شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-05-31 07:20 PM

مبارکت باشه چیز قشنگیه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mohammad_0544 - 2012-05-31 07:42 PM

من دیدم که دوستمون گفتن چاقو تیز کن خریدن البته نگفتن از چه نوعی . ولی من پیشنهاد میکنم دو ستان از چاقو تیز کن ساده ای به نام پولاد استفاده کنن . همونی که قصاب ها استفاده میکنن.خوبی پولاد اینه که لبه چاقو رو تیز میکنه نه اره ای .
قیمت مناسبی هم داره حدود 5000 تومن

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-05-31 08:34 PM

دوست عزیز حجم عکسات خیلی بالاست Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mohammad_0544 - 2012-06-01 09:04 AM

شرمنده با مبایل گرفتم تا حجمش کمتر باشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-06-01 12:56 PM

من چاقو تیز کن ونگر خریدم.
به نظرم چیز خوبی باشه.
تعریفش زیاد شنیدم.Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mohammad_0544 - 2012-06-01 09:04 PM

دوست عزیز اکه میشه عکسشو بزارین خیلی خوب میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-06-01 09:39 PM

ونگر این دو مدل چاقو تیز کن رو داره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mohammad_0544 - 2012-06-02 07:48 AM

از بابت عکس متشکرم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-06-02 10:53 AM

خواهش نیازی به تشکر نیست. به هر حال برای تشکر هم دکمه سپاس زیر پست رو بزنید کافیه دوست عزیز. من خودم اون مدل چارگوش رو دارم در کل بد نیست. برای چاقوی معولی هر چاقو تیز کنی کار می کنه ولی برای آلیاژای سخت چاقو تیز کن های دارای فولاد الماسه لازمه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masih.hunter - 2012-06-02 02:20 PM

(2012-05-25 10:47 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مشاوره.من تو سایت سمسارزاده 2 تا تبر دیدم.یکی نوشته باک به قیمت 48000 تومن.یکی نوشته طرح باک چینی 24000 تومن
من باک رو تو فردوسی تو یکی از مغازه دارها دیدم گفت 100 تومن.حالا دوستان اصفهانی این سایت مطمئن هست.یعنی واقعا تبر باک اصله؟
و دیگه اینکه دوستان تهرانی جایی رو میشناسن که یجوری نماینده باک باشه و تبر رو به قیمت واقعی بده؟
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هست

علی جان تازه پستتون رو دیدم عذر میخوام 1000000/. اصل نیست کلا" پیشنهاد میکنم از این انسان بی وجدان خرید نکنید. Khansariha (8)