شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2015-04-25 06:01 PM

چاقو شکاری
دسته چاقو رو ساده و از فیبر ساختیم تا هزینه بالا نره ولی کیفیت خود تیغه خوب هستش
تیغه فنر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2015-04-27 07:29 PM

Re: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Nezam - 2015-04-29 11:33 AM

سلام
دوستان یه راهنمایی میخواستم ازتون
میخوام یه کارد شکاری تهیه کنم برا زمانهایی که کوه میرم ، تو نت یکم گشتم مدل هایی که نظرمو جلب کرد اینا بودن (عکس شماره 1 رو سایت گجت کمپ داشت که دیگه موجود نداره _ باقی ماله سایتی هست که لینکشو پایین گذاشتم)

از لحاظ کیفیت میخوام یه چیزی باشه که در درجه اول مقاوم باشه و البته که زنگ هم نزنه
قیمتش هم نهایت 300 تومن باشه

راستی دوستان از این سایت خرید داشتند و کیفیت کاراشون در چه حدی هست?

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashkian - 2015-04-29 09:21 PM

(2015-04-29 11:33 AM)Nezam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یه راهنمایی میخواستم ازتون
میخوام یه کارد شکاری تهیه کنم برا زمانهایی که کوه میرم ، تو نت یکم گشتم مدل هایی که نظرمو جلب کرد اینا بودن (عکس شماره 1 رو سایت گجت کمپ داشت که دیگه موجود نداره _ باقی ماله سایتی هست که لینکشو پایین گذاشتم)

از لحاظ کیفیت میخوام یه چیزی باشه که در درجه اول مقاوم باشه و البته که زنگ هم نزنه
قیمتش هم نهایت 300 تومن باشه

راستی دوستان از این سایت خرید داشتند و کیفیت کاراشون در چه حدی هست?

سلام.بنظر من کد 0069: طول تیغه دوبرابر(35-40سانت) و دسته سفارشی ساز و فیکس دست شما بشه*ضخامت 6میلیمتر(البته ترجیحا عرض تیغه هم5سانت)کارد مناسبی در میاد...یعنی این کارد*کارد کاربردی میشه...اما بازم سلیقه من است*نه سلیقه شما.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)
اگر همون بیگدلی شمشیرساز باشه*حداقل کیفیت کارش بیست است...و مسلما از نظر قیمت=قیمت کیفیت کاری که تحویل میده رو میگیره...محل کارگاهش که همون جاست اما همون آدم باشه*نمیدونمKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

Re: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Nezam - 2015-05-02 09:09 PM

مرسی دوست عزیز از راهنمایی کاملتون ، اتفاقا دقیقا طول تیغه و ابعاد پیشنهادی شما مورد پسند من هم هست ، و با این اوصاف فکر میکنم اگر حضوری بشه رفت پیششون خیلی خوب میشه
فنر ماشین هم اگر اشتباه نکنم زنگ میزه اگه در تماس با رطوبت باشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashkian - 2015-05-02 09:20 PM

(2015-05-02 09:09 PM)Nezam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دوست عزیز از راهنمایی کاملتون ، اتفاقا دقیقا طول تیغه و ابعاد پیشنهادی شما مورد پسند من هم هست ، و با این اوصاف فکر میکنم اگر حضوری بشه رفت پیششون خیلی خوب میشه
فنر ماشین هم اگر اشتباه نکنم زنگ میزه اگه در تماس با رطوبت باشه

خواهش میکنم*این حرفها چیه.بله*زنگ میزنه...مگه خوب آبکاری و نگهداری بشه.فعلا از نظر مقاومت و کیفیت بهترین جنس تولید کارگاهی-جنس فنر است دیگه.من یک کارد با همین مشخصات سفارش دادم برام ساختن...واقعا کاربردی است*با یک ضربه هر چیزی رو شکاف میده و قطع میکنه البته اگه جنسش خوب(فولاد سختکاری شده) باشه.برای مقابله با حمله حیوانات عالیه.Khansariha (256)
بهترین راه نگهداری تیغه*تمیز کردن گهگاهی با الکل طبی است...با جلاسنج هم میشه و بهتر است.*چون ماندگاری بیشتری روی تیغه داره و مانع زنگ زدنش میشه (در اثر رطوبت معمولی*زنگ نمیزنه)اما دیگه نمیشه از تیغه برای برش مواد خوراکی استفاده کرد(جلاسنج=مواد شیمیایی است دیگه).در ضمن سعی کنید در مواقع معمول و عدم استفاده بمدت طولانی(توی خونه)کارد رو خارج از غلاف (غلاف چرمی*موجب خوردگی تیغه میشه)و پس از تمیز کردنش با الکل یا جلاسنج لای پارچه تمیز-خشک و چند لا(اگه نمیخوای بصورت دکور به دیوار بزنیش و میخوای کنار بذاری تا موقع استفاده مجدد)نگهداری کنید... پس از استفاده یا خیس شدن یا کثیف شدن*حتما تیغه رو با پارچه تمیز و خشک(ترجیحا آغشته به کمی روغن مایع خوراکی یا الکل) خوب تمیزش کنید از رطوبت و مواد و ذرات چسبیده بهش...با این روش انشاالله سالیان سال*چاقویی نو و سالم خواهید داشت.ضمنا عمر غلاف هم بیشتر میشه و کمتر میپوسهKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2015-05-06 11:00 PM

من همین چاقو را 55 دلار خریدم (قیمت در کشور سازنده 74 یورو)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2015-05-12 01:43 PM

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nockdan - 2015-05-12 09:40 PM

حاصل بیکاری....Khansariha (226)

انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ehsan2700 - 2015-05-12 11:21 PM

سلام
چاقو در ابعاد ساچمه ساخته شده يا ساچمه در ابعاد چاقو ؟؟ خخخخ

ولي جدا از شوخي عجب دقتي !!! ماشالا ايول داره كارتون

Sent from my iPad using Tapatalk