شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-05 09:32 PM

بنظر من بجاش از این چاقوهای Gerber چینی بگیر خیلی خوب جواب داده .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - tinger - 2013-09-05 09:33 PM

بهترین روش برای تیز مردن چاقو چیه؟چاقو تیز کن خوب سراغ ندارید؟من چاقو گربر داشهم اوایل مثل تیغ بود الان کند شده و مثل اولش نمیشه!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - jabili - 2013-09-05 10:41 PM

(2013-09-05 09:32 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمتاشون چنده؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-05 11:11 PM

(2013-09-05 09:33 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین روش برای تیز مردن چاقو چیه؟چاقو تیز کن خوب سراغ ندارید؟من چاقو گربر داشهم اوایل مثل تیغ بود الان کند شده و مثل اولش نمیشه!

(2013-09-05 10:41 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 09:32 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی داره چه مدلیش باشه .اگر مدل تیغه ساده باشه که با یه مثقل خوب کار حل میشه .اگر چاقو اون یه قسمتیش اره ای هست و اونجاش کند شده میتونید از این سوهانهای کوچک با نمره ای که سطح نرم داره استفاده کنید .البته من یک چاقو تیزکن دارم که برای هر نوع چاقویی مناسب هست ولی فکر نکنم در اینجا پیدا بشه .عکسش را در زیر قرار میدم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمتاشون چنده؟

از 60 70 تومان تا 120 تومان

در تهران در میدان گمرک پیدا میشه و در فردوسی هم من 2 روز پیش در مغازه درنا دیدم چندین مدل خوبشو داشتند و در ویترین داخلی مغازه بود .اگر میخواید من شنبه دارم میرم اونجا کار دارم براتون عکس بگیرم و قیمت هم بگیرم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - jabili - 2013-09-05 11:20 PM

والا نمیتونم 60 70 تومن به چاقو بدم.مرسی دوست عزیز

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-05 11:45 PM

(2013-09-05 11:20 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا نمیتونم 60 70 تومن به چاقو بدم.مرسی دوست عزیز

بنظر من چاقوی زیر را بگیر .ساخت زنجان هست و دوستان هم ازش کاملا راضی بودند .قیمتش هم گویا 18 19 تومان هست .

[تصویر: chaghoo%20zanjan%202.jpg]
[تصویر: 13776419941.jpg]

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - rezajf - 2013-09-06 12:20 AM

(2013-09-05 07:58 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چاقو های برونینگ ک تو بازار هست کیفیتشون چجوریه؟
چند قیمتن؟تو ویترین یه مغازه دیدم بسته بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جبيلي جان من دو سال پيش گرفتم 12000 (بله دوازده هزار تومان) البته قبضه مشكي رنگ امسال يه مغازه ادعاي اصل بودن اين رو داشت و 170Khansariha (367) قيمت مي داد ولي به نظرم جاي ديگه 30 تومان قيمت مي داد
از نظر من به درد نمي خوره يه نگاه به لينك زير بينداز من باهكو سوئد رو پيشنهاد مي كنم من دو سال پيش 18 تومان خريدم و به قدري تيزه كه موي دست رو عين تيغ مي تراشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-06 02:42 AM

یه چیز جالب براتون بگم .
چند روز پیش برای ماهیگیری سمت کردستان رفته بودم و برگشتنه گفتم یه سری هم به مریوان و دریاچه زریوار بزنیم .در بازار اونجا یه مغازه صنایع دستی بود و 2 تا چاقو زنجان گرفتم دونه ای 9 تومان
عکس ها را در زیر قرار میدم .باور کنید بسیار بسیار خوشدست و تیز هستند و جنسشون هم جوری هست که کند هم بشند میشه راحت و سریع تیزشون کرد .
میتونم بگم عالی هستند نسبت به قیمت و .... هم برای شکار و زدن سر شکار یا پاک کردن شکار و هم برای مثلا ماهی پاک کردن و هم برای کار خونه عالی هستند .
برای شکار هم راحت میشه براشون یه جلد چرمی درست کرد .

از دوستان کسی تجربه کار با این چاقو ها را داشته ؟ در عکس ها میبینید دست هم گرفتم که اندازه تیغه چاقو و خوشدستیش تا حدی معلوم بشه :

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2013-09-06 08:21 AM

(2013-09-06 12:20 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-05 07:58 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چاقو های برونینگ ک تو بازار هست کیفیتشون چجوریه؟
چند قیمتن؟تو ویترین یه مغازه دیدم بسته بود
جبيلي جان من دو سال پيش گرفتم 12000 (بله دوازده هزار تومان) البته قبضه مشكي رنگ امسال يه مغازه ادعاي اصل بودن اين رو داشت و 170Khansariha (367) قيمت مي داد ولي به نظرم جاي ديگه 30 تومان قيمت مي داد
از نظر من به درد نمي خوره يه نگاه به لينك زير بينداز من باهكو سوئد رو پيشنهاد مي كنم من دو سال پيش 18 تومان خريدم و به قدري تيزه كه موي دست رو عين تيغ مي تراشه

سلام دوست عزیز
قیمت روز این باهکو رو دارین و سوال بعدی ابنکه این چاقو اصل و تقلبی داره یا نه > Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2013-09-07 11:17 AM

سلام و درود بر دوستان عزيز Khansariha (8)
بزرگواران يه لطفي بكنند نظرشون رو در مورد چاقوي زير اعلام نمايند .

هر سه چاقو با مارك MUELAY MADE IN SPAIN مي باشد دو تاي اولي رو فروشنده 250.000 هزار و آخري رو 160.000 هزار قيمت عنوان كرده !
بنظرتون چند مي ارزه . و آيا جنسش خوب هست واسه گوشت بريدن و يا سر بريدن گوسفند ؟

البته آخري رو تيغه اش كلمه INOX هم نوشته Khansariha (8)

[تصویر: 13785400451.jpg]