شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - bycal - 2013-09-18 09:28 PM

(2013-09-18 07:49 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه چاقو که از زنجان خریدم و روش یه مثبت صلیبی و نام "زنجان" کوفته شده.
کاورش رو هم خودم دوختم ازچرم هم بهتر شد.
...................

Khansariha (8)
سلام دوستان عزیز
THUNDER. جان کارد و چاقو همونطور که خودتون بهتر از همه میدونین از ملزوماتیه که همراه شکارچی هست حال فرض بفرمایید بنا به هر دلیلی مثل لیز خوردن و یا پرت شدن و.......اگه کارد همراهتون حالت اهرم بشه بین بدن و جای دیگه ایا جلد یا کاور تحمل داره که در اثر فشار وارده به نوک تیز کارد پاره نشه این حتی در مورد جلد های کارخونه ای هم باید در نطر داشت به همین جهت در اکثر مواقع چاقو نسبت به کارد ترجیح داده میشه لذا در استفاده از این جلد و انواع مشابه حتما این نکته مد نطرتون هست و اگر دقت کنید کارد های خوب در قسمت نوک جلد حالت غلاف فلزی داره یا از چرم محکمتری استفاده شده
حق نگهدارKhansariha (8)
ضمنا کارد زیبایی هست لطفا قیمت رو هم بفرمایید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - THUNDER - 2013-09-18 10:25 PM

درست میفرمایید بیژن جان.
البته باید بگم که من قسمت این تیغه رو چند لایه و خیلی محکم دوختم و مطمئن هستم که چاقو به هیچ وجه قادر به پاره کردنش نیست.
ناقابل ده هزار تومن.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - karegarm - 2013-09-19 02:03 AM

با عرض سلام خدمت دوستان
كسي اطلاعي از كشور سازنده و قيمت چاقوي كلمبياي عقاب نشان زير دارد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2013-09-19 02:40 AM

ساخت چين هست داداش

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ammirr - 2013-09-19 11:23 AM

(2013-09-19 02:03 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان
كسي اطلاعي از كشور سازنده و قيمت چاقوي كلمبياي عقاب نشان زير دارد؟

تو سايت گجت كمپ قبلا زده بود 50 تومن كه بيشتر از قيمت واقعيشه

در ضمن اين كلمبيا ها همگي ساخت چين هستن هر چند رو تيغه نوشته usa

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - HMAR - 2013-09-28 11:26 AM

سلام/من یه کارد با تیغه اره آتیشی 3میل درست کردم نمیخوام زاجکاریش کنم و قصدم آبکاری هست کسی میدونه چطوری باید آبکاری کنم یا جایی هست که این کار را انجام بدن.ممنون از همتون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - daneshyar - 2013-09-28 12:54 PM

(2013-09-28 11:26 AM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام/من یه کارد با تیغه اره آتیشی 3میل درست کردم نمیخوام زاجکاریش کنم و قصدم آبکاری هست کسی میدونه چطوری باید آبکاری کنم یا جایی هست که این کار را انجام بدن.ممنون از همتون
بعضی از سپر سازی های قدیمی آبکاری میکنن.
آخه قبلا اکثر سپرها فلزی بود و الان همه شده پلاستیکی.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2013-09-28 02:53 PM

امروز یه چاقو به کلکسیونم اضافه شد که اگه ببینید میخندیدKhansariha (166)Khansariha (166)Khansariha (166)Khansariha (362)Khansariha (362)Khansariha (362) میخندید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - saeedirooni - 2013-09-28 07:16 PM

(2013-09-28 02:53 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یه چاقو به کلکسیونم اضافه شد که اگه ببینید میخندیدKhansariha (166)Khansariha (166)Khansariha (166)Khansariha (362)Khansariha (362)Khansariha (362) میخندید

داداش عکسشو بذار بخندیمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - TAKTAZ - 2013-09-28 07:56 PM

چاقو های کلکسیونی
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]