شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-09-07 01:03 PM

arash1324 عزیز امکانش هست عکس با کیفیت بهتری بگذاری و از تیغه ها جداگانه تصویر بدی یا حتی از
غلاف هاشون . جنس غلاف و کیفیتش چطوره ؟
ایا مورد 1 و 2 با قبضه متفاوت موجود بود یا فقط همین جنس و همین رنگ ؟
جعبه یا کارتن داشتند ؟
تو دست چطور بودند ؟ سنگین یا بالانس ؟ روی تیغه به جنس ان اشاره شده بود ؟

البته من صاحب نظر نیستم اما حتی اگر اسپانیایی هم باشن !!! 250 به نظر من زیاده .

ممنون.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Sagheb - 2013-09-07 01:16 PM

آقا آرش چرا تو همین رنج قیمت دنبال مارک گربر آمریکا نمیری که از اکثر مارک ها بهتر هست و تو آمیرکا سومین برند برتر هست
معمولاً این مدل هاش بیشتر گیر میان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخخخخخخخخخخ Khansariha (367)
شرمنده شادم رفت حجمشون رو کم کنم
ببخشید

------------------------------------------------------------------------------
این هم آدرس سایت گربر می تونید دیگر مدل هاشو رویت کنید

http://www.gerbergear.com/

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-09-07 02:08 PM

sagheb خان البته گربر مارک خوبیه به شرط اینکه اصل باشه و اساسا" موجود باشه ... من غیر از یک یا دو مدل از تصاویری که شما
گذاشتید را ندیدم در تهران .
همین مدل معروف ( از بالا به پایین شماره 4 ) که کم و بیش دیده میشه من از 95 تا 115 قیمت گرفتم تا 195 !!! اخری ادعا میکنه که اصله اما نیست .
اگر از بقیه مدلهای گربر که تصاویرش را اینجا قرار دادید سراغ دارید لطفا" قیمتش را هم بفرمایید تا بهتر بشه مقایسه کرد .

با تشکر .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Sagheb - 2013-09-07 02:58 PM

یکی از دوستان شماره 6 و 7 از بالا رو داره به قیمت 300 میده ، البته نمی دونم اصل هست یا نه ولی خیلی سنگین و خوشدسته

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - hellboy - 2013-09-07 04:24 PM

دادا کاری با اصل بودنش ندارم اما برای کاری که ارش جان میخواد هیچکدوم بدرد نمیخوره اینا واسه سر بریدن پرنده خوبه نه گوسفند
تیغه خیلی کوتاه اصلا واسه سر بریدن 4پا خوب نیست مگه بخاین تفلک رو زجر کش کنید چاقویی که واسه سر بریدن گوسفند میخاین باید تیغبلندی داشته باشه و قسمت سافش بلند باشه تا راحت شاهرگ رو ببره با این چاقوها کوتاه تا به شاهرگ برسین حیون بیچاره کلی دست و پا میزنه هم شمارو حسابی کثیف میکنه هم مجبورین سفت نگهش دارین که زیر پوستش همه خون مردگی میشه و گوشت کثیف میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Sagheb - 2013-09-07 06:48 PM

تو رشت در بازار ماهی فروشا از یه کارد های خیلی بزرگ استفاده می کنند که یا یک ضربه معمولی کله ماهی رو براحتی جدا می کنند ، این کارد ها تیغه فولادی و دسته زرد یا نارنجی پلاستیکی و ساخت زنجان هستند طولشون هم از 40 50 سانت شروع میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - tinger - 2013-09-07 10:45 PM

ازچاقوهای گربرکه دوستنون saghebگذاشته شماره ٢تا۵رو حدود ١٠٠تومن قیمت دارم در اراک.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-08 01:20 AM

(2013-09-07 02:08 PM)Romel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sagheb خان البته گربر مارک خوبیه به شرط اینکه اصل باشه و اساسا" موجود باشه ... من غیر از یک یا دو مدل از تصاویری که شما
همین مدل معروف ( از بالا به پایین شماره 4 ) که کم و بیش دیده میشه من از 95 تا 115 قیمت گرفتم تا 195 !!! اخری ادعا میکنه که اصله اما نیست .
اگر از بقیه مدلهای گربر که تصاویرش را اینجا قرار دادید سراغ دارید لطفا" قیمتش را هم بفرمایید تا بهتر بشه مقایسه کرد .

با تشکر .

دوست عزیز من والا از همین مدلهای چینی دارم و ازش کاملا راضی هستم .بستگی بکار شما داره ولی این چاقوها به درد سر گوسفند بریدن نمیخوره .من اکثر اوقات دیدم سر گوسفند را با این چاقوهای دسته زرد میبرند و اکثر قصابها هم از این چاقوها استفاده میکنند .
البته یه مدل چاقو حیدری هم گرفته بودم که قد و قواره و اندازه اش به درد این کار میخورد .

در تهران اگر چاقو گربر از همین چینیها میخواید هم در گمرک پیدا میشه و در فردوسی هم من در مغازه درنا و مغازه منصور سهرابی دیدم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Sagheb - 2013-09-08 09:00 AM

آقا این چین به گربر هم رحم نکرد !!!!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (290)
عجب حکایتی ها !!!!!!!!!! Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-09-08 09:59 AM

(2013-09-08 01:20 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-07 02:08 PM)Romel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر .

دوست عزیز من والا از همین مدلهای چینی دارم و ازش کاملا راضی هستم .بستگی بکار شما داره ولی این چاقوها به درد سر گوسفند بریدن نمیخوره .من اکثر اوقات دیدم سر گوسفند را با این چاقوهای دسته زرد میبرند و اکثر قصابها هم از این چاقوها استفاده میکنند .
البته یه مدل چاقو حیدری هم گرفته بودم که قد و قواره و اندازه اش به درد این کار میخورد .

در تهران اگر چاقو گربر از همین چینیها میخواید هم در گمرک پیدا میشه و در فردوسی هم من در مغازه درنا و مغازه منصور سهرابی دیدم .

ممنون از راهنمایی شما . بله منهم در فردوسی دیده بودم که البته متغیر قیمت میدادند .
تفنگ چینی تحت لایسنس را میشه داشت یا تفنگ ترک به قول شما بستگی به نوع استفاده و انتظارات ادم داره اما کارد
برای من اصالتش مهمه چون وسیله ای نیست که هر روز بخوام ازش استفاده کنم .
اما بعضی چاقو های چینی را دیدم که خوب بودند .
اما در مجموع قیمتها بالا هستند .