شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-01 06:13 PM

این هم عکس کارد و خنجری که تو پست های قبلی اشاره شد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - AIRKING - 2012-02-01 06:19 PM

به نظرم تیغه دمشقی باشه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masih.hunter - 2012-02-01 07:57 PM

دوستان کسی میدونه تیغه کرند چیه ؟؟ فکر کنم بچه های کرد بدونند . من 1 دونه از این چاقو دارم دسته شاخه دادشم زمان جنگ از یک کمله که اسیرش کرده به غنیمت گرفته بود این چاقو رو به هر جا میکشی تند میشه بسیار چاقوی خوبیه درضمن دکتر جان منم چنتی کارد دستساز دارم که خودم ساختم عکسشو میگذارم دوتاشو با تیغه اره رومیزی نجاری درست کردم که چنتا دندهارو سرشو بردم و بجای هواکش ازش استفاده کردم دستشم خاتم کاریه عکشو میگذارم انشاءالله .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-01 10:10 PM

قبلا شک کرده بودم که کاردم بنچ مید اصل نیست. چون مدلش تو سایت شرکت نبود. اما امیدوار بودم تحت لیسانس باشه اما متاسفانهKhansariha (226) جعلی هست. شرکت بنچ مید به ایمیلم که براش لینک حاوی عکس چاقومو ارسال کرده بودم این پاسخ رو داد:
I only saw the one link, but the knife on that link is not a knife that we have made, it is a counterfeit.
Thank you,
Andrew Wagner
Customer Service Representative
Benchmade Knife Company
Phone: 1-800-800-7427 ext 166
Fax: 1-503-496-1896
awagner@benchmade.com

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - hadihunter - 2012-02-01 11:23 PM

نظر دوستان در مورد اين چيه؟ دست سازه خودم هستش
[تصویر: 20120201846.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-01 11:26 PM

خوب درست کردید جنس تیغه چیه؟ خودتون از تیغش راضی هستید؟ به جای بند چرمی بند دیگه ای ببندید فکر کنم محکمتر و قشنگتر بشه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-02-01 11:28 PM

بسیار زیبا هست ولی به نظرم زنجان چاقو های بسیار عالی میسازه Khansariha (48)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - hadihunter - 2012-02-01 11:33 PM

جنس تيغه hssيا همون اره آتشي كه دروپنجره سازها باهاش پروفيل ميبرن.واقعا عالي هست چون يه فلز خشكه به تمام معناست.

(2012-02-01 11:28 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار زیبا هست ولی به نظرم زنجان چاقو های بسیار عالی میسازه Khansariha (48)

نظر شما متين اما در نظر داشته باشيد كه نتيجه كار كسي كه شغلش ساختن كارد هست با بنده كه چند تا كارد بنا به علاقه ميسازم خوب خيلي فرق داره دوست من .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2012-02-01 11:50 PM

از اساتید یک سوال دارم چه نوع چاقویی برای توی پوتین خوبه ؟لطفا میشه عکس بزارین
لطفا تاشو (ضامن دار)نباشه چون یه ضامن دار عالی دارم.
باتشکر

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2012-02-01 11:53 PM

دوست عزیز ناراحت نشید منظورم شما نبودید منظورم این بود که تو کشور خودمون هم چاقوهای تیز و عالی و خوش دست وجود داره و تو بعضی از شهر ها میسازن Khansariha (8)