شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - smostafam - 2013-08-29 07:30 PM

چه شهر خوبی که یک فروشگاه ش اینقد چاقو برا فروش داره توی شهر ما فروش چاقو غدغن شده و باید واسه شکار از کارد میوه خوری استفاده کرد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - KRALMAGNUM - 2013-08-29 09:39 PM

(2013-08-29 06:37 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یکی از دوستان از یکی 2 تا مغازه در شهرشون برام از چاقو ها عکس گرفته بودند و فرستاده بودند که حیفم آمد در سایت قرار ندم .
من یک سری از این چاقو ها که بنظرم جالب بود را علامت گذاری کردم .بنظر دوستان از این مدلها که علامت گذاشتم کدوما خوب هستند ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش قیمتاش مال کجاست؟خیلی قیمتاش مناسبه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-08-29 09:55 PM

(2013-08-29 09:39 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-29 06:37 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یکی از دوستان از یکی 2 تا مغازه در شهرشون برام از چاقو ها عکس گرفته بودند و فرستاده بودند که حیفم آمد در سایت قرار ندم .
من یک سری از این چاقو ها که بنظرم جالب بود را علامت گذاری کردم .بنظر دوستان از این مدلها که علامت گذاشتم کدوما خوب هستند ؟

داداش قیمتاش مال کجاست؟خیلی قیمتاش مناسبه.

من قیمت نزدم و فقط شماره زدم . Khansariha (368)

قیمتها به شرح زیر هست و فکر کنم مال راسر باشه : (یوزر shahsavar زحمت ارسالش را برام کشیدند )

شماره :
1 =15/500
2 =18/500
3 =17/500
4 =15/500
5 =23/500
6 و 9 و 13 = 14/000
7 و20 = 21/000
8 = 15/000
10 = 18/500
11= 18/500
12= 10/000
14=15/500
15 و 22= 17/500
16= 10/000
17=9/500
18=10/000
19=18/000
21= 18/500

چاقو باک اصل مدل 102 Buck قیمت 360

خودم میخوام چاقو شماره 14 را بگیرم ولی بعضی چاقو های دیگه هم مثل شماره های 16 تا 21 و شماره 8 تا 13 هم برام قیافه هاشون خوبه و با توجه به قیمتشون هم بنظرم خوبه برا من که تاحالا چاقوهام همه بالا 100 تومان بوده .

بنظر دوستان قیمتاشون خوب هست یا کسی جایی قیمت بهتر سراغ داره ؟قیمت بهتری که بتونه برام بگیره و بفرسته .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-08-29 10:36 PM

سلام هیچکس خان

شما که چاقو های بالای 100 تومن داشتی فکر نمی کنی قیمت باک 102 خیلی بالاست ؟

اما بقیه قیمتاشون کم و بیش منصفانه است .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - darkman - 2013-08-29 11:41 PM

دوستان من رفته بودم یه سری تجهیزات بگیرم(ما اراکیم) یه چاقو دیدم که خیلی جالب بود
رنگ بندیش خیلی تو چشم می زد
یه غلاف پلاستیکی کمری داره پشتشم چخماخ داره برا آتیش درست کردن
خوشم اومد
حتما میرم یه دونه می گیرم
اینم عکساشه

قیمتشم دقیق یادم نیست
یا گفت 125 یا 135
فروشندش گفت ساخت سوئد هست و تیغش هم فولاد ضد زنگه و فوق العاده تیز و به این راحتی ها هم کتد نمیشه
اینم لینک فروش اینترنتیش:

گفتم بذارم شاید خوشتون بیاد
کوچیک همه بچه های گل سایت
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-08-30 12:44 AM

(2013-08-29 10:36 PM)Romel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هیچکس خان

شما که چاقو های بالای 100 تومن داشتی فکر نمی کنی قیمت باک 102 خیلی بالاست ؟

اما بقیه قیمتاشون کم و بیش منصفانه است .

بله دست عزیز بنظر من هم قیمت چاقو باکش خیلی بالا هست با توجه به قیمت جهانیش که حدود 36 37 دلار هست .

(2013-08-29 11:41 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من رفته بودم یه سری تجهیزات بگیرم(ما اراکیم) یه چاقو دیدم که خیلی جالب بود
خوشم اومد
اینم عکساشه

قیمتشم دقیق یادم نیست
یا گفت 125 یا 135
فروشندش گفت ساخت سوئد هست و تیغش هم فولاد ضد زنگه و فوق العاده تیز و به این راحتی ها هم کتد نمیشه

Khansariha (8)

این جاقو ها خوب و خوش دست هستند البته میگند ضد زنگ هست قبول نکن .
من الان این چاقو مدل زیر را دارم که از آمریکا برام آوردند و در سایت آمازون در قسمت چاقوهای شکاری رتبه دوم را داره (قبلا اول بود) :

با اینکه روش هم زده کربن استیل و قاعدتا باید ضد زنگ باشه بعد از اولین استفاده قسمتهایی از تیغه زنگ زد که امشب در نفت قرار دادم ببینم تا صبح چی میشه و میشه زنگش را برد یا نه .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - saeedirooni - 2013-08-30 01:02 AM

با تشکر از همه خصوصآ آقا اشکان و جناب هاشمی عزیز
چند مدل باک من اینجا (اصفهان) دیدم از 300 الی 450 تومن قیمت میداد!!!
کسی اصفهان جایی میشناسه که کارد گربر داشته باشه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2013-08-30 09:37 AM

(2013-08-29 05:22 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با کاربردهایی که دوستمون آقا اشکان گفتن تا 20-30 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

دوست عزيز اگه چاقوي خوب و ارزون مي خواهيد فكر كنم با حدود 10 الي 12 تومن چاقوي سلاخي حيدري بگيريد بسيار تيزه و با مصقل فولادي تيز ميشه و نيازي به سنگ سنباده نداره و اگه براي عشقبازي مي خواهيد هر چقدر پول بديد ضرر نكرديد اين چاقوي حيدري فلز تيفه تا انتهاي دسته ادامه داره و دسته محكمي داره

(2013-08-26 11:59 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقوي سلاخي يا پوست كني با مارك حيدري كه فلز تيغه تا انتهاي دسته ادامه دارد به همراه غلاف چرمي كه توسط خودم ساخته شده:

[تصویر: 26_13137754798268763.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezamohammadi - 2013-08-30 10:00 AM

(2013-08-29 11:41 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشم اومد
اینم عکساشه

قیمتشم دقیق یادم نیست
یا گفت 125 یا 135

Khansariha (8)

سلام جناب دارکمن
این چاقو ساخت کجاست و قیمتش چنده ؟ من خیلی خوشم اومد میشه لطفا" بگرسی تیغه های کربن هست یا نه ؟ ممنون میشم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - اشکان - 2013-08-30 10:49 AM

(2013-08-29 06:17 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش راستش ما چند شکل مختلف از همین چاقوهای معمولی 20یا30 تومنی داریم قبل از شکار با سنگ مخصوص حسابی تیزش میکنیم و میریم شکار همه چیزم باهاش میبریم از در قوطی کنسرو گرفته تا شاخ و برگ و خود شکار و همه چی و برای دفعه بعد هم همینطور تا حالا هم هیچوقت لنگ نبودیم .
من به شخصه پول زیاد حاضر نیستم بابات چاقو بدم چون تا حالا چاقویی ندیدم که این کارها رو باهاش بکنی و بازم تیز بمونه .و تازه اینا رو هم اگر گم کنم یا جایی جا بذارم دام نمیسوزه

دوست عزيز اگه چاقوي خوب و ارزون مي خواهيد فكر كنم با حدود 10 الي 12 تومن چاقوي سلاخي حيدري بگيريد بسيار تيزه و با مصقل فولادي تيز ميشه و نيازي به سنگ سنباده نداره و اگه براي عشقبازي مي خواهيد هر چقدر پول بديد ضرر نكرديد اين چاقوي حيدري فلز تيفه تا انتهاي دسته ادامه داره و دسته محكمي داره

سلامKhansariha (8)

در تایید فرمایشات دوستان من هم موافقم که یا پول عشقتون را می دهید و لذتش را می برید یا یک کاردی با قیمت ارزان میخرید که شاید مارک نباشه و ظاهر قشنگی هم نداشته نباشه ولی عملا تو شرایط خاص نیاز های شما را براورده کنه ، خود من کاردهای آنچنانی با مارک های خاص را دوست دارم و هر وقت شرایطش جور شد حتما میخرم ولی پول عشقم را میدهم و بیشتر از داشتنش لذت می برم و دوست دارم کلکسیون باشه ولی برای استفاده همین کاردهای که دوستان معرفی کردند خیلی هم عالی است . مثلا من ویکتور اینوکس اصل دارم ولی همش تو خونه است و کاردی که همراه خودم می برم این کاردسنگری امریکایی شکل زیر است که در وضعیت کاملا زنگ زده بدستم رسید و چرم دسته اش هم خراب شده بود خودم زاج کاریش کردم و چرمش را درست کردم جلد هم برایش دوختم و تیغه محکمی دارد خیلی هم دوستش دارم یه چاقوی سلاخی ارزان هم تو ماشین هست برای کار گوشت و...[تصویر: 13591268692.jpg]

هم عکس تعدادی از کاردهایم هست