شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezakabk - 2015-12-01 11:39 PM

(2015-12-01 09:30 PM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-01 01:19 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی ممنون از دوستان عزیز آقای samani و winterzxz بابت راهنمایی مفیدشون
فقط یه چیزی دوستان من این چاقو رو نمیخوام بخرم و بهم سپردن تا بفروشمش
یه چیز دیگه هم عرض کنم دوستان؛ البته جسارت نباشه؛ این چاقو از یه مغازه لوازم شکار و تیراندازی تو کانادا خریداری شده و به همین قصد استفاده برای شکار و طبیعت گردی ولی تا به امروز ازش استفاده نشده و آک مونده و فک نمیکنم نظامی باشه
من خودمم دستم گرفتم سنگین نبود حقیقتش ولی خب شاید من تو چاقو سررشته ندارم اون مقدار وزنو سنگین بودن به حساب نمیارم
دوستان یه چیز دیگه هم بگم درمورد قیمتش، این چاقو سال 82 به قیمت 200 دلار کانادا خریداری شده و دیروز بردمش فردوسی مغازه آقای ... ایشون یک میلیون میخواستنش، واسه همین اینجا پرسیدم ببینم واقعا قیمتش همینه یا بیشتره که یوقت سرم کلاه نره ولی اگه بازم دوستان درباره قیمت مطمئن هستین من بفروشمش
خیلی ممنون از دوستان عزیز
با سلام . دوست عزیز این کارد در بازار امریکا حدود 70 دلار قیمت داره که با دلار امروز حدود 250 هزار تومان که البته چون هزینه حمل و نقل و سود و ..... وجود دارد دست مصرف کننده در بد ترین حالت 600 تومن برسد . که فکر نمیکنم از لحاظ کیفیت به سرنیزه m9 برسد که نوی ان رو میشه حدود 300 تا 400 تومن تو گمرک تهیه کرد. پس اگر اون شخص 1 میلیون تومان براش پول میده تا پشیمون نشده معامله رو انجام بدین و بدانید که سود خوبی کرده اید .

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

خیلی ممنون جناب میرزا یوسف عزیز
با این اطلاعات واقعه جای تعجب داره ایشون اون قیمتو بهم پیشنهاد دادن، فردا صبح حتما یه سری میرم مغازه ببینم همون قیمت میخوادش یا نهKhansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - romin - 2015-12-02 01:36 AM

در مورد سیاست وارد کنندگان محترم وروش فروش ان ....یک وارد کننده چندین کانتینر مثال چاقو وارد می کنه به قیمت 50 دلار .اولین کاری که می کنه چندین برابرقیمت در تبلیغات تلوزیون مانند کانالهای ماهواره ای به قیمت 200 دلار می زاره ومی دونه که بیشتر از 20 درصد به فروش نمی ره وهستند افراد که سریع می خرند وافرادی که نمی خرند ولی هدف فروش این چا قو همان 100 دلار هست و وقتی شخصی مثل من این چاقو رو تو بازار می بینه به قیمت 150 دلار گول تبلیغی می خوره که تو شبکات تلویزیونی 200یا 300 دلار بود وفکر می کنه بهترین قیمت نصیبش شده البته این مشکلات در کشورهایی رخ می ده که قانون های دور زدن وفرار از بازرسی توش هست .مصلما تو کشور ما به این صورت نیست خخخخخ

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - behnamIrani - 2015-12-02 06:52 AM

(2015-12-01 11:39 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-01 09:30 PM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-01 01:19 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی ممنون از دوستان عزیز آقای samani و winterzxz بابت راهنمایی مفیدشون
فقط یه چیزی دوستان من این چاقو رو نمیخوام بخرم و بهم سپردن تا بفروشمش
یه چیز دیگه هم عرض کنم دوستان؛ البته جسارت نباشه؛ این چاقو از یه مغازه لوازم شکار و تیراندازی تو کانادا خریداری شده و به همین قصد استفاده برای شکار و طبیعت گردی ولی تا به امروز ازش استفاده نشده و آک مونده و فک نمیکنم نظامی باشه
من خودمم دستم گرفتم سنگین نبود حقیقتش ولی خب شاید من تو چاقو سررشته ندارم اون مقدار وزنو سنگین بودن به حساب نمیارم
دوستان یه چیز دیگه هم بگم درمورد قیمتش، این چاقو سال 82 به قیمت 200 دلار کانادا خریداری شده و دیروز بردمش فردوسی مغازه آقای ... ایشون یک میلیون میخواستنش، واسه همین اینجا پرسیدم ببینم واقعا قیمتش همینه یا بیشتره که یوقت سرم کلاه نره ولی اگه بازم دوستان درباره قیمت مطمئن هستین من بفروشمش
خیلی ممنون از دوستان عزیز
با سلام . دوست عزیز این کارد در بازار امریکا حدود 70 دلار قیمت داره که با دلار امروز حدود 250 هزار تومان که البته چون هزینه حمل و نقل و سود و ..... وجود دارد دست مصرف کننده در بد ترین حالت 600 تومن برسد . که فکر نمیکنم از لحاظ کیفیت به سرنیزه m9 برسد که نوی ان رو میشه حدود 300 تا 400 تومن تو گمرک تهیه کرد. پس اگر اون شخص 1 میلیون تومان براش پول میده تا پشیمون نشده معامله رو انجام بدین و بدانید که سود خوبی کرده اید .

خیلی ممنون جناب میرزا یوسف عزیز
با این اطلاعات واقعه جای تعجب داره ایشون اون قیمتو بهم پیشنهاد دادن، فردا صبح حتما یه سری میرم مغازه ببینم همون قیمت میخوادش یا نهKhansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115)

سلام دوست عزیز
چاقوی شما کارد شکاری طرح M3 هست و از روی سرنیزه M3 کپی برداری شده و نوع غلاف اون با غلاف تمام فلزی سرنیزه اصلی هم متفاوته شما اگر بتونید به سرنیزه اصلی M3 دسترسی پیدا کنید کاملا متوجه عرایض بنده می شید
[تصویر: m3.jpg]
[تصویر: CEB278-K-O4-O.jpg]

این نوع سرنیزه هم در بازار غیر رسمی گمرک و... قابل تهیه ست که ورژن پیشرفته تر اون همونطور که دوستان فرمودند سرنیزه M9 می باشد
سرنیزه M3 اصل که به کارد سنگری M3 هم مشهوره قیمتی در حد 200-250 هزار تومن داره حالا این نوع جنس که به تقلید از اون زده شده جای خود داره
امیدوارم بتونید به قیمت مناسب و عادلانه ای محصولتون رو به فروش برسونید
موفق و موید باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzayousef - 2015-12-02 07:24 AM

یکی از دوستان فیس بوکی بنده که تا حالا زیارتشون نکردم در شهر کرند غرب کارگاه چاقو سازی دارند که به جرات می گم کارهاشون از باک امریکا چیزی کم نداره طوری که اوایل وقتی عکس میزاشت ادم فکر می کرد چاقوی باک رو فقط ارم خودش رو زده !! بعد از چند سفارش معلوم شد این بنده خدا خودش با ذوق و هنر و دانشی که از ساخت چاقو دارن این محصولات رو میسازن نکته جالب اینکه به قدری با کیفیت و متریال عالی و طرح های شیک میزنن که اگر این کارها رو ببینید دیگه پول برای کارد خارجی نمیدید. من خودم کارد خارجی تهیه کردم اگر نه حتما به ایشون سفارش میدادم یک کانال تلگرامی داره که لینکش رو براتون میزارم تا با کارهاشون اشنا بشید جالبی کار ایشون اینه که عکس میگیرن از شما کارد تحویل میدن نوع متریال رو هم باهاش میتونید هماهنگ بشید . ببخشید اگر حالت تبلیغ شد ولی جدا کار این مرد تبلیغ هم داره و باعث افتخار کشورمون هستش. اسم ایشون اقای یونس جانی هستش که johny رو کاردهاشون مثل یک برند حک میشه.

Knife maker
ساخت ابزار آلات فلزی
چاقو و کارد با بالاترین کیفیت و ضمانت مادام العمر
09182970747

اینم ادرس تلگرامش کاراش رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - saheb - 2015-12-02 12:38 PM

(2015-11-30 10:08 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید چاقو شناس
دوستان بنده یه مشورتی ازتون میخواستم، اگه لطف کنین
یکی از اساتید بنده یه چاقویی به نام USMC داره که سال 1382 از کانادا براش آوردن؛ یعنی اصل اصله؛
ایشون این چاقو رو به من سپردن تا براشون بفروشم ولی من هیچ اطلاعی از قیمت و مشخصات این چاقو ندارم، اگه دوستان اطلاعی درباره قیمت و مشخصاتش دارن ممنون میشم در اختیارم بزارنش
فقط من یسری نکات دربارش میگم که دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن
این چاقو آک آک هستش
به گفته خود صاحب چاقو جزو چاقوهای کلکسیونی هستش
یه کیف یا قاب(نمیدونم درستش چیه)هم داره که اونم به همراه چاقو از کانادا خریداری شده
عکسشم واسه دوستان میذارم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

سلام. این سازنده (camillus) در دوران جنگ جهانی برای نیروهای آمریکایی چاقو میساخت . تا جایی که من میدونم این مدل usmc دوروبر سال ۱۹۷۰ یا همون محدوده دیگه ساختش متوقف شده و بعد از اون ساختش به شرکت باک واگذار شده و بعدش شرکت های دیگه و الان جدیدترین نوعش رو شرکت کابار میسازه که همین الان نیروی دریایی آمریکا داره ازش استفاده میکنه در همین جنگ های اطراف خودمون . و اگر آشنا داشته باشید میتونید به قیمت ۳۰۰-۳۵۰تومن از پاکستان گیر بیارید.
این نمونه که شما دارید بنظر من نمیتونه اصل باشه چون باید قبل از سال ۱۹۴۳ ساخته شده باشه و به ظاهرش نمیخوره . ( نمونه هایی که مشخصات روی تیغه نوشته شده قدیمیتر هستن نسبت به اونایی که مشخصاتشون روی گارد نوشته شده)
و اما قیمت . هرچی که هست ، اصلا ۱ میلیون ارزش نداره . حدود ۲۰۰-۴۰۰ باشه خوبه .
این نمونه ی ساخت کابار ۲۰۱۵ هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Ka-Bar-USMC-Knife-BOTH_1024x1024.jpg?v=1383847382]

اگر ۱تومن مشتری داره ، همین الان ببرید بفروشید!!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - garin - 2015-12-02 11:27 PM

(2015-12-02 07:24 AM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان فیس بوکی بنده که تا حالا زیارتشون نکردم در شهر کرند غرب کارگاه چاقو سازی دارند که به جرات می گم کارهاشون از باک امریکا چیزی کم نداره طوری که اوایل وقتی عکس میزاشت ادم فکر می کرد چاقوی باک رو فقط ارم خودش رو زده !! بعد از چند سفارش معلوم شد این بنده خدا خودش با ذوق و هنر و دانشی که از ساخت چاقو دارن این محصولات رو میسازن نکته جالب اینکه به قدری با کیفیت و متریال عالی و طرح های شیک میزنن که اگر این کارها رو ببینید دیگه پول برای کارد خارجی نمیدید. من خودم کارد خارجی تهیه کردم اگر نه حتما به ایشون سفارش میدادم یک کانال تلگرامی داره که لینکش رو براتون میزارم تا با کارهاشون اشنا بشید جالبی کار ایشون اینه که عکس میگیرن از شما کارد تحویل میدن نوع متریال رو هم باهاش میتونید هماهنگ بشید . ببخشید اگر حالت تبلیغ شد ولی جدا کار این مرد تبلیغ هم داره و باعث افتخار کشورمون هستش. اسم ایشون اقای یونس جانی هستش که johny رو کاردهاشون مثل یک برند حک میشه.

Knife maker
ساخت ابزار آلات فلزی
09182970747

با سلام
دوست عزیز من با این اقا تماس گرفتم قیمتهاش خیلی خیلی گرون هست
یه مدل طرح باک 112 داره که مدل دسته چوبیش 250 اخرش قیمت دادن ودسته شاخش رو 350 در صورتی که باک اصل 112 قیمتش230 هستش
درسته که کارش تمیزه دیگه هر چی باشه کارش به پای تکنولوژی وکیفیت باک نمیرسه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2015-12-02 11:40 PM

بنده هم کارهای دوستمون رو دیدم از حق نگذریم کارشون بسیار تمیز و خوب هست
البته کار دست ارزش خاص خودش رو داره
هرچند بیشتر بنده از کارهاشون احساس کردم وسایل و دستگاههای خاصی دارند که به این تمیزی کاردها رو ساختند
اما در کل نمیشه قیمت اینها رو با باک و کارخانه های چاقوسازی که بصورت انبوه تولید میکنن مقایسه کرد
مسلما کارهای ایشون وقتگیر و سخت هست و البته منحصر به فرد که همین باعث میشه هم قیمت بالا بره و هم اینکه کاردی میخرید خاص باشه
به اعتقاد من کارشون ارزشمند هست و قیمت هم تاحدودی مناسب

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mirzayousef - 2015-12-02 11:51 PM

(2015-12-02 11:27 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-02 07:24 AM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Knife maker
ساخت ابزار آلات فلزی
09182970747

با سلام
دوست عزیز من با این اقا تماس گرفتم قیمتهاش خیلی خیلی گرون هست
یه مدل طرح باک 112 داره که مدل دسته چوبیش 250 اخرش قیمت دادن ودسته شاخش رو 350 در صورتی که باک اصل 112 قیمتش230 هستش
درسته که کارش تمیزه دیگه هر چی باشه کارش به پای تکنولوژی وکیفیت باک نمیرسه
ایشون کار ها رو سری نمیزنند همونطور که مشاهده کردید کیفیت بسیار بالایی دارند شما حتی میتونید طرح خودتون رو بدین ایشون اجرا کنند به هر حال کار با کیفیت قیمت خوب هم دارد کما اینکه دیگه تو این دوره زمونه 250 تومن رقمی نیست ولی به هر حال شما برای یک کار خاص دارید پول میدی اگر قرار باک بگیرید که منم موافقم خود باک رو بگیرید لااقل میگید باک امریکا که من معتقدم باکی که ایشون میسازن طول عمر و کیفیتی بهتر از باکهای سری کاری شده داره که معلوم نیست چین میزنه یا امریکا.

(2015-12-02 11:40 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده هم کارهای دوستمون رو دیدم از حق نگذریم کارشون بسیار تمیز و خوب هست
البته کار دست ارزش خاص خودش رو داره
هرچند بیشتر بنده از کارهاشون احساس کردم وسایل و دستگاههای خاصی دارند که به این تمیزی کاردها رو ساختند
اما در کل نمیشه قیمت اینها رو با باک و کارخانه های چاقوسازی که بصورت انبوه تولید میکنن مقایسه کرد
مسلما کارهای ایشون وقتگیر و سخت هست و البته منحصر به فرد که همین باعث میشه هم قیمت بالا بره و هم اینکه کاردی میخرید خاص باشه
به اعتقاد من کارشون ارزشمند هست و قیمت هم تاحدودی مناسب
من با شما هم عقیده هستم. تا کار هاشون رو از نزدیک دست نگیرن دوستان متوجه کیفیت بالای کارها نمیشن.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - کوهنورد - 2015-12-02 11:53 PM

با سلام :
ضمن احترام به نظر دوستان ، کارهای این آقا واقعا تک هست . در یک ویدئو ایشون با کاردش پیچ و میلگرد نازک و زنجیر نسبتا کلفت رو میبره جالب اینکه کاردش آخ هم نمیگه !!!!!
آیا با کارد باک هم میشه این کار ها رو انجام داد ؟ من تا ویدئو رو ندیدم باورم نمیشد که تیغه بدون آسیب بتونه این کار ها رو انجام بده ، بنظرم حتی اگر اینجا و اونجا هم براش تبلیغ بشه واقعا حقشه ، چون لایقشه . چرا نباید افراد مستعد رو معرفی کرد و ازشون حمایت (تا اونجایی که بشه ) کرد تا پا بگیرن ؟
من خودم اگر بخوام برای کارد هزینه کنم (اگر چه اکثرا از کارهای خودم استفاده میکنم ) قطعا با این فرد تماس میگیرم ، به جمله گارانتی مادام العمر توجه کنید ، این روزها کمتر کسی حاضره کالاشو 20 روز هم گارانتی کنه !!!!خخخخخخخخخخ

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - saheb - 2015-12-03 11:19 PM

کارهای ایشون واقعا تمیز و ظریف و زیبا هستن .
اما یه مسئله ی مهم که باعث میشه آدم در اینجور خرید ها شک کنه ، جنس استیله . من اگر به ایشون سفارش یه کارد بدم که با استیل s30v ساخته بشه ، چطوری باید بفهمم که کارم با همون استیل ساخته شده؟ ما که نمیتونیم بفرستیم برای تست و آزمایش....
اگر مطمئن بشم که ایشون میتونن با استیل های باکیفیت مثل 420 و 1095 و ... کارد بسازن و از فنر ماشین و استیل های چینی و فله ای و 6000 درجه حرارت خورده و اونایی که آرایش اتمیشون مثل اسفنجه و این چیزا استفاده نمیکنن ، حتما یه سفارش بهشون میدم . درمقابل کارد های دستساز خارجی که 350 تا 2000 دلار قیمت دارن که دیگه 300-400 تومن چیزی نیست
فعلا فقط درجه سختی رو مینویسن...نوع استیل اگر مشخص بشه عالی میشه .
ولی همین الان هم اگر یه چاقوی ویکتور با یه چاقوی جانی بزارن جلوم ، حتما جانی رو برمیارم . هرچی باشه از ویکتور بهتره :/ ویکتور نخرین :/ خوب نیست /: