شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - atash - 2015-05-19 05:19 PM

سلام دوستان واساتیدمحترم اگه کسی در خصوص آبکاری، آبدیده کردن وحکاکی روی تیغه اطلاعاتی داره لطف بفرمایند تا ما هم استفاده کنیم. مرسی

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alitker - 2015-05-19 07:33 PM

(2015-05-19 01:59 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
رفقا نظرتون درباره اینا چیه کار راه انداز هست در حد بریدن سر پرنده و پوست کردن کارای اینجوری.یا فقط قیافه دارن.در همین حد واندازه قیمت چی خوبه بگیرم.مرسی از جوابتون پیشاپیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم از اخریه خوشم اومده

دوست عزیز سلام Khansariha (8)
طبق تجربه اصلا طرف مارک کلمبیا نرو چون اصلا کلمبیا مال آمریکا نیست!!!!!! حالا بعضی ها میگن هست که نمیدونم دلیلشون چیه!کلمبیا اکثرا قیافه داره و جنسش زیاد چنگی به دل نمیزنه تا به استخون بخوره کند میشه
در مورد چاقوی استریدر هم حقیقتا من خودم قصدم خریدش بود اما باز منصرف شدم از خریدش چون فکر نمیکنم کیفیت آنچنانی داشته باشه
به نظرم برونینگ ها بهتره اما نباید ازشون انتظار زیاد داشته باشین
اما پیشنهاد من اینه یدونه باب دل بخرین و دمونتاژش کنین یعنی اینکه بدین از روی تیغه اش یکی براتون کپی کنن با جنس اعلا که هم قیافه داره هم کیفیت و چون اندازه تیغه جیبی ها کوچیکه (حداکثر 15 سانت) هزینه ساخت تیغه اصلا بالا نمیره
موفق باشید Khansariha (256)
(2015-05-19 05:19 PM)atash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان واساتیدمحترم اگه کسی در خصوص آبکاری، آبدیده کردن وحکاکی روی تیغه اطلاعاتی داره لطف بفرمایند تا ما هم استفاده کنیم. مرسی

سلام دوست عزیز
لطف کنین سوال هاتونو تو تایپیک مربوطه بپرسید
اینم لینکش

تو این تایپیک همه چیز توضیح داده شده از مراحل ساخت اولیه گرفته تا آخر سوالی هم داشتید همونجا بپرسید
لطفا از ارسال سوال های بی مورد داخل تایپیک ها خودداری کنید
Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Chia - 2015-05-19 08:03 PM

دوست گرامی nasergafari

همونطور که اقا علی عزیز (ارادت ویژهKhansariha (8)) گفتن اینا فقط قشنگن و بس خودم میخاستم یه مدل ارزون دم دستی کار راانداز بخرم ته اینا رو درا وردم رسیدم به بهترینشون با قیمت عالی جنسشم درجه 1 چینی که کیفیتش عالیه این مدل برونینگ ک خودمم همینو میگیرم

[تصویر: product&product_id=281]

البته یه سایت پیدا کردم قیمتاش عالیه همین چاقو رو 30 میده ( اتش زنه و کبریت زد ابشم قیمتش واقعا عالیه)

[تصویر: 63-browning-da30.html?sid=043bbe263926ed...27bcd3a427]

گفتم شاید کمکتون کنه بهتر انتخاب کنید با قیمت مناسب و جنس خوب

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - baracuda - 2015-05-19 08:48 PM

من مدلهای مختلف کلمبیا رو دارم مخصوصأ مدلهای شکاری با تیغه ۲۰سانتی
خداییش اولش خیلی تیز هستن در حد تیغ به مرور کند میشه ولی اگه باز تیزش کنی خوب میشه یکم سنگین هستن جنس کلفت و خشنی دارن به حدی که وقتی میگیری دستت ازش میترسی یبارم دست و پامو باهاش بریدم که حتی متوجه هم نشدم عکساش تو تاپیک خاطرات بد شکار هست فقط به آب حساس هستن و اگر زیاد بمونن دچار لکه زنگ میشه ساخت کشور چین هستن تحت لیسانس امریکا

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alitker - 2015-05-19 09:15 PM

(2015-05-19 08:48 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مدلهای مختلف کلمبیا رو دارم مخصوصأ مدلهای شکاری با تیغه ۲۰سانتی
خداییش اولش خیلی تیز هستن در حد تیغ به مرور کند میشه ولی اگه باز تیزش کنی خوب میشه یکم سنگین هستن جنس کلفت و خشنی دارن به حدی که وقتی میگیری دستت ازش میترسی یبارم دست و پامو باهاش بریدم که حتی متوجه هم نشدم عکساش تو تاپیک خاطرات بد شکار هست فقط به آب حساس هستن و اگر زیاد بمونن دچار لکه زنگ میشه ساخت کشور چین هستن تحت لیسانس امریکا

من خودم چند مدلشو داشتم.اول واقعا تیز هستن اما مشکل اصلیشون تیز شدن دوباره است که واقعا سخته.در مقابل تا به استخوان بخورن کند میشن.میشه گفت کند شدن سریع و تیز شدن سخت.مال من اینقدر اعصابمو خراب کرد که با سنگ فرز تیزش کردم.فقط به درد کار های سبک میخورن.البته نباید روی تیزی اولیه اشون حساب کنی و بعد اولین بار استفاده باید درست و حسابی تیزش کنی تا بشه کارد.اما اگه گزینه های بهتری باشه به نظر من خریدشون اشتباهه.البته این تجربه شخصی منه و ممکنه جنس های بهتری هم داشته باشه
Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - baracuda - 2015-05-19 09:32 PM

بله حق با شماست ولی اگه با چاقو تیز کنهای خوب یا بهلر تیز کنی انصافأ بد نمیشن شایدم بقول شما جنسهای مختلفی داشته باشن

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alitker - 2015-05-19 10:03 PM

(2015-05-19 09:32 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله حق با شماست ولی اگه با چاقو تیز کنهای خوب یا بهلر تیز کنی انصافأ بد نمیشن شایدم بقول شما جنسهای مختلفی داشته باشن

اینی که من داشتم تیزیش واقعا عالی بود بعد کند شدنش تیزش کردم دیگه کند نشد.
بهلر دقیقا چیه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Chia - 2015-05-20 12:13 AM

(2015-05-19 08:03 PM)Chia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی nasergafari

همونطور که اقا علی عزیز (ارادت ویژهKhansariha (8)) گفتن اینا فقط قشنگن و بس خودم میخاستم یه مدل ارزون دم دستی کار راانداز بخرم ته اینا رو درا وردم رسیدم به بهترینشون با قیمت عالی جنسشم درجه 1 چینی که کیفیتش عالیه این مدل برونینگ ک خودمم همینو میگیرم

[تصویر: product&product_id=281]

البته یه سایت پیدا کردم قیمتاش عالیه همین چاقو رو 30 میده ( اتش زنه و کبریت زد ابشم قیمتش واقعا عالیه)

[تصویر: 63-browning-da30.html?sid=043bbe263926ed...27bcd3a427]

گفتم شاید کمکتون کنه بهتر انتخاب کنید با قیمت مناسب و جنس خوب

لینکارو درست کردم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2015-05-20 08:28 AM

البته یابان کمپ با ارسال رایگانه اون یکی هزینه ارسال می گیره. هرچند هزینه ارسال حدود 7-8 بیشتر نباید بشه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - baracuda - 2015-05-20 11:05 AM

علی جان بهلر تیغه ای هست که تراشکارها باهاش سرو کار دارن و باهاش فلزات دیگه رو روی دستگاه تراش میدن جنس خوبی داره و به مفتی ازش کنده نمیشه و تقریبأ بیشتر فلزات رو مبخوره بیشتر ابزار فروش ها دارن