رو دیدم که بسیار خوش ساخت بودند همه پک کامل و برشور داشتند قیمت هم از 80 تومان تا یکصدو پنجاه تومان بود . ایا روش درستی برای تشخیص اصل بودن انها سراغ دارید ؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shabab - 2015-01-29 12:46 PM

به احتمال زیاد تقلبین . فرق چاقو های گربر پک با بدون پک فقط قیمتشون هست و تفاوت دیگه ای ندارن

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - romin - 2015-01-29 02:01 PM

شرکت دی جی کالا چاقوهای زیادی گذاشته برای فروش انواع مدل ویکترینوس ومسافرتی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از این مدل خوشم اومده زنگ زدم تمام کرده بودند