شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-22 02:13 PM

خوب به سلامتی کدورت ها برطرف شد و دوباره همه با هم دوستن.Khansariha (219)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-22 04:47 PM

(2012-02-18 01:01 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبتر از این چاقوهای دوست داشتنی و حیرت انگیز تر قیمتهاشونه ، بین 1000 تا 6000 دلار ، اکثرا" تیغه دمشقی و یا استنلس استیل خاص با پوشش تیتانیوم و گاهی دو پوشش ، با دسته هایی ار جنس عاج و یا طلاکاری با طرحها و رنگهای بدیع و چشم نواز.
مثلا" این یکی 5500 دلار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من داشتم توی صفحات پیش یه نگاهی مینداختم که اینو دیدم.
لطفا به دسته توجه کنید 13 ستاره و 33 راه راه قرمز و سفید و اگر هم دقت کنید اون نقش یه عقاب نیست بلکه جانوری دیگر است.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-04-22 07:30 PM

کراسبو جان
این چاقوت حسابی دل ما رو برد حیف که قیمتش بالاست و گرنه شدید قصد خرید نموده بودمKhansariha (8)

در ضمن mhrsb عزیز
اون تصویر شیر دال هست

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-04-22 08:08 PM

(2012-04-22 07:30 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ضمن mhrsb عزیز
اون تصویر شیر دال هست

من دقیقا متوجه اون نقش نشدم ،متشکر از راهنماییتون.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - aminsh - 2012-04-24 02:34 PM

اينقدر گفتيد فنر كه من وسوسه شدم ببينم باش چي ميشه ساخت .من از يه تيكه فنر كركره استفاده كردم البته اول دادم اهنگر صافش كرد.ما كه در چاقو ساختن به پاي دوستان نميرسيم ولي اينام واسه سرگرمي بدك نبود.قيافه ندارن ولي تيز ميشن در حد تيم ملي!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - choliche - 2012-04-24 05:56 PM

دوست عزيز يه دسته چوبي خوب براشون درست كن وسطشم سوراخ كن و يه تيكه سيم مسي بزلر داخلش اينقدر با چكش بزن روش تا فيت بشه ديگه چاقوات زنگ نميزنه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-04-24 08:44 PM

این همون چیزی که من تو پست های قبلی میگفتم و دوست عزیز برای تیز شدن عالیا و این بار اگه شد از تیغه اره چوب بری یا المینیوم بری استفاده کن نتیجش از این خوب تر میشه Khansariha (172)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - aminsh - 2012-04-24 11:28 PM

(2012-04-24 05:56 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز يه دسته چوبي خوب براشون درست كن وسطشم سوراخ كن و يه تيكه سيم مسي بزلر داخلش اينقدر با چكش بزن روش تا فيت بشه ديگه چاقوات زنگ نميزنه

ممنون از راهنماييتون حتما امتحان ميكنم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - choliche - 2012-05-02 10:17 PM

براي اينكه تايپيك خاك نخوره عكس چاقوامو گذاشتم
[تصویر: 92122822583690635238.jpg]

اين سه تا كار دسته خودمه
[تصویر: 10753299630466075625.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-05-05 03:53 PM

خوب فکر کنم اینجا بهترین جا برای مشورت گرفتن از اساتید دست به کارد
من قصد خرید یه تبر برای مواقع گردش در طبیعت رو داشتمو.یکم تو بازار گشتم دیدم فقط ازین مارکهای چینی مثل کلمبیا هست که با دست میشه خمش کرد.یک دونه باک دیدم 100 تومن
[تصویر: BuckCampAxe_WEB.jpg]

مدل گربر رو هم که اصلا ندیدم
[تصویر: Gerber%20sport.jpg]

ولی با سرچ تو نت به یک سری تبر های دست ساز برخوردم که دیدم واقعا جالب بود
حالا اگر اساتید کمک کنن که یکی از اینارو چجوری میشه ساخت(من هرچقدر تو چوب تجربه دارم در آهن بی تجربم)
جنسشون از چی میتونه باشه.چون ضخامت زیاده چجوری میشه تهیه کرد.
یه نظرم اگر بشه یکی مثل اینا با کیفیت و جنس خوب ساخت ارزش زمان گذاشتن و هزینه کردن رو داره
طرح مورد نظر من اینه
[تصویر: FS1201.jpg]

مخصوصا منتظر راهنماییهای استاد جاوید هستم