شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - craftsman - 2012-02-17 11:14 AM

[تصویر: 1281864203740_hz-fileserver2_618383.jpg]
[تصویر: ceramicknifelarge2.jpg]
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcR7UNoodOeTueJymxUfTgg...QX9XlLZ329]
[تصویر: ceramic-folding-knives.jpg]
[تصویر: 277873636_770.JPG]

unknown خودتون هم ميدونيد اون كارد شكاري نيست و آقا شاهين هم ادعا نكرده كه براي شكار ميخواد استفاده كنه
لطفا از متلك پروني خودداري كنيد اگه حرفي براي گفتن داريد بفرماييد مستفيض بشيم اگر حرفي نداريد تاپيك رو به حاشيه نكشونيد لطفا
شوخيهاتونو ميتونيد تو پيام خصوصي ادامه بديد
پست شمارو يه تازه وارد بخونه فكر ميكنه واقعا بدرد شكار ميخوره

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-17 11:24 AM

چیزی که من دیدم عکس یک چاقوی آشپزخونه کهنه بود و مارکی هم ازش دیده نمی شد. بعید هم می دونم ونگر چنین چاقوهایی تولید کنه. به علاوه قرار داشتن چاقو در کنار انار و زیر دستی اولین فکری که تو ذهن میاره اینه که ایشون قصد شوخی داشتن. حالا اگه خودشون منظورشون رو توضیخ بدند که منظور از اصل بودن یک چاقوی میوه پوست کنی چیه و اصلا مارکش چی بوده فکر کنم قضیه روشن بشه.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - craftsman - 2012-02-17 12:04 PM

شما از كجا متوجه شديد كه ايشون منظورشون به مارك ونگر بوده؟من كه هرچي گشتم تو پست ايشون اسمي از ونگر برده نشده !در مورد كهنه بودنش هم جايي ننوشت كه تازه خريده يا سال ساختش 2012 بوده باشه حالا شما از كجا متوجه شديد جالبه!ايشون عكس يه كارد ميوه خوري رو گذاشتن و پرسيدن اصل هست يا نه سوال ايشون همين بود و بس نه در مورد تاريخ ساختش حرفي زدن نه درباره ماركش نه قيمتش نه كشور سازنده ش ...شايد اصلا ساخت سوييس نباشه و ساخت مثلا آلمان باشه صحبت در مورد تقلبي بودن يا نبودن كارد ايشونه
اگر هم به قصد شوخي اين كارو كرده باشن همين شوخي ايشون ممكنه سوال يك نفر ديگه هم باشه و براي نفر ديگه اي مهم باشه كه جواب چي هست.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-17 12:10 PM

ایشون گفتند"دوست عزیز یه مدل دیگه هم زده ببین این اصله" و چون بحث تو پست های اخیر در مورد ونگر بوده فکر کردم زده به ونگر بر می گرده نا کارخانجات ساخت چاقو آشپزخانه x . به هر حال این برداشت من بود و اون هم برداشت شما. فکر کنم خودشون بهتر بتونند توضیح بدهند چرا اصل بودن یک چاقوی میوه پوست کنی براشون مهمه و اگه مهمه چرا لااقل چاقو رو نشسته و تو وضع بهتری ازش عکس نگرفته اند. در ضمن من نمی دونستم اون مدل چاقوی پوست کنی که مارکش هم معلوم نیست تو عکس اینقدر مهم و رایجه که ممکنه موضوع سوال افراد دیگه هم باشه. از این بابت عذر می خوام..Khansariha (226)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shahin - 2012-02-17 12:19 PM

استاد جاوید بیخیال برادر Khansariha (8)
جاوید جان شوهر دختر خالم یه کلکسیون چاقو و فندک های زیپو داشت وااااااااااای بر منKhansariha (329)
یروز بیدار شد دید دختر خالم همرو داده به نون خشکی،علت کارشم هنوز در هاله ای از ابهام به سر میبره خخخخخ
گویند که نان خشکی از فرط شادی در پوست خود همی نگنجید،چرخ دستی به زمین بگذاشت ، تا فرسخها بدوید و از نظرها ناپدید گشت Khansariha (230)
باشد که خداوند ما را قرین این گونه رحمت ها گرداندKhansariha (65)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - severus snape - 2012-02-17 12:40 PM

(2012-02-17 11:08 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا شاهين اولا تو اين فصل مارو به وسوسه انار ننداز خخخخخخ
دوما تيغه چاقو رو تميز ميكردي و جوري عكس ميگرفتي كه ماركش ديده بشه
اما از ظاهرش بنظر ميرسه اصل باشه
روي تيغه اگه اين دو كلمه نوشته باشه اصالتش معلوم ميشه
Swiss made يا made in Switzerland
مارك lone wolf يه مارك معتبر در چاقو سازيه چينيها متقلبون الكرام اومدن تقلبيشون رو زدند
Khansariha (214)

مزاح فرمودیمKhansariha (8) گفم کثیف باشه بیشتر به شوخی میاد انار قابل شمارو نداره میخای پستش کنمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - craftsman - 2012-02-17 12:46 PM

يه تاپيك كامل لازمه تا كلمات :شايد ممكنه احتمالش هست احتمالا بنظرم من اينطور فكر ميكنم بعيد نيست وووو.... رو توضيح داد كه در جايي استفاده ميشن كه صددرصد حتمي نباشه
من گفتم ممكنه براي كس ديگه اي هم سوال باشه جمله ساده تر از اونه كه نياز به زيرنويس باشه و دليل نميشه كه براي شما مهم نيست براي هيچكسي مهم نباشه اصل بودن كارد براي اين مهمه كه وقتي يكي ميره براي يه دست كارد آشپزخونه 60 هراز تومن پول ميده براش مهمه كه بدونه جنس خوب خريده يا كلاه سرش رفته
بله اون چاقو براي شخص من مهم بود شما فكر كن چون دوستم كه كنارم بود با ديدن اون عكس گفت از همون چاقو ها تو خونه شون دارن
ديگه بحث رو بيش از اين ادامه نديد لطفا

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2012-02-17 06:10 PM

درسته ادامه پیدا نکنه اینجور بهتره و در کل خوبه آدم توانایی اعتراف به اشتباهاتش رو داشته باشه و غرور نداشته باشه. غرور و عدم پذیرش اشتباه آفت علم و تجربه است و باند بازی و نون به هم قرض دادن هم آفت کارای گروهی مثل فروم ها. امیدوارم همگی از اینگونه آفت ها به دور باشیم و بتونیم بدون هرگونه تعصبی از تجربیات و اطلاعات هم استفاده کنیم. به هر حال من شخصا اونقدر از اطلاعات آقا جاوید استفاده کردم که این حرف و سوء تفاهم ها رو کنار بذارم. اگه هم تا حالا ادامه پیدا کرد فقط جهت رفع سوء تفاهم بود.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mani - 2012-02-18 01:01 AM

جالبتر از این چاقوهای دوست داشتنی و حیرت انگیز تر قیمتهاشونه ، بین 1000 تا 6000 دلار ، اکثرا" تیغه دمشقی و یا استنلس استیل خاص با پوشش تیتانیوم و گاهی دو پوشش ، با دسته هایی ار جنس عاج و یا طلاکاری با طرحها و رنگهای بدیع و چشم نواز.
مثلا" این یکی 5500 دلار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Hunter - 2012-02-18 02:04 AM

بحث چاقو داغهKhansariha (219)

خب چند تا عکس از چاقوهایی با شاخ گوزن و..........

تقدیم به دوستانKhansariha (214)

[تصویر: 429467_10150683217938538_268871353537_89...8841_n.jpg]

[تصویر: 424304_10150664051683538_268871353537_88...0862_n.jpg]

[تصویر: 419560_10150681645108538_268871353537_89...2402_n.jpg]

[تصویر: 401386_10150687946058538_268871353537_89...4145_n.jpg]

این هم چاقوی رویال!خخخخخخخخخKhansariha (48)

[تصویر: 393823_238866436194947_100002147760625_5...6428_n.jpg]