شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - yasharsatyr - 2013-05-16 11:03 AM

دوستان عزیز - بنده شهرستان هستم - می خوام بیام تهران واسه خرید چاقو شکاری

لطفا آدرس دقیق بدید از کجا تهیه کنم - چاقو شکاری تمام مشکی خوشگل می خوام - مثل رامبو

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-16 01:26 PM

(2013-05-16 11:03 AM)yasharsatyr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز - بنده شهرستان هستم - می خوام بیام تهران واسه خرید چاقو شکاری

لطفا آدرس دقیق بدید از کجا تهیه کنم - چاقو شکاری تمام مشکی خوشگل می خوام - مثل رامبو

سلام دوست عزیز
الان در تهران برای فروش چاقو سخت گیری شدید هست و معمولا مغازه ها یا دیگه چاقو نمیفروشند یا خیلی به ندرت در ویترین قرار میدهند .

در تهران در میدان امام خمینی به سمت حسن آباد سمت چپ خیابون چند وقت پیش دیدم یه مغازه ابزار فروشی یه سری چاقو پشت ویترین داشت .
در میدان گمرک هم بعضی مغازه ها چاقو دارند ولی باید سوال کنید چون در ویترین قرار نمیدهند .

اون مدل چاقویی هم که شما میخواید من شک دارم مغازه ای داشته باشه و من تابحال ندیدم کسی بفروشه .بهترین کار سفارش از سایتهای خارجی مثل Aliexpress هست .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2013-05-16 01:45 PM

چند وقت پیش چاقوی گربر زیر رو اینترنتی خریدم 120 البته غلاف هم داره. تو چین تولید شده اما تحت لیسانس گربر. در کل خوش ساخته.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - yasharsatyr - 2013-05-16 04:26 PM

دوستان - مگه میشه از سایت خارجی خرید کارد؟ چطوری

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-16 05:49 PM

(2013-05-16 04:26 PM)yasharsatyr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان - مگه میشه از سایت خارجی خرید کارد؟ چطوری

ببین دوست عزیز این مدل چاقویی که شما دنبالش هستید به FIRST BLOOD RAMBO II KNIFE معروف هست .در سایت Aliexpress هم فروشنده این مدل زیاد هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ایران هم ارسال میکنند که معمولا 1 ماه تا 40 روز طول میکشه به دست شما برسه .در سایتهای مختلف افرادی هستند که میتونند براتون کار سفارش و پرداخت را انجام بدهند به عنوان مثال در سایت Persiantools این افراد گویا این کار را انجام میدهند :

البته رنگ سبز این چاقو هم بسیار زیبا هست :

این هم دو مدل دیگه :

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - yasharsatyr - 2013-05-16 06:44 PM

راه دیگه ای برای خرید هست؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-16 07:51 PM

(2013-05-16 06:44 PM)yasharsatyr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راه دیگه ای برای خرید هست؟

یه بنده خدایی هم یه سری چاقو مارک Gerber در آدرس زیر میفروشه .چاقه ها همه از همین سایت Aliexpress و سایتهای مشابه خریداری شده و چینی هست البته جنسشون خوب هست ولی اینکه میگه اصل هست و .... دروغ هست .جنس چسنس درجه یک هست و تنها خوبیش اینه که موجود هست و لازم نیست 1 ماه برای رسیدنش صبر کنید ولی قیمتهاش بالاست .(اگر خودتون سفارش بدید قیمتش نصف یا کمی کمتر از نصف در میاد)

البته در تهران در میدان گمرک هم من پرسیدم یک مغازه با قیمت ارزانتر همین مدلها را داشت .

در مورد اون مدل چاقو شما میتونید بیاید و در فردوسی - میدان گمرک و حسن آباد از مغازه ها سوال کنید شاید شانسی یکی اون مدل را داشته باشه البته بسیار بسیار شانستون کم هست ولی امکان داره مدلهای دیگه داشته باشند که مورد پسند شما واقع بشه .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - yasharsatyr - 2013-05-16 10:12 PM

از شما متشکرم.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - yasharsatyr - 2013-05-17 09:50 PM

دوستان گلم - امروز رفتم بازار مرزی (ایران - ترکمنستان) یه کلبه شکار بود که تا عمرم اینجوری مجهز ندیده بودم

که قسمت شد اینها رو بگیرم - چراغ پلیس اصل 15 تومن - شکاری کلمبیا 40 تومن

[تصویر: 51861252125204929224.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-24 08:49 PM

این هم از خریدهای من که به تازگی به دستم رسیدند : :Khansariha (219)

چاقوی تاشو مارک Gerber :

[تصویر: 44153645208884347801.jpg]

[تصویر: 80279435642381852793.jpg]
چاقو چند کاره سوئیسی :

[تصویر: 67667663960062016828.jpg]