شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amn - 2022-02-13 07:47 AM

سلام
حدود ۲ میلیون.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ViVi - 2022-02-14 04:23 AM

(2022-02-13 07:47 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
حدود ۲ میلیون.

ممنونم
من یکی گرفته بودم . ولی برای من خیلی گرون تر از اینا تموم شد .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amn - 2022-02-14 08:53 AM

سلام. مگه شما چند گرفتید ؟
من این قیمت رو از سایت گرفتم و حدودی هست.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - samani - 2022-02-14 09:39 AM

سلام به عزیزان علاقمند
اگه قرار بر اینه که بالای 2 میلیون هزینه کنید
حتما یه نگاهی به چاقو هانتر پرو ویکتورینوکس داشته باشید.اتفاقا دیروز یه پیج هست مدل جدید هانتر پرو که جای بند در ته دسته داره هم مدل دسته فلزی و هم دسته پلاستیک رو داشت که دسته فلزی قیمتش 2900 بود که به نظرم فوق العاده اس
من مدل معمولی قدیمی بدون جای بند و دسته نارنجی دارم که واقعا عالیه
عکس محصول رو میفرستم پیج طرف هم هست اگه خواستید میتونید باهاشون تماس بگیرید
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ViVi - 2022-02-14 04:59 PM

(2022-02-14 08:53 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. مگه شما چند گرفتید ؟
من این قیمت رو از سایت گرفتم و حدودی هست.

برای من هزینه های جانبی داشت . البته فوق العاده راضی هستم . هم از کارد و هم از هزینه اش.
ممنون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amn - 2022-02-14 05:22 PM

*سلام دوستان عزیز اهالی انجمن*
به خصوص اساتید بزگوار اقا مهدی ؛ اقا جاوید ؛ اقای سامانی ؛ اقای in1 ؛ اقا اسماعیل و.... که تعداد شون زیاده و من خاطرم نیست.Khansariha (8)
*روز مرد رو به صورت ویژه به شما و پدر گرامی تون تبریک عرض میکنم*Khansariha (8)Khansariha (8)
موفق باشید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amn - 2022-02-14 07:49 PM

راستی من اقا فریبرز و اقا محمد رو جا انداختم شرمنده

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - craftsman - 2022-02-16 11:11 AM

(2022-02-14 09:39 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به عزیزان علاقمند
اگه قرار بر اینه که بالای 2 میلیون هزینه کنید
حتما یه نگاهی به چاقو هانتر پرو ویکتورینوکس داشته باشید.اتفاقا دیروز یه پیج هست مدل جدید هانتر پرو که جای بند در ته دسته داره هم مدل دسته فلزی و هم دسته پلاستیک رو داشت که دسته فلزی قیمتش 2900 بود که به نظرم فوق العاده اس
من مدل معمولی قدیمی بدون جای بند و دسته نارنجی دارم که واقعا عالیه
عکس محصول رو میفرستم پیج طرف هم هست اگه خواستید میتونید باهاشون تماس بگیرید
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
مبارک باشه
عالیه ویکتورینوکس
مشابه این مدلا با دسته چوب زیتون هم داره اونا هم خیلی خوشگله
سختی تیغه های اینا عالین متاسفانه یه تعداد کلیپهای بیخود تو اینستا مد شده میخ و میله برای تبلیغات میبرن و ملت هم فکر میکنن تیغه یعنی این
درصورتی که ماکزیمم سختی رو آلیاژ zdp189 میگیره 65+ راک ول سی تا 67
ولی تیز کردنش به این راحتیا نیست یا مثلا D2 که خیلیم طرفدار داره جزو فولادهای ضد سایش هستن که سختی62 تا 63 به راحتی میگیرن ولی تیزکردنش مکافاته و ابزارهای خاص میخواد و اگه تیزکننده ها باکیفیت بالا نباشن لبه ش ریزش داره و زیر میکروسکوپ با ذره بین نگاه کنید میبینید شبیه اره شده و خیلی رو اعصابه تا به اون تیزی مورد نظر برسید(شاید من اینطوریم)ولی ویکتورینوکس اینطور نیست مثل باک نرمه و خیلی راحت و خوب تمیز میشه و ریزش لبه هم به اون صورت نداره
توی آلیاژهای کربنی فنر-بلبرینگ-اره آتشی O1 , O2
و توی استیلنلسها S30V-VG1- VG10-CPM154-ELMAX-
عالی هستن دنبال اینا باشید

یه توصیه کلی :چاقوی ساخت ایتالیا رو بنداز تو سطل آشغال خصوصا اگه آلیاژش D2 باشه چه فوکس چه لاین استیل چه هر چاقوی تاشوی دیگه ایتالیایی
با پولش میشه یه باک 110 یا 112 خرید که براتون یه عمر چاقوئه یا مدلهای اسلیم پرو با تیغه S30V که آخرتشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - fkh - 2022-02-24 04:55 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
خرید این چاقو فیک رو پیشنهاد میکنید؟قیمتش 180 تومن هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای ش میخوام.تیز بودنش خیلی برام مهم هست.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amn - 2022-02-24 05:05 PM

سلام فریبرز جان.
خوش حال شدم دوباره صدا تون رو شنیدم.Khansariha (8)
خودتون که دارید میگید فیکه ؛ پس انتظار باک اصل رو ازش نداشته باشید.
اما قیمتش که پایینه ؛ قیافه خوش گلی هم داره.
به نظرم بخرش چیز بدی نیست.
البته استاد در این رشته اقا جاوید هستن.
برای اینکه تیز باشه باید با یه چاقو تیز کن تیزش کنی.
البته به نظر میاد تیزه.
موفق باشی
فعلا خداحافظ