شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2012-12-29 09:02 PM

دوستان امروز داشتم دنبال آدرس چاقو سازی رو اینترنت میگشتم که لینک زیر را پیدا کردم گفتم شاید به درد دوستان بخوره :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی از دوستان کسی در تهران چاقو سازی سراغ داره ؟ توجه کنید که چاقو تیز کنی نمیخوام و چاقو سازی میخوام .اگر هم از این قدیمی ها و با تجربه ها باشه بهتر .از اینا که چاقو را تو روغن میزنه و حرارت میده در پودر زعال میزاره و .... خلاصه میخوام بدم برام با سوهان دو تا چاقو حرفه ای درست کنه .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mehranaram - 2012-12-29 09:15 PM

(2012-12-29 09:02 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز داشتم دنبال آدرس چاقو سازی رو اینترنت میگشتم که لینک زیر را پیدا کردم گفتم شاید به درد دوستان بخوره :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی از دوستان کسی در تهران چاقو سازی سراغ داره ؟ توجه کنید که چاقو تیز کنی نمیخوام و چاقو سازی میخوام .اگر هم از این قدیمی ها و با تجربه ها باشه بهتر .از اینا که چاقو را تو روغن میزنه و حرارت میده در پودر زعال میزاره و .... خلاصه میخوام بدم برام با سوهان دو تا چاقو حرفه ای درست کنه .

دوست عزیز تو مولوی سید اسمائیل دوم-اول بازارچه یه چاقو سازی هست که اگه فنر یا سوهان بدی وطرح رو هم بهش بدی یرات درست میکنه آب کارش میکنه و تحویل میده.یکی از دوستان سال قبل بهش سفارش داد با فنر نیسان براش درست کرد.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - DAGGER - 2012-12-30 03:07 AM

يكي ديگر از عجايب Victorinox
بنام : SwissFlame
با فندك قوي پوينتر ليزري و ابزار الات كامل
[تصویر: swissflame800.jpg]
[تصویر: lit560.jpg]
[تصویر: open640.jpg]

لينك مرجع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2012-12-30 07:50 PM

اینم چاقوی شکاری من

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - DAGGER - 2013-01-01 02:59 AM

چند نمونه کارد شکاری
[تصویر: CA0372.jpg]
[تصویر: AH433.jpg]
[تصویر: hg55_2.jpg]
[تصویر: Hongkong-Post-Free-FOX-font-b-KNIVES-b-f...ting-b.jpg]
[تصویر: 6pcs-lot-BROWNING-339-steel-ecru-Folding...C-440C.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - كولي - 2013-01-01 07:54 AM

سلام
دوستان بنظر من تمامی کاردها و چاقوهای شکاری و آشپز خانه همگی باید تیغه سفید و یا آبکاری شده داشته باشند تجهیزات زاج خورده وتیغه های سیاه کاربرد غیر دارند که خارج از بحث ماست تجهیزات نظامی چون بهینه شده برای اثر آنی و ... میباشد بعضا با مواد سمی آغشته میشوند در بکار گیری از انها نهایت دقت را باید بکنیم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - alinikparast - 2013-01-01 09:08 AM

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[/img]
اینم عکس های چاقوی قدیمی خودم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mehranaram - 2013-01-01 07:35 PM

سلام .اینم عکس چند تا دیگه چاقو .
[تصویر: 13570552942.jpg]
[تصویر: 13570552943.jpg]
[تصویر: 13570552944.jpg]
[تصویر: 13570552945.jpg]
اینا هم جزء چاقوها نیستند ولی عالی هستند.
[تصویر: 13570556171.jpg]
[تصویر: 13570556172.jpg]
[تصویر: 13570556173.jpg]
[تصویر: 13570556174.jpg]
اینم چند تا تبر خوش دست.
[تصویر: 13570558901.jpg]
[تصویر: 13570558902.jpg]
[تصویر: 13570558903.jpg]
[تصویر: 13570558904.jpg]
[تصویر: 13570558905.jpg]
[تصویر: 13570562753.jpg]
[تصویر: 13570562754.jpg]
[تصویر: 13570562755.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2013-01-01 08:56 PM

دوستان لطف می کنند و عکس های زیبایی قرار می دهند. اما صرق قرار دادن عکس بدون هیچ گونه توضیح و با توجه به این که بیشترشون در ایران پیدا نمی شه چه فایده ای داره؟ اینترنت پر از عکس چاقو هست. اگه بحث علمی همراهش باشه یا معرفی نمونه ای که در ایران موجوده به همراه قیمت و مکان خرید باشه بهتر نیست؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-01-01 11:16 PM

(2013-01-01 08:56 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطف می کنند و عکس های زیبایی قرار می دهند. اما صرق قرار دادن عکس بدون هیچ گونه توضیح و با توجه به این که بیشترشون در ایران پیدا نمی شه چه فایده ای داره؟ اینترنت پر از عکس چاقو هست. اگه بحث علمی همراهش باشه یا معرفی نمونه ای که در ایران موجوده به همراه قیمت و مکان خرید باشه بهتر نیست؟

من هم با این صحبت شما کاملا موافق هستم .بهره تاپیک کمی کاربردی بشه تا به دوستان کمک بشه .در حال حاظر در تهران چاقو خوب پشت ویترین مغازه ها پیدا نمیشه چون به شدت به مغازها سر این مساله گیر میدند و تذکر داده اند ولی جالبه در شهرهای دیگه اینجوری نیست و دوستان میتونند بسیار همدیگر را کمک کنند .به عنوان مثال دیروز در سایتی دیگر یه نفر تاپیک فروش لوازم شکار و کوهنوردی زده بود و در عکس ها چاقوهای بسیار خوبی دیدم و گفتم اینا کجا هست گفت در یک مغازه در قزوین .قرار شده برا عکس چاقوهای دیگه و مدلهاشون و قیمتاشون را بفرسته .
دوستان دیگر هم اگر در شهرشون در معازه ای دیدن چاقوهای خوب میفروشه لطفا عکس بگیرند و با قیمت اینجا بزارند .الانم که دیگه اکثر موبایل ها دوربینهایی با کیفیت بسیار خوب دارند .

راستی دوستان اطلاع دارند که اگر از خارج از ایران چاقو برامون با پست بفرستند گیر میدهند یا نه ؟ کسی تجربه ای داشته ؟الان مثلا من سایت سراغ دارم که چاقوهای بسیار خوبی یا قیمتهای مناسب داره و به ایران هم ارسال میکنه و فقط موندم اینجا گیر میدند یا نه .

اون عکس هم که اون دوستمون از مغازه ای در قزوین قرار داده بود را در زیر قرار میدم دوستان نظر بدهند :