شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2013-02-20 03:00 PM

اون چاقوي مشكي نارنجي سوئدي رو من پارسال 18000 تومان خريدم
چاقوي مارك حيدري با دسته پلاستيكي زرد هم هست كه نوع تاشو بزرگ اون پارسال 3000 تومان بود بسيار عاليه و تيزه من تو آشپزخونه خونه هم مدل دسته ثابت اونو دوساله استفاده ميكنم فقط براي تيز كردنش مصقل قصابي كافيه و نياز به سنگ سنباده نيست

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - sorooshsaharfekr - 2013-02-20 03:20 PM

(2013-02-20 02:43 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-20 02:17 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این خب چاقوی سلاخیه دونه ی 2000تومن

دوست عزیز با 2000 تومان الان هیچی نمیدند .البته من برا بریدن سر ازش استفاده میکنم فعلا .2 چاقو زیر هم خریدم ولی هنوز دستم نرسیده و قراره برام بیارند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکت باشه.من واسه همین عید قربان یدونه خریدم1900.شایداونجاگرون میدن شاید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2013-02-20 04:02 PM

يه چيز جالب در مورد اين چاقوهاي حيدري زنجان بگم
تو عوارضي زنجان مدل آشپز خونه اي متوسط دسته پلاستيكي رو از 8 تومان تا آخر سر به 3 تومان رساندم و خريدم جالبه كه تو بازار قزوين همون چاقو رو 2000 تومان قيمت كردمKhansariha (219) ولي تهران خيلي گرون ميدن

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - masih.hunter - 2013-02-20 05:56 PM

(2013-02-20 03:20 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-20 02:43 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-20 02:17 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این خب چاقوی سلاخیه دونه ی 2000تومن

دوست عزیز با 2000 تومان الان هیچی نمیدند .البته من برا بریدن سر ازش استفاده میکنم فعلا .2 چاقو زیر هم خریدم ولی هنوز دستم نرسیده و قراره برام بیارند :

مبارکت باشه.من واسه همین عید قربان یدونه خریدم1900.شایداونجاگرون میدن شاید

سروش جان قیمتهای همدان قابل مقایسه با شهرهای دیگه نیست من بارها از شهر شما خرید کردم بخصوص خوراکیها دقیقا" نصف یا 1/3 اصفهان هستش .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-02-21 12:12 AM

جالب بود در فردوسی چاقو و از این چند کاره ها یا چراغ قوه خوب و قوی پیدا نمیکنید ولی امروز سمت میدان حسن آباد بودم دیدم چند تا از مغازه ها چاقو خوب و از این چند کاره ها و چراغ قوه خوب داشتند .Khansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - choliche - 2013-02-21 12:49 AM

بهترین چاقو وارزونترین چاقو ی ایرانی مارک حیدری می باشد هم سبک هم زد زنگ هم مثل تیغ تیز میشه قیمتشم ارزونه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2013-02-21 07:59 AM

سلام
من هم با نظر شما موافقم . چون سه تا چاقو عيد 91 خريدم كه يكي واسه پوست كردن و دو تاي ديگه هم واسه سر بريدن هست البته از اين هاي كه روش نوشته كلمبيا و عكس هاش هم در همين تاپيك گذاشتم . ما عيد قربان اومديم با اين چاقوها گوسفند قرباني كنم كه آقا چشمتون روز بد نبينه مگه اين چاقو ها مي بريد با هر دوتا چاقو هر چي تلاش كردم نبريد كه نبريد مجبور شدم با يه چاقوي ديگه از همين ساخت وطن خودمان هست سر حيون رو بريدم . گول تيز بودن تيغه رو نخوريد واقعا نمي بره در عمل ما كه از اين چاقوها چيزي نديديم . ولي من قبلا از اين چاقوهاي زنجان داشتم واسه سر بريدن و پوست كردن حرف نداره الان هم ببينيم مي خرم مهم جنس تيغه هست نه شكل چاقو كه اشتباه من اين بود كه به شكل اين چاقو ها اعتماد كردم . Khansariha (8)
[img][تصویر: 111.jpg][/img]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - younes - 2013-02-23 04:56 PM

سلام دوستان من چندی پیش ی کارد مارک HARPOONI F IIگرفتم قیمتشم حدود 100دلاره ساخت ایتالیا ولی جه استفاده اختصاصی داره نمیدونم بعضیا میگن مال قواصی Khansariha (256) اگه دوستان اطلاعی دارن بگن ماهم استفاده کنیمKhansariha (256)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2013-02-24 06:36 PM

مباركت باشه دوست عزيز Khansariha (8)

يه عكسي ازش ميزاشتي تا اساتيد بهتر راهنمايي كنند
اول شما بايد هدفتون رو مشخص مي كرديد بعد اقدام به خريد اون . Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - younes - 2013-02-25 05:31 PM

سلام توي گوگل سرچ كني harpooni f iiميتونيين عكسشو ببين باقيمتش . من يكي از دوستام چندتاي ازين چاقوها ازون طرف اورده بو د كه دوره اي دولار 1200 تومان من دوتاشو خريدم 250000 تومان براي استفاده خاصيم نخريدم فقط چون طراحي خيلي شيكي داشتن اونارو گرفتمKhansariha (256)