شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2015-04-04 02:23 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - torbo - 2015-04-04 11:05 PM

(2013-09-13 09:46 AM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در سفری که به استان اصفهان داشتم چندتا چاقوی دست ساز برای خودم و همچنین به رسم سوغات برای دوستان از شهرستان نجف آباد خریدم . دو چاقوی سمت راستی با دسته ای از جنس شاخ هست که بسیار زیبا هستند و فقط توسط یک نفر به نام آقای معین ساخته می شوند . به اجازه خود ایشان عکسی از کارگاه بسیار بسیار سنتی ایشان گرفتم که مشاهده می کنید . دو چاقوی سمت چپی هم مشهور به چاقوهای چوپانی که خوش ساخت و تیز هستند .
از دوست خوبم علیرضا جان (aghajoon) تشکر می کنم که قبل از سفر چندین بار زحمتش دادم و در حین سفر هم با وجود مشغله باز هم به یاد من بود و آدرس کارگاه آقای معین رو داد .

[تصویر: 13790522891.jpg]

[تصویر: 13790522892.jpg]

سلام بزرگوارانKhansariha (8)
داشتم میگشتمو میگشتمو میگشتم که اینو دیدم
خونمون 20 متر با این مغازه فاصله داره ولی تو این 18 سالی که خداوند بهم عمر داده بخدا اصن نمیدونستم چاقو هم میسازه بنده خدا.
Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alitker - 2015-04-05 08:24 PM

(2015-01-30 09:00 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب arti من كلا علاقه اي ندارم عكس وسائلمو جايي قرار بدم ولي اينبار ميذارم با قيمت ...
ضمنا توي كل ايران ٢-٣ نفر هستن كه رسمي و به صورت نماينده اينجور وسائل رو وارد مي كنن ، مابقي همه يا مسافري ميارن يا قاچاق ، پس هيچ گونه تعرفه گمركي بهشون تعلق نمي گيره ...
نماينده ها هم چون تعداد بالا مبارن از تخفيف خريد كلي برخوردار ميشن !

[تصویر: 14226385971.jpg]

كارد بالا سمت چپ مدل ١١٩ : ٤٠٠/٠٠٠ تومن
كارد زيرش ( باك ٦٩٢ ) : ٣٢٠/٠٠٠ تومن
چاقوي تكتيكال باك : ٣٥٠/٠٠٠ تومن
كارد بالا سمت راست ، گربر LMFII infantry : ١٠٠$
تبر باك : ١٠٠/٠٠٠ تومن
اره باك : ٩٥/٠٠٠
قديمي ترين خريد هم نهايتا يك سال و نيم پيش بوده ...

اين هم گربر به مبلغ ٣٠$

[تصویر: 14226385972.jpg]

يك لدرمن kikside هم قبلا عكسشو گذاشته بودم ، قيمتش ٧٠ $ هست ولي خريدم ٢٥٠/٠٠٠ تومن ، يعني حدود ٣٠ هزار تومن سود براي فروشنده ...
قيمت ها اونقدري هم شما تصور مي كنين بالا نيست ...

سلام Khansariha (8)
میشه بگید این کارد گربر LMFII infantry رو از کجا خریدید و اینکه جنس تیغه اش چطوره؟به پای تیغه سرنیزه M9 میرسه یا اینکه عین بقیه چاقو ها ضعیفه؟
و البته ببخشید ها که این سوال رو میپرسم کارد اصله؟یعنی اصالت داره یا اینکه عین بقیه گربر های موجود جنس درجه 2 و 3 چینه؟و صد البته تقلبی
ممنون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2015-04-05 08:45 PM

چاقو چوپانی رو استادش زنجانی هستش و زنجان میسازه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاقو اولی از بالا

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - atash - 2015-04-17 03:57 PM

سلام دوستان عزیز میخاستم ببینم تو بین اساتید کسی هست که تو کار ساخت چاقو وکارد باشه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - BAYCAL - 2015-04-17 04:24 PM

سلام
جایی هم هست که به صورت نمایندگی چاقو های اصل را عرضه کنه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2015-04-17 05:42 PM

شما چه مارک و چه نوع چاقو میخواهید
الان خوشبختانه همه مارکها و همه نوع چاقو شکار هست
قیمتها یذره بالا هست اما برا کسی که بخواد مناسبه
من خودم عاشق برند ویکتورینوکس هستم که جدیدا مدل هانتر پرو رو خریدم که فوق العاده اس من گرونتر خریدم اما الان دیجیکالا اورده به قیمت 255 میفروشه
کیفیت خیلی خوبی داره
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - BAYCAL - 2015-04-17 05:48 PM

buck. colombia. gerber البته نمایندهایی که اصل داشته باشن

البته خرید چاقو رو هم بهتون تبریک میگم موفق باشین

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2015-04-17 10:58 PM

(2015-04-17 05:48 PM)BAYCAL نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم دوست عزیز
وللا این سه مورد که فرمودید
گربر که من اصلا اعتقادی بهش ندارم و البته نظر شخصی خودم هست خیلی اصالت نداره احساس میکنم
کلمبیا هم من تا جایی دیدم چینی بوده و قیمت مناسبی داشته انواع مختلف ریز و درشت فراوون هست
اما باک که دیگه قضیه اش فرق میکنه و تفاوت خیلی زیادی بااین دو تا داره
نمایندگی فکر نمیکنم باشه اما تو فروشگاه های معتبر معمولا دارن
مثلا بنده مشهد اقای حریری چند مدل داشت پارسال رفته بودم دیدم
البته ایشون یمقدار قیمتهاشون بالاس
کلا باک الان دو مدل هست یکی امریکایی که قیمتش خیلی بالاس و یه مدلش چینی که قیمت مناسبی داره
باز هم بنده همون امریکایی رو ترجیح میدم
اما من پیشنهاد میکنم اگه کارد میخواهید همون باک رو میتونید به قیمت حدود 350 تا 400 خریداری کنید
اگه چاقو میخواهید حتما یبار این نوع چاقو ویکتورینوکس رو ببینید مطمینم پسندتون میشه
hunter pro victorinox
چاقو تیغه خیلی قوی و پهنی داره نسبت به جثه وزن سنگینی داره که نشون میده استحکام خوبی داره
در عین حال خیلی روان وراحت باز و بست میشه
شاهکاری هست در نوع خودش
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alitker - 2015-04-19 08:15 AM

(2015-04-17 05:48 PM)BAYCAL نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه گفت اکثر گربر های توی ایران مدل های فیک هستن که اصلا کیفیت ندارن.البته گربر های اصالت دار خیلی تیغه های قوی دارن و صد البته توی ایران پیدا نمیشن مگر بعضی از دوستان که از سایت های خارجی سفارش داده باشن یا اینکه به صورت مسافر آورده باشن.
موفق باشین