شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-01-16 10:31 PM

دوستان لطفا از ارسال اسپم خودداری فرمایید

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - I.V.O - 2014-01-21 02:45 PM

سلام بر دوستان Khansariha (8)
می شه اساتید نظرشون رو در مورد این تیغه اره برش برای درست کردن چاقو بگن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - bycal - 2014-01-21 02:56 PM

(2014-01-21 02:45 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می شه اساتید نظرشون رو در مورد این تیغه اره برش برای درست کردن چاقو بگن s
سلام دوست عزیز
از این کلیپ میتونین استفاده کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق نگهدارKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gafor - 2014-01-22 10:08 PM

خرید امروز بنده چاقوی ضامن دار وقفل دارباآلیاژسنگین که میشه بعنوان سرنیزه به اسلحه ak-47یا همون کلاشینکوف وصل کردقیمت 15000تومان البته جای دیگه 30000تومان هم قیمت کرده ام

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gafor - 2014-01-22 10:50 PM

چاقوتیز کن ساخت تایوان قیمت 5000تومان بوسیله اهرم وسط به دیوار یا سطوح هموار وکیوم میشه وبه وسیله دو تیغه وسط که از جنس الماس تراشکاری میباشه تیزی فوق العاده به چاقو میده .اگه دیدید بخرید وبه کارآریش شک نکنیدفقط با یکبار کشیدن از بالا به پائین تمامی لبه های برگشته وکند شده از بین میروند

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - HMAR - 2014-01-27 03:05 PM

(2014-01-21 02:45 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می شه اساتید نظرشون رو در مورد این تیغه اره برش برای درست کردن چاقو بگن

سلام.دوست عزیز اگه تیغه برش آهن(اره آتیشی) باشه من باهاش چندتا چاقو درست کردم یکی برای بریدن سر گوسفند برای دوستم درست کردم و تیغه هم دادم آبکاری که زنگ نزنه یه چیزی شبیه سرنیزه هم برای خودم درست کردم که تیزش نکردم و یکی دیگه هم شکل همون سرنیزه که ابعادش کوچکتره و کاملا تیزش کردم و این دوتا آخری را زاج زدم فقط یه نکته اینه که جنسش خیلی محکمه در مقابل خم شدن ولی یه ایراد داره اونم اینه که اگه مواظب لبه تیز شده نباشی یا درست نتونی تیزش کنی به راحتی لبه تیز شده حالت دندانه دار به خودش میگیره و پریدگی روی لبه تیغه ایجاد میشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - bantama - 2014-01-27 05:59 PM

منم پنج سال پیش یه چاقوی جیبی خردیم از ذبح و پوست کنی گوسغند و شکار و ماهی و غیره که ازش کار کشیدم حتی چوب و سیم مفتول و غیره رو هم بریدم تازه از کوه هم تا حالا دو سه باری پرت شده و خیلی راحت تو اب و بارون هم ازش استغاده می کنم بدون اینکه پاکش کنم تا حالا هم اخ نگفته نه زنگ زدگی نه شکستگی نه چیزی راستی مدل اون چاقوی fushaoxin هست نه ماک معروفیه نه گرون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - tinger - 2014-01-27 08:24 PM

(2014-01-22 10:50 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاقوتیز کن ساخت تایوان قیمت 5000تومان بوسیله اهرم وسط به دیوار یا سطوح هموار وکیوم میشه وبه وسیله دو تیغه وسط که از جنس الماس تراشکاری میباشه تیزی فوق العاده به چاقو میده .اگه دیدید بخرید وبه کارآریش شک نکنیدفقط با یکبار کشیدن از بالا به پائین تمامی لبه های برگشته وکند شده از بین میروند

داداش بالاخره چاقو رو تیزمیکنه یا خراب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - gafor - 2014-01-27 10:10 PM

مگه من عرض کردم کندمیکنه?چون خودم خریدم خواستم دیگردوستان نیزاستفاده بکنن.توی بازارفعلاوسیله خوب دیگه ای نیس.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-02-11 12:31 AM

کسی می دونه قیمت این کارد چقدر هست؟ ظاهرا مارک باک هست:

[تصویر: 72767509085686895759.jpg]
[تصویر: 49004639702150305693.jpg]