شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - flower - 2013-05-24 09:01 PM

سلام دوست عزیز
چند خریدی و از کجا؟
آخه این سایته که لینکشو دادی خارجیه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-24 09:10 PM

من از خارج از ایران خریدم و مسافر برام آورده .Khansariha (399)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ln 1 - 2013-05-24 09:17 PM

این هم کادو یکی از دوستان . ساخت اسپانیا. کیفیتش بد نیست. یه تسمه اضافه روی قلاف دوختم تا احتمالا افتادن خیلی کمتر بشه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2013-05-24 09:33 PM

مبارکتون باشه " کارد‌های خیلی‌ خوبیه دوست من،من تقریبا ۵ ساله دارم ازشون استفاده می‌کنم تیغه‌های خیلی‌ محکمی داره تنها ایرادش اینکه به خاطر ضخامت زیاده تیغه هنگام پوست کندن یکم زود کند می‌شه

این کاردها رو شرکت Victorinox وارد کرد و قیمت خیلی‌ مناسبی داشت ولی‌ این چند ساله دیگه خبری ازشون نیست و اگر هم گیر بیاد با قیمت‌هایی‌ میفروشن که دیگه نمی‌شه طرفش رفت در هر صورت قدرش رو بدونید هدیه خوبیه
[تصویر: Untitled.png]
یا علی‌

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - royal - 2013-05-24 10:12 PM

سلام دوستان يه كارد به من معرفي كنيد كه به درد شكار بخوره و هم اينكه قيمتش بالا نباشه در حد 15 تا 20 تومن چون اگه گم بشه زياد برام مهم نباشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2013-05-24 11:19 PM

(2013-05-24 09:10 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو جعبه گربر نوشته ساخت چین؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ln 1 - 2013-05-24 11:22 PM

بهترین انتخاب مدلهای وطنی ساخت زنجان ترجیحا با مارکهای معروفتر مثل حیدری و ... . انصافا بیشتر از مبلغ پرداختی ارزش دارن . قیمتش هم مناسبه .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unique - 2013-05-25 06:21 AM

من شنيدم چاقو حيدري كه اخيرا پره توي بازار شده ،از همونا كه چاپ ليزري داره و زنگ نزن هستش.كارخانه اي و اصفهاني هستندونه زنجاني.
(2013-05-24 09:01 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
چند خریدی و از کجا؟
آخه این سایته که لینکشو دادی خارجیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-05-25 09:49 AM

(2013-05-24 11:19 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-24 09:10 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو جعبه گربر نوشته ساخت چین؟

سلام
بله دوست عزیز این چاقو Gerber ساخت چین هست و به طریق پستی برام ارسال شده و اون یکی چند کاره را به برام مسافر آورده .

این چاقو Gerber اصل آمریکایی نیست ولی من تست کردم کیفیت خیلی خوبی نسبت به قیمتش داشت .البته همین چاقو را الان در ایران دارند بالای 100 تومان میفروشند در سایتها و میگند چاقوی اصل هست و ....

این چاقو برای من با هزینه پستی و ترخیص حدود 20 دلار در آمد .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - crossbow - 2013-05-25 09:55 AM

(2013-05-24 10:12 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان يه كارد به من معرفي كنيد كه به درد شكار بخوره و هم اينكه قيمتش بالا نباشه در حد 15 تا 20 تومن چون اگه گم بشه زياد برام مهم نباشه

رویال عزیز این کارد‌هایی‌ که علی‌ آقا خریدن رو یه نگاه بندازید هم قیمتش خیلی‌ مناسب هم بخاطر تیغهٔ نازکش و اینکه جنسش استیل نیست زود تیز می‌شه و دیر هم کند می‌شه