شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-04-20 06:09 PM

300 هزار تومان !!!
خدایش خیلی زیاده.
بابا کله فیل یا پوست ببر هم بخوایم ببریم بازم 300 تومان زیادشه.
چه جوری دلت میاد ازش استفاده کنی.Khansariha (8)

اوه راستی دستتون درد نکنه بابت جوابتون.ممنون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2012-04-20 06:25 PM

(2012-04-20 06:09 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300 هزار تومان !!!
خدایش خیلی زیاده.
بابا کله فیل یا پوست ببر هم بخوایم ببریم بازم 300 تومان زیادشه.
چه جوری دلت میاد ازش استفاده کنی.Khansariha (8)

اوه راستی دستتون درد نکنه بابت جوابتون.ممنون

حق با شماست ولی‌ برای من که شاید ۲ برابر اینو پول کاردهایی دادم که الان گوشهٔ کمد افتاده یا هردفعه بهش نیاز داشتیم تیغش شکسته یا زنگ زده یا از غلافش دراومده و تو جنگل افتاده و گم شده و حتما تجربهٔ کند شدن کارد رو موقع پوست کردن شکار داشتین و میدونید که کلا کار خسته کننده‌ای هست چه برسه به اینکه چاقو هم زود به زود کند بشه واقعا روانه آدمو بهم میریزه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - choliche - 2012-04-21 12:56 PM

دوستان عزيز اگه آهنگر سراغ داريد يه تيكه فنر ماشين بهش بديد تا براتون چاقو درست كنه اونوقت تيزيو مي بينيت پولتونم به هدر نميديد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2012-04-21 12:56 PM

(2012-04-21 12:09 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اگه اینو ببینم صد در صد می گیرم.تو فردوسی ندیدمش متاسفانه.Khansariha (226)

اگه جایی‌ دیدم بهتون خبر میدم حتماKhansariha (8)Khansariha (8)
(2012-04-21 12:56 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز اگه آهنگر سراغ داريد يه تيكه فنر ماشين بهش بديد تا براتون چاقو درست كنه اونوقت تيزيو مي بينيت پولتونم به هدر نميديد

برادر عصر حجر که نیست

اگه اینجوریه که بچها ازین ببعد اسلحه هم نخرید یه لوله آب ببرید تراش کاری بگین اینو تفنگ کنه براتون

با تشکرKhansariha (214)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gorjimahalle - 2012-04-21 01:40 PM

سلام دوستان.با نهایت احترام crossbow جان اقا سعید choliche درست میگه با این فنر میشه چاقویی بسیار خوب با کیفیت خیلی بالا درست کرد که من خودم سالهاست دارم و خیلی خیلی راضیم داداش من.همه که در توانشون نیست 300 پول چاقو بدن در ضمن وقتی میشه با کمترین خرج جنس بسیار خوبی داشت چرا انقدر پول خرج بکنه.البته بارها هم شده من چشم یه چیزیو گرفته خریدمش شاید بقیه بگن گرونه ولی خودم دوسش دارم شکارچی یه خورده هم باید خلاقیت داشته باشه واسه همه چیز که نمیشه پول داد البته به خدا منظورم به شما نیست crossbow جان..یه خورده هم باید اقتصادی فکر کرد.راستی با لوله هم میشه تفنگ درست کرد البته لوله های دیگه که دوستانی که واردتر هستن میدونن.چاقوت هم مبارکت باشه خیلی خوشکله.امیدوارم که ناراحت نشده باشی از حرفام داش گلم به خدا چاقوت خیلی زیباست انشاالله که خودت و چاقوت همیشه سالم باشیدو ما بتونیم عکسهای زیبای شکات رو ببینیم.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2012-04-21 01:47 PM

دوستان شاید حق با شما باشه در مورد کاهش هزینه ها.ولی به هر حال برند های برتر در هر چیزی آزمایش شدن و بارها شکست خوردن تا به اینجا رسیدن.کاردی که کراسبوی عزیز معرفی کردن یکی از بهترین ها در رده کاری خودش هست و سالها تجربه پشتش خوابیده.دوستان عزیزی که در مورد ساخت چاقو با فنر یا ... پست گذاشتین هم حرف شما درسته و هم حرف کراسبو.بهتره بحث و جدل در مورد اینکه کدوم بهتره رو بذاریم کنار و برای هم حق انتخاب قائل بشیم.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2012-04-21 02:22 PM

آقایون من از همه تون خواهش کردم به این بحث پایان بدین تا خدای نکرده سوءتفاهم پیش نیاد ناسلامتی هر سه تاتون از بهترین های سایت هستین.بابا یه کم تحمل انتقاد هم خوب چیزیه! سید محمد عزیز از شما بابت برخورد حرفه ایتون ممنونمKhansariha (8) با عرض معذرت مجبورم پستهای اخیر رو حذف کنم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-04-21 02:27 PM

اقای مدیر واقعا این انتظار رو نداشتم تا یه چیزی شد شما سریع میگید کوتاه بیاید بابا ما که با کسی مشکلی نداریم ولی اولین پستی که پاک میشه پست من هستش تا کی باید کوتا ه بیایم تو کل تایپیک ها ما کوتاه اومدیم ولی نشد یه بار به یکی دیگه بگیدک وتاه بیاد و واقعا از این برخوردتون ناراحت شدم Khansariha (214)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2012-04-21 02:36 PM

رویال عزیز من فقط پست شما رو پاک نکردم پست دو تا کاربر دیگه هم پاک شد و چون پست شما هم در راستای اونا بود مجبور به حذفش بودم.از اینکه ناراحت شدین من ازتون عذرخواهی میکنم.Khansariha (8)منهم از همه خواستم این بحث بدون نتیجه رو پایان بدن ولی ظاهرا شما خیلی دوست داشتین این موضوع ادامه پیدا کنه؟به هر حال یک بار دیگه از همه خواهش می کنم تاپیک به حاشیه کشیده نشه و بابت حذف پستها از دوستان طلب عفو دارم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - choliche - 2012-04-21 04:31 PM

دوستان اگه تجربه هاي ما باعثه ناراحت شدنتون ميشه ديگه نميگيم عصر حجر چيه اين حرفا كدومه دوستان منطقه ما اكثرا تو كشور كويت رفت وآمد دارند حالا كارگري پيمونكاري يا مقيمند از قديم چيزاي با خودشون مي آوردند كه شايد هنوز تو تهران نباشه من عكس 6 سالگي دارم با چاقوي وينچستر كه از داخل دستش مياد بيرون و چاقوي 40 تيكه آمريكايي همين چاقوي كه دوستمون دارند اينجا معروف بودن به چاقوي سرباز آمريكايي دوستان اگر ما چيزي ميگيم به خاطر خودتونه ما همه اينا رو ديديديم وكار كرديم اما وصد اما ازما عشق خارجيها بابا يه صنعت كار ايراني يه چاقو با سوهان براي من درست كرده 4 ساله تيزش نكردم باهاش پوست كندم سر شكار بريدم فنرم كه ميگم تجربه شده خدا وكيلي احساسي و بدون تجربه موضع نگيريد يه بارم امتحان كنيد اگه ضرر داشت به من .... خلاصه اگه باعث ناراحتيه كسي شدم عذر ميخام