شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2013-09-18 12:41 PM

(2013-09-18 12:18 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان می خواستم ای چاقو را بخرم از دوستان کسی از این مدل
که نوشته برونینگ اطلاعاتی داره قیمت داد40
اين چاقوها ساخت چين هست . Khansariha (8)

(2013-09-18 11:07 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش جان چاقو هایی خوبی هستن . البته قیمتهای فروشنده هم فضایی شده . پارسال چاقوی ویکتورینکس را با اختلاف قیمت 40 هزار تومانی نسبت به این فروشگاه از اقای حریری که خودشون ید طولایی در گرانفروشی دارن تهیه کردم .تازه اقای میری ادعای نمایندگی ویکتورینکس را هم دارن .

من حقيقتا اين برند رو با قيمت هاي داخل فروشگاه هاي خارجي كه مقايسه كردم گرون نيستند . البته هر فروشگاه يه قيمتي داره . ولي نسبت به اونا قيمتش معقول تر هست . ولي چاقوهاي ويكتور چون شناخته شده تر هست گرونتر هست و از اين معروفيت برند واسه سود بيشتر استفاده مي كنند .
اي كاش همون زمان به ميري مي گفتي فلاني اين قدر قيمت داده . بعد عكس العملش رو ميديدي .
به هر حال با اين عقيده كه پول اينها پول عشقه . قيمت واحدي رو نمي توني براي اين لوازم پيدا كني . نمونه اش فردوسي تهران كه بقول خودشون بازار هست تو فاصله كمتر از 5 متر بشتر از 5 قيمت رو براي يك جنس بهت ميدن .

من حقيقت مي خوام هر سه مدل رو كه عكسش رو گذاشتم بخرم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mehrdadjan - 2013-09-18 12:54 PM

(2013-09-18 12:41 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-18 12:18 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش جان متوجه نشدم به این قیمت خوبه یا نه یا کیفیت چطور هست تشکرKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shahsavar - 2013-09-18 12:56 PM

سلام . قیمت چاقوهای مئولا اسپانیا چقدره ؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2013-09-18 01:03 PM

مهرداد جان این برونینگ تاشو ساخت چین هست و کیفیت نسبتاً خوبی داره ولی فکر کنم قیمت رو یکم بالا گفته.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2013-09-18 01:07 PM

(2013-09-18 12:54 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-18 12:41 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش جان متوجه نشدم به این قیمت خوبه یا نه یا کیفیت چطور هست تشکرKhansariha (8)

سلام مهرداد جان Khansariha (8)
وا.. چند فروشگاه سايت خارجي درخصوص چاقوهاي MUELA نگاه مي كردم اين چاقوهاي برونينگ رو ديدم كه نوشته ساخت چين .ولي از نظر كيفيت بايد دوستاني كه خريده اند و ازش استفاده كرده اند شما رو راهنمايي كنند . چون به هيچ وجه از روي عكس نميشه قضاوت كرد .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - leopard - 2013-09-18 03:03 PM

آقا دنبال چاقوی شکاریم.....از کجای تهران میشه گرفت؟؟؟؟فردوسی رفتم چیزی ندیدم...یه جا داشت میگفت فروشی نیست....کسی آدرس داره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-09-18 03:41 PM

(2013-09-18 03:03 PM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دنبال چاقوی شکاریم.....از کجای تهران میشه گرفت؟؟؟؟فردوسی رفتم چیزی ندیدم...یه جا داشت میگفت فروشی نیست....کسی آدرس داره

فردوسی فروشگاه درنا داره ولی پشت ویترین نیست و باید بگید بهتون نشون بده .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - leopard - 2013-09-18 03:45 PM

قربون دستت...فهمیدم کدوم فروشگاهو میگین....زیاد از دمش رد شدم

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ln 1 - 2013-09-18 04:25 PM

[تصویر: 13794940771.jpg]

قیمتش خوبه . من از مشهد 50 خریدم. کیفیت ساختش هم خوبه . 40تومن واقعا ارزش داره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2013-09-18 07:49 PM

اینم یه چاقو که از زنجان خریدم و روش یه مثبت صلیبی و نام "زنجان" کوفته شده.
کاورش رو هم خودم دوختم ازچرم هم بهتر شد.
در ضمن چون تیغه ی چاقو خام بود و زنگ میزد زاج کاریش کردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)