شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rmkratos - 2016-05-03 09:34 PM

آغا عکس کلیکسیونتو بزار ما هم استفاده کنیم.Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2016-05-03 09:35 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.
مطالب رو کامل خوندم.به نظر رعایت ادب تا حدود زیادی شده بود که جای تشکر و قدر دانی داره و این نشون میده فرهنگ بحث و مناظره داره بین ما جا میفته که مایه خوشحالی است.
اما نکته اساسی اینه که بدون تخریب انتقادات خودمون مطرح کنیم و از افرادی که نمی تونن از خودشون دفاع کنن اسم و نام نبریم.
همیشه انتقاد سازنده باعث پیشرفت و آگاهی بخش جامعه هستKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karbakhsh - 2016-05-03 10:50 PM

نکته بسیار عالی بود که بزرگمون گفتن. نوع گفتمان خودش باعث پیشرفت میشه و همچنین باعث دلخوری طرفین و گمراهی دیگرانم میشه. دمتون گرم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - کوهنورد - 2016-05-04 01:50 AM

با سلام :
به به دوست قدیمی آقای کرفتسمن عزیز خوش آمدید ، صفا آوردید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی چرا نیومده همه رو بستی به رگبار ؟؟ خخخخخخخ
اول از همه باید بگم اون بحث بریدن میلگرد رو من مطرح کردم ، دلیل هم داره .
دوما بحث اصلا بر سر آقای یونس جانی یا ایکس و ... نیست (اقلا از نظر بنده ) بحث بر سر یک هموطنه که تبلیغات کرده آقای برگریلز هم تبلیغ میکنه حرف من اینه که از بین دو تبلیغ ایرانی رو انتخاب کنیم . اگر دوستان شما در تلگرام یا هرجای دیگه تبلیغ برای فروش دارند معرفی کنید دوستان بروند از آنها هم حرید کنند بنده از تمامی آنها هم همینقدر حمایت را توصیه میکنم . مهم اینه صنعتگر -هنرمند -طراح -..... ایرانی بتونه رشد کنه (البته نه با حقه بازی که در این راه دست طرف زود رو میشه ) نه اینکه صنعتگر ایرانی نابود بشه ولی چینی هر روز بیشتر رشد کنه چون دروغهای اون رو من باور کنم عیب نداره !!!!!
من یه زمانی کارم تولید بود ولی همین نوع نگاه (که ایرانیه دیگه - مگه داره فیل هوا میکنه ؟ - مگه چقدر متریال برده ؟باید ارزونتر بده و ....) باعث شد بنده و خیلی ها تا مرز نابودی بریم و ماشالله جنس های بنجل از چین رسید و بقیه اش رو هم خودتون میدونید .
من زیر و رو کشیدن رو در مورد هیچکس نمیپذیرم حتی نزدیک ترین آدمهای دور و برم ولی هر کس میتونه ، بیاد وسط انشالله با حمایت خودمون رشد کنه . در مورد قیمت هم هر کسی یه جور خرید میکنه ، هرکسی که طالب باشه بالاخره یه جوری کنار میاد ومذاکره میکنه یا بنظرش غیر منطقی میادمیره کنار .در مورد دروغ و انداختن به خلق الله هم یکبار -دو بار- سه بار -.... بعدش خودش میمونه و دروغهاش . این رو بکرات همه مون تو فضای مجازی و انجمن ها دیدیم، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
در ضمن با هم دعوا نکنید ، من یکی دو روز نیستم دارم میرم جوج بزنم با نوشابه !!!!خخخخخخ بعدش میام ادامه میدیم .
موفق باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - vsninja - 2016-05-10 12:13 PM

سلام.یه سئوال.
چرا چاقوهایی که شما معرفی میکنید خیلی گرون و بعضا بد فرم-البته شرمنده نمیخوام جسارت بشه-
هستند؟
ممکنه بگید به خاطر جنس تیغه و دسته و... .
خب عزیز من ،مگه قرار با این چاقو بری حفاری کوه که میتونه روی سنگ و شیشه و سرامیک و... خط بندازه؟
بریدن سر حیوانات و یا جداکردن شاخه و برگ یا نهایتا کندن یه چاله خاکی بوسیله چاقو،نیاز خاصی به استحکام و جنس دسته از شاخ پازن و غیره و غیره و غیره نداره.
اون چاقوهایی که شما نام میبرید،برای کلکسیون خوبه.
شما این کانال اینستاگرام رو ببینید.
هم جنس چاقو ها عالیه و هم قیمت هاش شدیدا خوبه.تازه جنس تیغه و آلیاژ به کار رفته داخلش هم برای طبیعت مناسبه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا شاهده هدفم تبلیغ نیست،چون نه اصلا از این چیزها سر در میارم و نه صاحب این پروفایل رو میشناسم.فقط نمیخوام الکی پول بدید و ضرر کنید.

یا علی.

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

[تصویر: 4e1e08fe781be58749f9c4a82521db63.jpg]

[تصویر: e93050bdbc2e19eae2c7568cdc1da95a.jpg]

[تصویر: 29e928886222636cb9adf73c75a4faf5.jpg]

[تصویر: 3e2fd13d4f1094b0b2d78d3cebf77e64.jpg]

[تصویر: 028dd2c3b1dfd89e57a061a85ce366b7.jpg]

[تصویر: 8edcf97e194faa3fd60af1b7a7732e93.jpg]

این هم به عنوان اشانتیون .چون خیلی ها لازم دارن.

[تصویر: faeeccb2412d8c2fa9af71ed413b463c.jpg]

شرمنده به خاطر جسارت و سخن گفتت در محضر بزرگان و اساتید.

انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - googoolmagooly - 2016-05-10 04:21 PM

بله دوست عزيز حق با شماست
چاقوهاى چينى و بسيار ارزان ، به اندازه كافى براى ذبح ، كمپينگ و كارهاى مشابه كافى و مناسب هستند.
تا حالا از اين زاويه به موضوع نگاه نكرده بوديم.
بازم ممنون
من ظاهرا در اين جمع بسيار پرت و وصله ناجور هستم [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]
در هر صورت ممنون از اظهار نظر و راهنماييتون [PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION][PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION][PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rmkratos - 2016-05-10 05:05 PM

(2016-05-10 04:21 PM)googoolmagooly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوهاى چينى و بسيار ارزان ، به اندازه كافى براى ذبح ، كمپينگ و كارهاى مشابه كافى و مناسب هستند.
بازم ممنون
من ظاهرا در اين جمع بسيار پرت و وصله ناجور هستم [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]
در هر صورت ممنون از اظهار نظر و راهنماييتون [PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION][PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION][PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION]

وصله ناجور چرا . هر کسی علایقه خودشو داره و از منظر کسی که به چاقو و این علم علاقه ای نداره واقعا خرید چاقو های گران قیمت توجیحی نداره. من هم عاشق چاقو هستم و منتظر دیدن عکس های کلکسیون شما Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arashkian - 2016-05-10 05:15 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.نه*برعکس باید از تولیدکننده داخلی حمایت بشه و کالای چینی نخریم اما اینکه یک تولیدکننده بیخود خیلی بزرگ بشه و تبلیغات کاذب براش ایجاد بشه(نعوذ بالله جای خدا بشونیمش)*درست نیست.خدمت دوستمون که کانال اینستاگرام رو معرفی کردن*ممنون ازتون.هیچکس چنین فکری نمیکنه اما دوست من احتیاجی نیست برای چاقوی با کیفیت و قیمت مناسب دست به دامان چینیها بشیم.فقط کافیه از چاقوسازهای با انصاف خرید و حمایت کنیم و چاقوی چینی همقیمت(حتی کمی ارزانتر)اما با کیفیت پایینتر از چاقوی داخلی نخریم...تا بقول استاد کوهنورد کلاهبردارها و طماعین خود بخود حذف بشن.و چاقوسازهای با انصاف و بی ادعا تشویق بشن به تولید بیشتر و با کیفیتتر.باور کنید بعضی از چاقوسازهای استاد و خبره اما گمنام و سنتی(بدون تبلیغات مجازی کاذب) اینقدر ازشون کسی چاقو نخریده*که وقتی بهشون سفارش چاقو میدی طرف فکر میکنه میخواد شاخ غول رو بشکنه.اگه قراره حمایت بشه*باید از همه حمایت بشه.نه اینکه یکنفر رو اینقدر بادش کنیم که وقتی ترکید*باعث بی اعتمادی همگانی نسبت به تولید کننده داخلی بشه و خدای ناکرده یک صنعت کهن ملی رو به فنا بده.ضمن اینکه یادمون نره که وقتی کیفیت کار یکنفر از طریق اساتید انجمن تایید و تبلیغ میشه*بنده شاگرد هم بنا به اعتمادی که به افراد شناخته شده انجمن دارم*به اون فردی که شناختی نسبت بهش و کارش ندارم اعتماد میکنم و خرید میکنم.اینم هست دیگه.حق نگهدار همه دوستان*بویژه اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - vsninja - 2016-05-10 05:16 PM

(2016-05-10 04:21 PM)googoolmagooly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم ممنون

عزیز من،من نگفتم کسانی که دنبال کار جمع آوری نمونه های خوب هستند و میخوان اط کار داخل حمایت کننید،پرت و .... هستند.
من فقط.گفتم کسی که میخواد به شکار بره و اهداف همون هایی بود که من گفتم،نیاز به چاقوی ضد زنگ و تراشنده سنگ و در و دیوار و شیشه و... نداره.همین اندازه که بتونه باهاش احتیاجاتش رو برطرف کنه،کافیه.
حال اونکه معلومه شما سر به این سایت نزدید،چون ایشون خودش وارد کننده است و در زیر محصولات هم ذکر کرده که چون مستقیم وارد میکنه،قیمتش از بقیه فروشگاه ها ارزون تر حساب میکنه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - romin - 2016-05-10 05:17 PM

ما همچنان منتظر کلکسیون چاقو های شما هستیم دوست عزیز . این تایپ رو جلا بدید googoolmagooly Khansariha (399)