شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sadra9496 - 2012-06-11 08:35 PM

مانی جان من نخریدم.عرض کردم فقط دیدم.در ضمن شما به عکس دقت نکردید.عکس دیگه میگذارم
[تصویر: m4_m16_ar15_rifle_bayonet_540.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-06-13 11:55 AM

به نظر شما همچین سرنیزه ای تو عراق راحت گیر میاد؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezadadashi - 2012-06-13 12:21 PM

با سلام خدمت دوستان.بنده تازه وارد گروه هستم و تجربه زیادی در مورد کارد و چاقو ندارم.انشاالله که بتونم از تجربیات شما به نحو احسنت استفاده کنم در ضمن به نظر شما این کارد خوبی هستش یا نه؟
[attachment=641]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mani - 2012-06-13 01:13 PM

(2012-06-11 08:35 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی جان من نخریدم.عرض کردم فقط دیدم.در ضمن شما به عکس دقت نکردید.عکس دیگه میگذارم
[تصویر: m4_m16_ar15_rifle_bayonet_540.jpg]
سلام ، آقا شرمنده ، حق با شماس ، عکس قبلی واضح نبود ، این تابع همون قانونه و حملش جرم مضاعف داره ، اگه از حالت در بیاد و قابل نصب نباشه وضعیت فرق میکنه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - amirrezaX - 2012-06-14 04:48 PM

سلام دوستان
قیمت های اینجا برای خرید چطوره ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-06-14 08:37 PM

قیمت های اینجا با سایت البسکو تقریبا یکیه فقط البسکو دو بار با تخفیف 15 تا 20 درصدی فروخته. البته بدون تخفیف چاره ظاهرا کمی ارزونتره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2012-06-19 12:00 AM

سلام دوستان
2 مدل چاقو ارزون دیدم..می خواستم بدونم به نظرتون کدومشون رو بخرم بهتره؟

[تصویر: 1(35).jpg]

[تصویر: 1(29).jpg]

این هم لینک های خریدشون...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2012-06-19 07:22 AM

دوستان عزیز دیشب وقتی حساب کردم دیدم چاقوی دوم که قیمتش 7500 بود با قیمت پست و ارسال میشه 10000 تومان...ولی اون یکی که قیمتش 5000 بود میشه 7000...دیدم برا جنس چینی که اعتباری بهش نیست نباید پول زیادی داد..برا همین اون ارزون تره رو خریدم تا بیاد ببینم چطوریه...خیلی چاقوی خوبیه اگه واقعا استیل باشه...هم کوچیه و تا شو.....یه سر به لینکی که دادم بزنید..چاقو های جالب و البته ارزونی داشت....خیلی متنوع نبودند ولی همون هایی که داشت خیلی زیبا و ارزون بودند...چاقو گرونتر از 22000 تومان نداشت...البته آدرس این فروشگاه رو دوست گرامی جناب choliche دادند...همین جا ازشون تشکر میکنم....
من یکی تا حالا برا چاقو بیش از 10000 تومان نداده بودم که تازه اون هم برا کارد آشپزخونه بود....دلم نمیاد برا چیزی که کم استفاده داره برام پول زیاد بدم
موفق و موید باشید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - morteza - 2012-06-19 08:13 AM

اسی جون شبیه اون چاقو دومی را البته سایز کوچیکش که هم سایز اولی میشه را من چارسال تو بانه خریدم هزار تومن (البته خریدم ازش زیاد بود) . تیزی خوبی داره بد نیست ولی اصلا خوش دست نیست و باید مواظب مخصوصا نوکش باشی چون خیلی زود خم میشه . در کل برای دم دست و تو جیب بد نیست .Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2012-06-19 08:29 AM

آقا ایول..دم شما گرم...برا تو جیب که نمی خوام....اهل گذاشتم چاقو تو جیب نیستم...ولی برا تو کیف اسلحم خوبه...با شکار به درد می خوره...باهاش که نمی خوام بز کوهی شکار کنم که..اونم با افسانه کالیبر 4.5...بزرگترین شکاری که میتونم بزنم اگه گیرم بیاد خدا یار باشه کبوتر جنگلی هست...اهل زدن جونده هم که نیستم..... البته اگه بخورش همرام باشه و گیرم بیاد میزنم میدم اون..خخخخخخخخخخ

برا پرنده که تا غار و اردک جواب میده دیگه؟؟؟؟ دیگه از این بزرگتر که پرنده برا شکار نداریم