شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-05-26 12:20 AM

اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sattar - 2012-05-26 09:05 AM

دوستان این هم یک چاقو همه کاره که تازه خریدم 15000 تومان
[تصویر: i354823_1.jpg]
[تصویر: i354824_2.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - snipshooter - 2012-05-26 04:00 PM

مبارک باشه ، قیمتش هم عالیه ، فقط از کجا خریدی؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sattar - 2012-05-26 04:43 PM

قابل شما را نداره جانم
شیراز چهارراه سینما سعدی سراجی حق نگهدار

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-05-26 07:04 PM

چند تا خرید تازه داشتم یکش یک کلنگ کوهنوردی ساخت شرکت هفت گوهره. کلنگ زیاد حرفه ای و تخصصی نیست. من هم کوهنورد نیستم اما خوبیش اینه که بلنده و جای عصا و چوبدست قابل استفاده است. وزنشم نیم کیلو هست ولی فکر می کنم با وجود وزن کم در صورت تیز بودن در مقابل حیوانات وحشی به کار بیاد. در ضمن مال من دسته قرمزه یک دست. لینک سایتش اینه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم منیریه از مغازش گرفتم 40 تومان البته تا پارسال نزدیک 30 بود. نمونه زیر حرفه ای هست و چند برایر قیمت داره . فکر کنم برا امثال من همون هفت گوهر مناسبتره.

این اره سیمی رو هم خریدم. فعلا که خوب چوب رو می بره نمی دونم عمر مفیدش چقدره:

یک دوش صحرایی هم گرفم که هنوز امتحان نکردم و البته به این تاپیک مربوط نمی شه. واسه کنار دزیا و دریاچه تو تابستون خوبه. ادعای سازندش اینه که تو آفتاب بمونه 2 ساعت آبو تا 40 درجه گرم می کنه:

به زودی برنامه 1-2 شبه کنار دریاچه اوان موندن دارم. احتمالا اونجا امتحانش کنم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-05-26 07:05 PM

امروز یه چند تا باک قیمت کردم گرون بودن بالای 130 قیمت داشتند.Khansariha (8)

اینم عکسش
[تصویر: b110.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - morteza - 2012-05-27 08:55 AM

جلال جان همین چاقو را حدودبیست سال پیش(یک سال بعد از زلزله رودبار) من 500 تومن از دست خریدم . طرف یک ماه نشده بود که خریده بودش و غلاف هم نداشت . ولی نکته مهم رو تیغه آن نوشته HI-CUT-japan

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2012-05-27 11:13 AM

مرتضی جان این که آقا جلال گذاشتن با اون فرق داره این باک 110 هست رو تیغه اش هم همین آرم باک خورده.من اینو پارسال 85 هزار تومن خریدم.حرف نداره.ولی یکی دیگه با همین طرح دارم قدیمی هست و سایزش دو سوم اینه رو تیغه اش خورده جرمنی.اینا همه طرح کلاسیک باک رو تقلید کردن.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-05-28 08:33 PM

با سلام.
دوستان قصد خرید یه چاقو چند کاره ونگر دارم.
بین این دو مدل گیر کردم.
قیمتش هم تقریبا یکی هست.
به نظر شما کدومش بهتره.صرفا به جهت سر بریدن و استفاده در طبیعت .
لطفا دوستان سریع جواب بدهند.
با تشکر.

1: Wenger Evolution ST 17.814 Swiss Army Knife

[تصویر: 80700175_1.jpg]

[تصویر: 80700175_2.jpg]

2:Wenger Ranger 56 Swiss Army Knife

[تصویر: 80700145_1.jpg]

[تصویر: 80700145_3.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sir.ali - 2012-05-28 09:03 PM

آقا جلال به نظر من برای استفاده شما 2:Wenger Ranger 56 Swiss Army Knife بهتره ( البته نظر منه و اگه من بودم اینو میخریدم )

چون دومی به نظر من برای شکار و سر بریدن خییلی مناسب تره .